Padesát odstínů svobody

Padesát odstínů svobody
https://www.databazeknih.cz/img/books/23_/235651/bmid_padesat-odstinu-svobody-235651.jpg 3 4113 4113

Ve chvíli, kdy se Anastasia Steeleová poprvé setkala s mladým úspěšným podnikatelem Christianem Greyem, netušila, jak moc se jí změní život… Ana od počátku věděla, že vztah s jejím Stínem nebude procházka růžovou zahradou. Musí se naučit sdílet s Christianem jeho styl života, který jí nikdy nebyl vlastní, aniž by ztratila sama sebe, svou vlastní integritu a nezávislost; Christian musí na oplátku překonat svou posedlost kontrolou a vypořádat se se svými vnitřními démony. Nyní, když jsou konečně spolu, prožívají nekonečnou lásku, vášeň, vzájemnou blízkost a otvírá se před nimi svět nekonečných možností. Zdá se, že mají všechno. Pak ale zasáhne osud a před Anou vyvstávají její nejhorší noční můry…... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: ekniha , XYZ (ČR)

Fifty Shades Freed , 2012

PeťkaW.
23.03.2017 2 z 5

Ehm... jak to jenom správně vyjádřit a přitom se neopakovat? Chápu, že se kniha dobře čte, chápu, že je teď in tuhle trilogii číst, chápu, že pestré sexuální scény jsou pro někoho zajímavým zpestřením, chápu i znuděné maminky, které u čtení vypnou a zapomenou na stereotyp doma... ale tohle už vážně ne. Happyend, ze kterého se lepila pusa a trnuly zuby, rádoby kriminální zápletka, která neměla ani hlavu ani patu a svou naivitou konkurovala CSI: Miami... tady je prostě všechno špatně a jak se z něčeho... takového... mohl stát bestseller, pro mě bude asi věčnou záhadou.

kaca3606
22.03.2017 2 z 5

přece jenom krásný konec

Zapinka
21.03.2017 3 z 5

Třetí díl jsem četla už jen proto ať zakončím trilogii.. Ale už to nebylo ono bylo už to podle mě bylo takové moc skvělé a šťastné zakončení..no vlk se nažral a koza zůstala celá.

ufounek173
10.03.2017 5 z 5

MĚ SE LÍBILA,DOBŘE SE TO ČTE A ČETLA JSEM I GREYE A SKVĚLÝ,LÍBIL SE MI PŘÍBĚH I KONEC. A JAK TADY PÍŠI,ŽE Z DONUCENÍ DOČETLI I TŘETÍ DÍL????? CO TO JE???MĚ ,KDYŽ SE KNÍŽKA NELÍBÍ A DOBŘE SE MI NEČTE,TAK JI DÁM ŠANCI A DOČTU JI,ALE URČITĚ NEBUDU ČÍST DALŠÍ DÍLY,KTERÉ SE MI NECHTĚJÍ ČÍST,JEDINĚ KDYBYCH SE TÍM ŽIVILA-TO BYCH MUSELA...NA KNÍŽKU SE MUSÍM TĚŠIT,HLTAT JI V AUTOBUSE,NA ZASTÁVCE....KAŽDOU CHVILKU...JINAK JI NEČTU.

Richelle
06.03.2017 3 z 5

Nakonec přece jen Christian Grey dokáže milovat svou ženu i děti.

paprika75
02.03.2017 5 z 5

Četla jsem hned, jak to vyšlo. Třetího dílu jsem se prostě nemohla dočkat ... dobrý, ale dvojka byla lepší. 4-5*

NikolkaKolka
23.02.2017 2 z 5

Jak jsem již napsala u předchozích dílů.
Nechápu, proč je kniha prezentovaná jako strašlivě moc erotická kniha. To, co jsem četla ve třinácti bylo víc erotické, než tohle.
Každopádně, příběh chudé a nezkušené dívky, která se zamiluje do okouzlujícího boháče, tu byl už asi tak milionkrát. Navíc pardon, ale holka, která je hlavní postavou "erotické" knihy a ve věku 21 je ještě panna a z každého doteku je hned úplně hotová, mě dost šokuje.

