Ostrý střih

Ostrý střih https://www.databazeknih.cz/img/books/87_/87786/bmid_ostry-strih-nDY-87786.jpg 4 237 52

Mitchell a společníci série

Strhující příběh lásky, vášní a zločinu, v němž je vše jinak, než se na první pohled zdá. Senzační vraždu Paula Wheelera ve výtahu hotelu je třeba rychle vyřešit; nechybí velké peníze, rodinná rivalita ani krásná milenka Julie. Tento případ by prominentnímu atlantskému právníkovi Dereku Mitchellovi mohl vynést značnou proslulost. Pomalu však vyplouvají temná tajemství. -- zdroj: pitaval.cz --... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Pro ženy
Vydáno: , Ikar (ČR)

Smash Cut , 2009

Pája699
13.06.2019 2 z 5

Tak bohužel já asi budu jedna z mála, kterou kniha nijak extra nenadchla. Bohužel za mě palec dolů. Měla jsem problém se do knihy začíst. Dočetla jsem dokonce pouze proto, abych se dozvěděla, jak rozmazlenýho, bohatýho "hajzlíka" dostanou. Na můj vkus to bylo zbytečně natáhlé a vrah byl znát cca od půlky knížky. Určitě má autorka lepší knihy :-)

pingu1
03.03.2019 5 z 5

Pěkná, svižná detektivka , tenhle styl se mi u Sandry Brown líbí :-) Romantika nechybí, ale není to slaďárna :-)

Laf
18.01.2019 5 z 5

Zase jedna podařená kniha od autorky. Výborný děj, spoustu zvratů a zápletek. Konec byl tak napínavý, že knihu dát z ruky nebylo možné. :)

helenkan
22.12.2018 4 z 5

Jak se píše v předešlých komentářích. Vrah je odhalen brzy,ale vůbec to neubírá na chuti pokračovat ve čtení. Napínavý to bylo i tak dost.

Lenoulinka
23.10.2018 4 z 5

I když jsem poměrně brzy věděla vraha, tak hon na něj byl napínavý až do konce. Nechyběla milostná zápletka. Čtivá kniha.

lifeoptimist
11.10.2018 4 z 5

Většinou nemám moc ráda, když známe vraha hned,nicméně tady to bylo zajímavé a závěr pěkně gradující. Hvězda dolů, protože mám doma taky fenku Meggi a nelíbilo se mi, co se v knize stalo :'(:'(:'(

kika 13
14.08.2018 3 z 5

Napínavý příběh dějově slabší.

shay
09.02.2018 5 z 5

Opět napínavá kniha od autorky. Tentokrát je od začátku jasné, kdo je padouch, ale i tak nechyběly překvapivé momenty.

EvikU.
09.04.2017 5 z 5

Zase skvělá detektivka. Čtivý, napínavý, má to děj, má to spád. Hezky jsem si početla.

moudivlacek
11.09.2016 5 z 5

Tato spisovatelka mě zatím nezklamala a i u této knihy si milovníci detektivek přijdou zcela jistě na své. Aby to nebylo tak drsné, je děj protkán i touhou po lásce.

barusak1
28.08.2016 2 z 5

S.B. Mám moc ráda, ale tato kniha mě nudila. Škoda

Indiánka
03.08.2016 5 z 5

Sandra Brown mě prostě baví.

Jaruš7
23.04.2016 5 z 5

Citát z knihy. Zlomit srdce není zločin. Když se spojíš s ďáblem , už se musíš vždy dívat přes rameno.

Chaninka
05.02.2016 5 z 5

To byl teda střih :D Příběh se mi MOC líbil, i když některé "hororové" pasáže byly na mě moc...

evelýny
04.12.2015 3 z 5

I když od začátku vlastně víte kdo je padouch, stejně kniha neztratila napínavost. Ke konci si myslíte, že vás již nemůže nic překvapit, ale omyl. Pak přijde OSTRÝ STŘIH..... a je vymalováno! Konec - to je již takové romantické klišé, ale čte se to dobře a tragédie je na světě i tak dost.

TaLu
26.08.2015 4 z 5

A ve stále svižném tempu i celý obsah knihy, kde nechybí mimo napětí ani romantika a propletené vztahy. Občas trochu předvídatelné, občas trošinku překombinované, ale stále je to "stará" dobrá Sandra Brown. Kdo si ji ze čtenářů oblíbil, tomu netřeba doporučovat, kdo nikdy nečetl, tak to klidně riskněte.
Pro chvíle dovolené s knihou, podle mne, ideální autorka.

amysa
26.04.2015 4 z 5

Dala jsem si od mé oblíbené Sandry pauzu a dobře jsem udělala, protože tahle věc mi úžasně sedla, moc se mi líbila a vůbec jsem se ani na chvíli nenudila... Ano, pro někoho to může mít pořád stejný, předvídatelný, možná i lehce laciný nádech a scénář, ale mě to během čtení této knížky ani na chvilku nenapadlo... Písmenka jsem doslova hltala a stále mě udržovala v napětí a čekání, kdy už se ty karty konečně spravedlivě obrátí... Dávám 4,5*, tenhle příběh je pro mě zkrátka povedený, takhle se mi Sandra prostě líbí!

petrulka
23.03.2015 3 z 5

Slabší, Sandra to umí líp :-)

Jůzlina
02.02.2015 1 z 5

ni moc

ovpana
23.12.2014 4 z 5

Dlaší příjemná a čtivá kniha nechybí romantika,ale i zločin

Sandra Brown
americká, 1948