Pár minut lásky

Pár minut lásky https://www.databazeknih.cz/img/books/20_/2077/bmid_par-minut-lasky-SEY-2077.jpg 4 386 30

Zvolit si střední školu, navíc ve vzdáleném městě, kvůli jednomu klukovi, který v onom městě bydlí, není zrovna nejlepší nápad. Vicky, hlavní hrdinka nového románu, na to přijde velice rychle, ale to už s tím nejde nic dělat. Ono je ve skutečnosti všechno maličko (anebo hodně..?) jiné ne v představách a snech. Vicky si musí zvyknout nejen na školu a spoustu učení, které ji při přípravě na náročné povolání zdravotní sestřičky čeká, ale i na internážní režim, najít si nové přátele a především získat lásku kluka, který na ni u jaksi dávno zapomněl. Trochu moc úkolů na jednu šestnáctiletou holku!... celý text

Nikolarka
07.03.2014 4 z 5

Koncem jsem si nebyla moc jistá, ale bylo to boží!

Paithe
25.12.2013 5 z 5

Unikátní, skvělá, nezapomenutelná kniha! Prostě úžasná lanczovka jako vždy, která vás pokaždé potěší na duchu. :)) Pokaždé obdivuji, jak dokáže autorka příběh podat. :))

Janoska
20.08.2013 5 z 5

Příjemná oddechovka, přečteno za jeden den:-)

Marčullkas
23.07.2013 3 z 5

Je pro mě těžké hodnotit zpětně knížky, které jsem před Xxx lety četla, ale na Lanczovou se nedá jen tak zapomenout. Provázela naši generaci:) Dnes sahám po jiné literatuře :)

noo.n.i.c.k
08.07.2013 3 z 5

Pěkná knížka. Škoda, že má otevřený konec. Ale jelikož se jedná o knížku od Lanczové, tak věřím, že i kdyby konec dopsala, tak vše dobře dopadne.

Allka
14.11.2012 5 z 5

Tak tohle byla první knížka od L.L., kterou jsem vlastnila, a zůstala dodnes mojí nejoblíbenější. Vždycky se k ní ráda vrátím, když se chci pobavit i rozněžnit :)

Alexxandra
04.06.2012 5 z 5

Krásná kniha,jen ten konec,v podstatě nevím jak to dopadlo,mohla tu knihu trošičku prodloužit:)a napsat tam jak se ten Radek rozhodl-Ale jinak moc pěkná a zajímavá kniha:)

mony-c
05.04.2012 5 z 5

Nádherná knížka, včera jsem ji hltala do 4 ráno, nemohla jsem se od ní odlepit jen mě mrzí vždy otevřené konce.

Layss
21.02.2012 5 z 5

Pro mě to byla také první kniha, kterou jsem od Lanczové přečetla. Krásný příběh, jehož části mám pořád ještě v paměti.

Hancza
07.09.2011 5 z 5

První kniha kterou jsem od Lenky Lanczové přečetla. Naprosto mě uchvátila a nutila mě sáhnout po další... Krásný dívčí román, který by neměl chybět v pokojíčku žádné náctileté slečny :)

Kniha Pár minut lásky je v