Kešu1981
23.02.2017 3 z 5

...a znáte pohádku o Popelce?...tak k tomu přidejte "porno" dnešní doby a voalá....paní autorce musím uznat, že si umí spočítat na čem "vydělat"....klobouk dolů :o)

Ráčkajda
20.02.2017 4 z 5

Tento díl mi trval nejdýl dočíst, ale i tak se to dalo.

Pichoval
11.02.2017 5 z 5

Jako v predchozich dilech na jedne strane se resi touha,sex a v pozadi se resi pribeh Greye. Videla jsem i film a knihy jsou lepsi. Ke konci mne to kniha nebavila,prislo mi to podobne jako predchozi dily.

snílkařka
09.02.2017 3 z 5

Konec dobrý všechno dobré. A už žádný výprask to Fakt zabolí! A opět vyhráli hvězdy a květiny sláva!!!!!!

MartinaSladkova
07.02.2017 odpad!

Odpad. Ale vážně.
SPOILER: Sakra. Když spolu mají sex a Ana pronese, že malá v břiše kope a Grey na to odpoví: Hmm, má ráda sex (nebo něco v tom smyslu), tak se to zdá autorce normální?

Pettinka
04.02.2017 4 z 5

První díl jsem zhltla v době kdy byly odstíny TOP a nemohla jsem se dočkat dalšího dílu. Pak jsem viděla film a ten mě hrozně moc zklamal a nějak mě to přešlo a třetí díl jsem tedy nedočetla. Až teď jsem si řekla, že ho dočtu (jsem ten typ čtenáře, co málo knížek odloží nedočtené). Přes půlku jsem se prokousávala. Na každý druhý straně sex, pořád řešili to samé. Pak ale to nabralo nějakou akci a mě to začalo bavit a konec knihy jsem přečetla jedním dechem. Takže to zas tak takové fiasko nebylo. Možná bych z toho byla ještě víc nadšená, kdyby to celé bylo shrnuto do 200 stránek. Nicméně za mě konec dojemný, skvělý. Najednu stranu cítím i "smutek" další dočtené trilogie. Takže jo, jsem spokojená :)

Doubravka1975
01.02.2017 3 z 5

Knihu jsem dočetla, ať vím jak to dopadne. Celou trilogii bych shrnula do jedné knihy. Ale dalo se to číst

Cher
30.01.2017 2 z 5

Tento díl byl nejnudnější. Akční = zajímavý byl asi na 50 stranách ke konci knihy. Jak už tu někdo napsal, autorka se měla na psaní tohoto dílu vykašlat.

kytickaruzicka1
29.01.2017

kniha se mi líbila, stejně jako Padesát odstínů šedi a Padesát odstínů temnoty

likaf
29.01.2017 3 z 5

Dočetla jsem do konce, snad setrvačnost...

-markéta-
28.01.2017 4 z 5

Čtu zde mnoho negativních komentářů.
Ale já musím přispět jedním pozitivním. Mě se třetí díl líbil velmi. Byl nabitý akcemi, které do života "nechutně" bohatého člověka patří. Také se mi líbilo, že se zvrhlý Christien mohl změnit - jak dokázal milovat svou ženu a své děti.
Každopádně nejvíce mě na knize bavila poslední část "Seznamte se - Stín" - totálně jsem si vzpomněla, jak to vlastně celé začalo a bylo příjemné vidět po 3 dílech, jak to celé seznámení prožíval sám Christien. Díky této poslední části se velmi těším na knihu "GREY", která bude celá z jeho hlavy.
Neříkám, že si knihu přečtu vícekrát, každopádně film určitě shlédnu.

Kačenka29
25.01.2017 2 z 5

Tento díl se mi líbil asi nejméně. Do čtení jsem se musela vyloženě nutit. Pasáže, kde měli sex jsem občas i přeskakovala. Moc mě tato kniha nebavila. :(

verushka19
17.01.2017 5 z 5

Mně se poslední díl této trilogie velmi líbil. Bylo tam nejvíce akčních scén, které byly i napínavé. Na druhou stranu to bylo i trochu přeslazené, ale mě se tento žánr knih líbí. Mohu doporučit.