Pavoučí síť ekniha

Lukášovi, platnéřskému tovaryšovi, se podařilo za přispění svého příznivce Lorenza Scorsiniho šťastně uniknout z Prahy, kde mu bylo několikrát ukládáno o život. Co mu asi přinese jeho nový domov, Miláno? Město platnéřských mistrů, ale i mistrů v používání dlouhých nožů.

https://www.databazeknih.cz/images_books/21_/215803/pavouci-sit-215803.jpg 4.7253

Platnéř 2.

Romány, Literatura česká, Historie
Vydáno (ekniha)

Kniha Pavoučí síť

burei

Pohodové čtení - Milán, Itálie, barvitý příběh ......mihne se tam i Hynek Tas z Boru.

hapac

Stejně jako první díl Platnéř velmi příjemné čtení.

mr.Zdenek

Nemá to chybu, kromě toho, že jsem začal číst druhý díl. Vazba na předchozí je ale volná, zas tak moc mi to nevadí. Úkol dne - sehnat první díl a pak další.

viweb
22.12.2019

Čte se moc dobře

druzickaster
03.10.2019

Musím říct, že začátek mě vůbec neoslovil, bylo to takové nemastné. Pobyt na hradě, nevím no, moc jsem tomu nevěřil, ale potom už se kniha zase vrátila do původních kolejí a bavil jsem se až do konce. Objevení postavy z jiného románu mě potěšilo. Tak jdeme na další díl.

March
01.09.2019

Skvělé, skvěle a skvěle! Po zhltnuti prvního dílu jsem šla hned do druhého a udělala jsem dobře... napínavé, zábavné a ctive dílo. Jina volba než se pustit do třetího není:-)

pingu1
01.03.2019

Skvělé pokračování prvního dílu, opět přečteno jedním dechem :-) Děj se přesouvá do Itálie, je plný nečekaných zvratů a Lukáš nám dospívá … Trilogie má čestné místo v knihovně :-)

Kerberos
19.01.2019

Už dlouho jsem nečetla tak dlouho do noci.Zase skvělé, milé bylo i setkání s Tasem z Boru.Hned se vrhám na další díl.