Osobní asistentka

Osobní asistentka https://www.databazeknih.cz/img/books/41_/419873/bmid_osobni-asistentka-eze-419873.jpg 3 239 87

Od prvního dne je osobní asistentce Miny Appletonové jasné, co se od ní čeká. Absolutní diskrétnost. Dvacet let je Christine oddaná služebnice a tichý svědek všeho, co se v Minině životě děje. Den za dnem, rok za rokem tu Christine byla, neviditelná – sledovala, poslouchala a veškerá tajemství udržovala v bezpečí. Místo odměny se ale dočká kruté nespravedlnosti. Ovšem tak vytrvalou ženu, jako je Christine, není radno podceňovat.... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Thrillery
Vydáno: , Ikar (ČR)

The Secretary , 2019

Ella_Ella
29.01.2020

Oproti první autorčině knížce jsem se celkem nudila. Knížku, respektive její děj by se dal dobře shrnout do nějaké povídky o tom, jaké osobní asistentky mohou být a o tom, že na každého jednou dojde...Za přečtení stojí, ale čekala jsem víc.

Fixa08
27.01.2020 odpad!

A zase nálepka edice světový bestseller, už když jsem knihu kupovala, jsem si říkala, jestli mě to nezklame a ono opět jo. Konec nebyl špatný, ale jinak hrozná nuda.

Babouš
23.01.2020 5 z 5

Z nějakého zvráceného důvodu mě hrozně baví příběhy, kde se jedna postava mstí druhé a vymýšlí, co nejkrutějšího provést. Bohužel to ale autoři většinou hrozně brzo utnou, protože nechtějí mít za hlavního hrdinu totálního šílence, takže mě moc potěšilo, že v knize Osobní asistentka se toho autorka nebojí. Šílená je nejen postava sekretářky, která plánuje mstu na šéfové, ale ta šéfová má taky k normálnosti daleko. Takže vy si musíte vybrat, jestli budete fandit šílené psychopatce, která plánuje mstu, nebo arogantní mrše, která s lidmi zachází jak s hadrem na podlahu. Tohle si dejte!

Kočička911
23.01.2020 3 z 5

Kniha se mi líbila.
Oddanost asistentky k zaměstnavatelce je až děsivá..
A povaha sobecké a sebestředné, přes mrtvoly jdoucí zaměstnavatelky ještě horší.
Mělo to spád, ale konec to zabil.
** dolů

lofasovec
21.01.2020 2 z 5

Solidní a žánrově vyvážená neoliterární perspektiva, která je plná dosti neliberalistických a neostrukturální prvků. Vnucuje pomyšlení na syžetické a řemeslné cíle, nicméně ztrácí lineárně-stereostrategickou linku. Nelze proto hodnotit lépe.

peko
20.01.2020 5 z 5

Osobní asistentka - Christine: schopná, výkonná, oddaná, diskrétní, dokonalá, pozorná, vytrvalá .. Pracovní i soukromý život své zaměstnavatelky Miny umí naplánovat perfektně, svůj život však zorganizovat neumí, nebo ano? Kniha mapuje skoro 20 let života jedné sekretářky u jednoho zaměstnavatele velké firmy. Sekretářky č. 1!!!
Doporučuji.

Ilona
19.01.2020 5 z 5

Jedním slovem: fascinující. Knížka sama předesílá, že je
o osobní asistentce, která je schopná, schopná všeho..
Předesílá, naznačuje.. Ale skutečnost.. Tak ta je ještě schopnější. První knížka autorky Dokonalý cizinec mě bavila. Tato knížka byla skvělá.

pomsta thrillery pro ženy

Renée Knight