Papírová princezna

Papírová princezna https://www.databazeknih.cz/img/books/34_/343366/mid_papirova-princezna-ORr-343366.png 4 2033 479

Royalové / Royalovci série

Ella Harperová se v prvé řadě snaží přežít. Spolu se svou přelétavou matkou se celý život stěhovala od města k městu, bojovala o přežití a věřila, že se na ni jednoho dne usměje štěstí. Po smrti matky ale Ella zůstala samaDokud se neobjevil Callum Royal. Vytrhl Ellu z chudoby a odvezl ji do svého sídla, za pěti syny, kteří ji nenávidí. Bratři Royalové jsou jeden přitažlivější než druhý, ale nikdo ji nepřitahuje tak jako Reed Royal, jenž je však odhodlaný poslat ji zpátky do slumů, ze kterých vzešla. Reed o ni nestojí. Prohlašuje, že Ella mezi Royaly nepatří. Možná má pravdu. Bohatství a luxus. Intriky a lži. Nic podobného Ella ještě nepoznala, a jestli má v paláci Royalových přežít, bude se muset naučit, jak být jednou z nich a zůstat přitom sama sebou.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: ekniha , Baronet

Paper Princess , 2016

Justme3
31.05.2017 5 z 5

Přečtená v originále. Naprosto úžasný kousek, trochu naivní a zase téměř nereálný děj, ale o to přece v těchto knihách jde. Takže plný počet bodů je jistý :)

kik68
29.05.2017 5 z 5

Tak tuhle knihu jsem měla číst teprve až bude další díl. Ten konec a představa, že se teď hned nedovím jak to bude dál mě málem "připravili o rozum". Ještě teď si opakuji, proč, proč, proč? :-)
Kniha se mi moc líbila, autorka je prostě boží. Po "Skóre" jsem si myslela, že nic lepšího od ní už asi nepřečtu, ale tohle se tomu vyrovnalo. Je to samozřejmě jiné, než vtipné "Skóre", ale Ellin příběh mě vtáhnul hned na začátku a nepustil mě až do konce.
Na některé situace by se mi moc líbil Reedův pohled. A nemyslím jen ten konec. :-)
PS: Jen doufám, že Reed to neudělal dobrovolně, protože to mi prostě hlava nebere.

trynitrix
28.05.2017 5 z 5

Je to takové kliše že ani nevíte jak a pohltí vás ten přiběh. Četla jsem komentáře takže knihu nějak už kometovat nebudu protože bych se opakovala. Za mě super a ten konec VRRR takže se už těším na další díl :-D

Samira
25.05.2017 5 z 5

Skvělá a ještě jednou skvělá!!! Autorka již v předchozí sérii dokázala, že prostě umí, takže její další kniha byla jasnou volbou. Očekávání jsem měla vysoká, přesto jsem nic podobného nečekala a musím říci, že jsem se velice rychle zamilovala.
Ač je tentokrát prostředí ze sfér, do kterých většina z nás nezavítá, zachovává si zdravý rozum a jako obvykle si na nic nehraje.
Hrdinka to nemá v životě lehké, ale je prostě obdivuhodná, třeskutě vtipná a výjimečná. Stejně jako její doslova pohádkové protějšky, hlavně ten jeden a pořádně záludné temné charaktery, které hned nevyjeví všechny barvy.
Příběh si mě získal tak, že jsem skoro nedýchala a na konci hodně litovala, že nemám pokračování po ruce. Nezbývá než vyhlížet a těšit se!
Výrazně povedená žánrová kniha, kterou mohou jen a jen doporučit!

