Odvrácená tvář lásky

Odvrácená tvář lásky https://www.databazeknih.cz/img/books/25_/250987/bmid_odvracena-tvar-lasky-LTK-250987.jpg 4 2768 652

Neptej se na minulost a nepočítej s budoucností... Dvě jasně daná pravidla. Jak dlouho ale můžou fungovat v lásce? Když se vysokoškolačka Tate Collinsová na čas přestěhuje ke svému staršímu bratrovi a seznámí se s jeho kamarádem, pilotem Milesem Archerem, není to rozhodně láska na první pohled. Není to dokonce ani přátelství, jen vzájemná prudká a neovladatelná touha. Miles kupodivu váhá déle než Tate, ale nakonec i on potlačí svoje zábrany. Už po prvním milování je zřejmé, že fyzicky si oba dokonale vyhovují. Oboustranná domluva zní jasně: on o lásku nestojí, ona na ni nemá čas, takže zůstanou jen u sexu. Jenže Tate brzy zjišťuje, že chce se záhadným, uzavřeným a posmutnělým Milesem prožít mnohem víc. Že chce porušit obě jeho pravidla: neptat se na minulost a nepočítat s budoucností. Jenže Miles sám už si není jistý, jestli je dokáže dodržet. Protože láska je silnější než pravidla, sliby a odhodlání. I když její odvrácená tvář je tak děsivá…... celý text

Literatura světová Pro ženy Erotika
Vydáno: , Yoli (ČR)

Ugly Love , 2014

Silvisek
19.12.2022 5 z 5

Moc krasny pribeh. Neuveritelne silny pribeh. Kniha se mi moc libila. Dalsi uzasna kniha od teto autorky

lenkaabooks
15.12.2022 3 z 5

Romantický příběh plný sexu. Ale také bolesti. Miles a Tate, od první chvíle vzájemná přitažlivost s jednou dohodou - půjde jen o sex. Tate by ráda víc, ale Miles už milovat neumí, jeho srdce je bolavé a zahořklé.
Rychlé a příjemné čtení.

LenkaMacak
05.12.2022 3 z 5

Přiznám se, že kniha mě úplně neuchvátila. Moc se mi líbila Milesova linka z minulosti, ale příběh Tate vlastně o ničem (krom sexu) a její postava mi rozhodně nepřirostla k srdci. Po knize Námi to končí docela zklamání.

KatyM.
22.11.2022 5 z 5

Nádhera. Opět další úžasná kniha od Colleen. Nádherný příběh plný emocí, smutku, lásky a naděje. Dokonalé.

luckykniznisvet
10.11.2022 5 z 5

Moje první knížka od autorky a rozhodně není poslední. Tahle knížka mě dokázala rozesmát, dokázala mi zlomit srdce, které mi pak slepila zpátky. Autorka píše velmi čtivě a já jsem se nemohla odtrhnout od čtení, doslova. Knížku jsem přečetla za 4 hodiny.

Eliška750
06.11.2022 4 z 5

Bohužel musím ubrat jednu hvězdičku, kvůli začátku. Vůbec jsem se nemohla začíst a skoro mě to nechytlo, ale jsem ráda, že jsem to dočetla. Moc pěkný příběh. Určitě si přečtu i jiné knížky od této autorky.

Verunka926
05.11.2022 4 z 5

Tak už i já jsem propadla knihám Colleen Hoover. Hrozně moc mě bavilo sledovat příběh Tate a Milese, zároveň jsem se ale vždy těšila na kapitolu z minulosti, abych se konečně dozvěděla, co se vlastně stalo. Bohužel jsem si omylem vyspoilerovala konec, který pro mě tedy nebyl takovým šokem jako pro ostatní, což mě dost mrzelo, neboť mi to trochu snížilo celkový dojem z knihy.

julinka87
04.11.2022 4 z 5

Jednu hvězdičku ubírám, protože nesnáším, když ženské za chlapem dolézají...

Books_by_Dee
29.10.2022 5 z 5

INSTAGRAM: books_by_dee

Knížku jsem přečetla za dva dny, ale ze začátku jsem se do toho vůbec nemohla dostat. Čekala jsem pořád na ten zvrat na který jsem u CoHo zvyklá a on pořád nepřicházel. No a pak přišel a já se nemohla odtrhnout. Dlouho jsem měla zato, že je to jenom další lovestory, kdy holka se bláznivě zamiluje do nepřístupného chlapa, ale je to trochu jinak. Jedno mínus bych tomu možná dala, že to autorka fakt přepískla se "sex" scénami. Klasicky jsem konec probrečela.

E.T.007
15.10.2022 4 z 5

Ďalší skvelý príbeh od Colleen. Začiatok je trochu zdĺhavý, a ako sme už u Colleen zvyknutí, je tam pomerne veľa sexu, čo chvíľami začína byť dosť otravné, ale potom to naberie ten správny smer a kniha vás pohltí.

