Prokletá sbírka

Když se spisovatelka Kate Ivoryová od své přítelkyně Rose dozví, že ji její muž Theo opustil, netuší, že stojí na počátku nového kriminálního případu. Theo totiž neodešel s prázdnou. Při svém odchodu si nezapomněl vzít cennou sbírku emailových nádob z Roseina rodinného majetku. Rose, která se náhle ocitá ve finanční tísni, je zoufalá. Kate Rose slíbí, že jí pomůže získat ztracené nádoby zpět. Události však naberou nečekaný spád a záhy je jedna z Kateiných kamarádek nalezena mrtvá. Kate se rozhodne začít pátrat na vlastní pěst, i když tuší, že jejím protivníkem je bezohledný vrah. ...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/31_/31852/prokleta-sbirka-31852.jpg 3.214

Oxfordské zločiny - Kate Ivoryová (1.)

Death and the Oxford Box (1993)

Literatura světová, Detektivky
Vydáno:, MOBA (Moravská bastei)

Gaenor
09.03.2013

První a asi i poslední kniha,kterou jsem si od autorky přečetla. A to jsem se tolik na ní těšila.

soukroma
10.12.2012

Zřejmě prvotina ze série oxfordských zločinů se spisovatelkou Kate Ivory, což je znát. Styl, zápletka, osoby a rozuzlení nic moc. V (některých) pozdějších dílech už je to lepší.

Veronica Stallwood

Veronica Stallwood