Dáma v modrém

Dáma v modrém https://www.databazeknih.cz/img/books/38_/385433/bmid_dama-v-modrem-ien-385433.jpg 4 157 38

Tajné nevěsty série

< 3. díl

Hravé nevěsty série

3. díl

Kdo by chtěl za ženu hašteřivou starou pannu? Slečna Jane Lowndesová se hrdě považuje za intelektuálku, bojuje za práva žen a do manželského chomoutu rozhodně nespěchá. Svůj břitký humor nejraději používá ve slovních přestřelkách s Garrettem Uptonem, kterého považuje za nesnesitelného zhýralce. Když se ale ti dva sejdou na oslavě svatby jejich nejlepších přátel a na maškarním plese si omylem vymění polibek, něco velmi důležitého se změní.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Ikar (ČR)

The Unlikely Lady , 2015

NathalieVerdun
24.06.2019 5 z 5

Od začiatku série sa dalo tušiť ako tento príbeh dopadne, ale to neznamená, že by som si ho neužila - práve naopak - za mňa super a tie ich dialógy či skôr vtipné výmeny názorov som si neskutočne užila. Myslela som si, že Isabella to tam ešte nejak viac vážnejšie zamotá, no aj takto to bolo fajn a Garret je naozaj skvelá postava.

luci33
15.06.2019 5 z 5

Předchozí díly se mi vůbec nelíbily, donutila jsem se pokračovat, protože nemám ráda neuzavřené série, ale byla jsem nesmírně mile překvapena. Kéž by se další díl nesl v podobném duchu.

Lena79
14.05.2019 5 z 5

Knihu jsem si užila, je to opravdu odpočinková záležitost. Některé pasáže mě dokonce rozesmály. Doporučuji

Adelin239
04.05.2019 5 z 5

Nádherné čtení. Už od prvního dílu jsem tušila, že mezi těmito postavami bude něco víc. Jak je vidět, nemýlila jsem se. Samotnou mě překvapilo, jak se postupně děj vyvíjel...Přišlo mi, že v sobě ti dva našly zalíbení hodně rychle na to, jak se neměly moc v lásce :-D Ale to mi nijak zvlášť nevadilo...spíš jedině dobře.
Doufám hlavně v to, že bude další díl....Ten konec mě tedy dostal. Jak to vypadá, Daphne je v pěkném průšvihu, takže by to mohlo být pěkně zajímavé.

Eliot30
26.03.2019 5 z 5

Tak tady už jsem málem nedýchala jak jsem byla napjatá! Nádherný příběh až do konce :)

LilianaFalcon
10.02.2019 4 z 5

Nebylo to tak špatné, o modrých punčochách si čtu vždy ráda :-D
Škoda, že první část neměla větší spád, ale jinak se to docela povedlo. Líbilo se mi, že i když se Isabella fakt hodně snažila a vítězila, nikdy ty její intriky neměly dlouhého trvání.

MonaLisa42
26.01.2019 4 z 5

Musím přiznat, že jsem se v průběhu této knihy začala nudit. Už delší dobu jsem tušila, jak tato kniha skončí. Proti minulým dílům zde bylo málo humoru. Kvůli tomu musím ubrat jednu hvězdičku.
Jane mi byla od začátku sympatická, stejně jako já miluje knihy. V knize mě upoutalo několik vět, které jsou pro mě jako stvořené (např. "Obvykle bývám dlouho vzhůru jen proto, že si čtu. Ráno pak zjistím, že jsem hrozně unavená.", "Knihy se ti nikdy neposmívají, jsou ti nablízku, kdykoliv je potřebuješ, a je jim úplně jedno kolik koláčů sníš."). Líbilo se mi, že zde vystupují i postavy z předešlých dílů. Překvapila mě poslední informace od Daphne a už se těším na její příběh. Děkuji!!!

Jessybelle
14.01.2019 5 z 5

Taková milá jednohubka, skvělá oddechovka. Garret a Jane se báječně doplňují...

rampapa
25.12.2018 5 z 5

Nádherný příběh. ❤❤❤

Ditules
20.11.2018 3 z 5

Opět oddychovka, akorát teda vždycky nemůžu ze scén, kdy se na maškarním bále jakože nepoznají... :D :D :D Sundej brejle a jsi úplně jiná....

lenka9778
09.11.2018 4 z 5

Za mě zatím nejlepší díl ze série, i když chvílema mi jednotlivé části přišly ukousnuté. Autorka rychle ukončovala jednotlivé kusy zápletek jen proto aby se z knihy nestal tisícistránkový svazek. Kdyby upustila od nekterých pasáží a plynule navazovala, tam kde skončila, byla bych z knihy nadšnější. Tak uvidím, jak se povede Daphne. Každopádně povahy obou hlavních hrdinů mi byly velice příjemné a užila jsem si je.

michaela8804
05.11.2018 4 z 5

Z této série jsem četla jenom první a třetí díl s velkým časovým rozestupem. Anotace druhého dílu mě nezaujala už protože, že Cassadandra mi přišla (po přečtení prvího) jako hloupá husička. Proto mě trojka tolik nadchla a Jane byla opravdu stylová, bavila mě a s Garretem tvořili dokonalou dvojku. Bylo to vtipné a Jane mu dávala, co proto.
Konec mě opravdu nabudil na pokráčování příběhu Daphne a Raffea.

jaspis
24.10.2018 4 z 5

Historické romance nebývají můj šálek čaje, ale tato kniha se mi opravdu líbila. Mělo to úroveň a hlavní hrdinka mě kupodivu nepřiváděla k šílenství. Celkem jsem se i pobavila tomu jiskření a hašteření hlavních hrdinů. Takže 4* velmi ráda dám.

avalonek
24.10.2018 4 z 5

První dva díly mě asi nadchly víc..čekala jsem,žese hlavní hrdinové budou více škadlit a rýt do sebe jako v předchozích dílech.Ale i přes to to bylo hezké a teď si myslím,že nás čeká ještě jeden díl..Už se těším

erculka
18.06.2018 5 z 5

Doporučuji. Skvelá knihy..

lenochod6
03.05.2018 4 z 5

Skvělá série :) doporučuji, v rámci tohoto druhu knih je to o něco lepší než obvyklý průměr, výborně se pobavíte, má to příjemnou zápletku a čte se to rychle :)

nani_nka
10.11.2017 5 z 5

Jedným slovom WAU! Od prvej časti tejto série som vedela, že Jane a Garett musia skončiť spolu, to ich vzájomné podpichovanie muselo prerástať v lásku. Ale, že táto kniha bude až tak úžasná, som netušila.

karamelka57
13.08.2017 5 z 5

skvelá, veľmi som sa bavila, neraz som sa nahlas smiala. Na rozdiel od predošlých dvoch kníh v tejto sérii sa v tejto objavila aj zákerná intrigánska potvora, ktorá chcela Garettovi pekne zavariť, ale našťastie sa jej to nepodarilo a láska zvíťazila. Určite sa k týmto knihám v budúcnosti rada vrátim a budem sa opakovať, ale dúfam, že u nás vydajú aj dalšie diely z tejto série, neviem sa dočkať!!!

historické romance

2017  82%Nečekaně vévodkyní
2018  87%Dáma v modrém
2020  81%Neodolatelný ničema
2021  79%Lokaj a já
2017  79%Náhodně hraběnkou

Kniha Dáma v modrém je v