Okno do komína

Okno do komína https://www.databazeknih.cz/img/books/14_/145581/okno-do-komina-145581.jpg 4 14 4

Lukáš, Dan a Tom objeví komín staré cihelny. Nevěřili byste, jaká úžasná dobrodružství se s ním dají zažít! Kluk Luk s kamarády, Nelka, Štěpán Pán a jiní to rádi prozradí všem, kdo se už naučili pěkně číst. Tohle je totiž kouzelná knížka pro prvňáčka!

flosik
27.09.2019 5 z 5

Knížka, která se synovi moc líbila. Je to nenáročný text pro začínající čtenáře, ale je čtivá a v malém čtenáři probouzí touhu po dobrodružství.

kuky921
20.02.2019 4 z 5

Velmi povedená kniha, která je prostá pohádkových postaviček, za to velmi reálná. Je velmi příjemná pro začínající čtenáře - krátké kapitoly a pěkné ilustrace.

witiko
30.07.2017 5 z 5

Nádherná knížka, která děti pobaví a rodiče zlehka dojme. O jednom klučíkovi, jehož touha po tátovi sahá až do nebe a díky tomu se mu podaří mezi tátou a mámou znovu postavit most... Lehký, živý styl vyprávění, chytré a vtipné dialogy, spousta dobrodružství a krásné obrázky. Už dlouho mě předčítání dětem před spaním nebavilo tolik, jako u téhle povedené knížky.

broskev28
29.07.2017 4 z 5

Další báječná knížka pro sotva začínající čtenáře. Příběh je napínavý, takže děti snadno vtáhne, a přitom do něj autorka naprosto nenásilně vložila i věci důležité a moudré. Každá kniha nás vlastně učí a je úžasné, když to ani nepoznáme a ještě si užijeme spoustu zábavy. Děkuju za sebe i za naše děti!