Boj o labyrint

To posledné, o čo by Percy stál, je malér v škole, do ktorej ešte ani nenastúpil. Lenže na úvodnej exkurzii víta nováčikov čudesný tím roztlieskavačiek, ktoré polokrvným rozhodne nedrukujú! S blížiacimi sa Percyho 15. narodeninami sa svet okolo neho stáva čoraz nebezpečnejším, a tak sa Percy a jeho priatelia vydávajú na štvrtú letnú výpravu, tentoraz do prastarého Daidalovho labyrintu. V dômyselnom podzemnom bludisku na nich čakajú krvilačné obludy aj starí nepriatelia, prekvapenia, hádanky, boje na život a na smrť. Schyľuje sa k neľútostnej vojne medzi olympskými bohmi a temnými silami vládcu Titanov......celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/69_/69816/boj-o-labyrint-69816.jpg 4.61207

Percy Jackson 4.

Literatura světová, Fantasy, Pro děti a mládež
Vydáno, Fragment (SK)

The Battle of the Labyrinth, 2008

Kniha Boj o labyrint

Marthas

Nemohla jsem se začíst, až někdy v půlce se děj řádně rozjel.
Už jsem myslela, že knihu nedočtu. Zdá se mi to nebo je autor už lehce stereotypní?

david9690
29.12.2019

Nápad s Minotaurovým labyrintem pod celou USA byl parádní, to jak jím hlavní hrdinové museli cestovat a čelit různým nástrahám mě bavilo a bylo to fakt moc dobré čtení. Líbilo se mi i to jak to bylo variabilní a jak se celý labyrint pořád měnil a snažil se hrdiny zmást - moc zajímavý nápad a pro mě velmi zábavně a čtivě zpracováno.

DancerAnnBooks
30.10.2019

Vážně perfektní kniha . Strašně se mi líbí děj , je zajímavý , dobrodružný hlavně nikdy nevím dopředu se se tam stane . Tenhle díl byl stejně dobrý jako předešlé tři . Doufám , že se příběh bude tímto způsobem vyvíjet i dál .Knihu hodnotím 5 body z 5 .

Ferry9
22.10.2019

Kniha je to fakt dobrá. Čtení mě dost bavilo. Série neztrácí dech ani čtvrtým dílem.

sola_lupa
19.09.2019

První díl mě kdysi skoro odradil, ale vzala jsem celou sérii na milost. Další díly jsou totiž lepší a lepší a také je v nich čím dál tím víc akce.
S čím se ale nesmířím, je, jak vypadají všechny ty příšerky v jednotlivých dílech, jsou to takové kombinace, že si je člověk nedokáže představit. Ale co by člověk chtěl, řecká mytologie je zkrátka drsná a v kombinaci s naším stoletím přímo šílená. Co bych nikdy nečekala, je, že budu číst o starém známém labyrintu. A všechny ty nové postavy, které v knize měly své právoplatné místo, netuším, jak to spisovatel udělal, nezapomněl snad nikomu z nich dát jejich vlastní pořádný úkol.

Ivka14
14.08.2019

Skvělý díl. Nové prostředí, mnoho akce. Těším se na poslední díl a bude těžké se s touhle sérií loučit.

Medasek
13.08.2019

Percy, Tyson, Anabeth, Grover a Nico naprosto úžasné a dechberoucí postavy.

ladyKristyn
27.07.2019

Velice dobrodružný a zajímavý díl, skvělé čtení.