DariDerek
25.05.2017 5 z 5

Tady není co předstírat. Pět hvězd a čekání, zdlouhavé čekání na další díl. Autorky mě dostaly do kolen a já jen můžu říct, že tohle byla jejich perfektní práce! Ten konec?! Ten konec by měl být trestný. Tleskám a těším se na další díly. Už aby to bylooo :-) Více v recenzi v záložkách :-)

mmmisulka.r
24.05.2017 5 z 5

Royalové zničili úspěšně i mě :-). Je to sice klišé, ale naprosto fungující a setsakramentsky dobré!
Moc pěkný příběh, bohatý na intriky, lži, nenávist a přežití ve světě zlých a bohatých vlků!
Rozhodně počítejte s tím, že budete potřebovat okamžitě druhý díl ;-)

V3runecka
24.05.2017 5 z 5

Přečteno na jeden zátah a nastává dlouhé čekání na další díly. Hodně příjemná oddechovka, která není až tak předvídatelná.

Aďa848
23.05.2017 5 z 5

Ja musim knihu vrelo odporučiť. Téma je síce svojím spôsom neuveriteľná, ide o tzv. americký sen, je to však tak jednoducho a svelé napísané, že som každú jednu stránku knihy žrala. Ella je hrdinka podľa môjho gusta. A Reed... k nemu sa radšej ani nebudem vyjadrovať

Alice_E
23.05.2017 3 z 5

Tohle proste neni muj salek kavy.. Pro me naprosto stupidni tema (holka co se nahodou dostane do rodiny milionaru s peti sexy bratry... ach jo). Neverila jsem ani strance. Bohuzel.

Luciiie3
22.05.2017 5 z 5

Skvělá knížka pro lenošné dny, velice čtivá. Nemůžu se dočkat dalšího dílu :)

Hanule9
21.05.2017 5 z 5

Velice čtivé ;o) v podstatě je to něco jako Velmi nebezpečné známosti a já ten film vždycky zbožňovala. A teď nezbývá než počkat půl roku na další 2 díly ( někde jsem četla, že vyjdou ještě letos ).

dudunka
20.05.2017 5 z 5

tato kniha mě naprosto dostala! nedokázala jsem se odtrhnout neuvěřitelně čtivá! vřele doporučuji! už aby byl další díl! :-)

ZuKo
19.05.2017 2 z 5

Off-campus nasadil laťku hodně vysoko. Tady mám problem uvěřit hlavní hrdince ale jako oddechové čtení to ujde.

Channach
19.05.2017 5 z 5

Podle anotace by se mělo jednat o klišé, ale opak je pravdou. Charaktery postav nejsou vůbec černobílé. Jo jasně, je to trochu pohádka a romantika s příchutí erotiky, ale knížka mi prostě a jednoduše sedla. Více v recenzi v záložkách.

katerinad
17.05.2017 4 z 5

co to bylo za konec?!

ptavichripkaa
15.05.2017 5 z 5

Tak to se mi dlouho nestalo, abych knihu přečetla za 4 hodiny. Doufám, že pokračování bude brzy jinak mě klepne.
Super příběh a i když už nepatřím k náctiletým tak se mi kniha moc líbila.

simika
15.05.2017 3 z 5

Těším se na pokračování. Sice je to slaďárna, ale dobře jsem se odreagovala. Začátek byl skvělý, na konci se ta jiskra už trochu vytrácela. Uvidíme, jak to autorka udrží v dalších pokračováních.

Zusaninka
12.05.2017 5 z 5

Jedným slovom úžasná!!! Ella je riadna drsňačka, ale mať zrazu 5 „bratov“ - fuuu tolko testosteronu pokope! Super jednohubka, rovnako čtivá ako seria Off Campus (možno aj lepsia), kopu sarkasmu, vtipu, erotiky, ale otvorený koniec a to teda poriadne! Už sa neviem dočkať pokračovania, určite odporúčam :-)

Cari
11.05.2017 1 z 5

Kniha je čtivá, na jedno odpoledne. Ovšem některé pasáže byly až neuvěřitelné... :D Typická holčičárna, tak jak si žena představuje, že by chtěla, aby to bylo. Ačkoliv, konec mě dostal! To jsem jaksi nečekala. Kdyby autorka knihu více propracovala, tak by to byla fakt skvělá záležitost. Není to kniha, která vám zůstane v hlavě, ale i tak si ujít druhý díl nenecháte. Stejně jako já. :))