Štyri hviezdičky dávam pre ten začiatok a tiež preto, lebo si myslím, že Colleen napísala už aj lepšie príbehy. Ale aj tento určite stojí za prečítanie.

Fortuna7
12.10.2022 4 z 5

Odvracená tvář lásky rozhodně předává poselství, o tom žádná. Mně ale přišlo, že vztah mezi Tate a Milesem se většinu knihy moc nehnul z místa, asi bych tam potřebovala více bodů zlomu. Reakce Tate mi někdy přišly úplně nelogické a celkově mi jako hrdinka moc nesedla. Co se mi ale fakt neskutečně líbilo, byla linka Milese z minulosti, prožívala jsem ty emoce a nemohla jsem se toho nabažit. Vlastně by mi daleko víc vyhovovalo, kdyby příběh vyprávěl Miles.
Pro mě je docela těžké knihu knihu ohodnotit, protože to poselství, co předává, je neskutečně důležité, ale jiné autorčiny knihy se mi více líbily díky samotnému příběhu. 3,75⭐

Youn@n
04.10.2022 5 z 5

Trošku mi vadí, že 80% knihy je hlavně o sexu.
Ale i tak dávám plný počet hvězdiček. Na konci se přiznám, že jsem také plakala. Protože vím jaké to mít strach o své dítě, když umírá.

nakavusterezou
03.10.2022 4 z 5

Já většinou u knih nebrečím. No,... vlastně jsem za svou čtecí kariéru u knihy brečela jen jednou. A teď už dvakrát.

Kniha má opravdu pomalý rozjezd a dlouho se tam nic moc neděje (i proto jsem knihu odložila a pustila se do něčeho jiného). Pomalý rozjezd vám ale vynahradí posledních 50 stránek knihy, kdy je to jedna emocionální jízda za druhou. Původně jsem chtěla dát knize mnohem nižší hodnocení (2,5* - 3*), ale konec to zachránil.

Ačkoliv knihu neřadím mezi nejlepší knihy od CH, i takhle má něco do sebe a jsem ráda, že jsem si ji přečetla. Kniha v sobě má hodně - lásku, bolest, ztrátu, odmítnutí, přátelství, zamilovanost, hodně sexu; až to skoro vypadá, že je toho tolik, že to nemůže fungovat dohromady .. a ono funguje - dokonale.

SPOILER!
Celou dobu si myslíte, že je kniha hlavně o Tate, ale tak to není. V podstatě je kniha hlavně o životě Milese. A do něj se zamilujete, stejně jako se do něj bezmyšlenkovitě zamiluje Tate.

gryffindorgirl
30.09.2022 1 z 5

Moje již pátá kniha od Colleen. Fanoušci mi prominou, pro mě ale zatím nejhorší. Příběh nebyl vůbec špatný, ale mně hned od začátku chybělo několik věcí. Nedokázala jsem se do knihy začíst, což bylo dost divné, protože knihy autorky mě vždycky pohltí od první stránky. Zároveň mi příběh přišel tuctový. Nevím proč. Možná je to tím, že jsem za týden zvládla přečíst tolik knih od Colleen, že už mi to začalo lézt na mozek.
Věřím ale, že pokud nejste takový blázen jako já a netrpíte kocovinou z knih autorky, tak se vám příběh bude líbit. Jako vždy vás chytne za srdce a budete doufat, že to celé skončí dobře.

veronika4937
23.09.2022 5 z 5

Na tuhle knížku jsem se hrozně těšila, protože poslední knížka,kterou jsem od Colleen Hoover četla, mě úplně rozsekala. Chvíli jsem se bála, že tady budu zklamaná, příběh byl sice velmi čtivý, ale něco mi tam chybělo. Až ke konci jsem pochopila, že si mě jen autorka celou dobu připravovala a pak přišla emocionální smršť. U knížek nebrečím, ale tady jsem teda viděla zamlženě hned několikrát. Za mě opět skvělé čtení a rozhodně se pustím i dalších knížek od této autorky.

anezka1711
23.09.2022 5 z 5

Bála jsem se, že budu zklamaná, ale můžu říct, že jsem se kolikrát tak ponořila do děje, že jsem úplně zapomněla na okolní svět!

tina18
22.09.2022 5 z 5

Má zatím nejoblíbenější kniha od této spisovatelky. Oceňuji, že postavám je už přes dvacet aspoň a můžou to pohodlně číst i starší čtenáři. DOPORUČUJI! :)

lenka8617
22.09.2022 5 z 5

(SPOILER) Právě jsem tuto knihu dočetla (už podruhé) a stále mě dovede rozbrečet. Milesova minulost je opravdu smutná. Dovedu si představit, co musel prožívat. Vím, jak to bolí, když vám umře dítě...
Kniha mě vzala za srdce a určitě si ji po nějaké době zase přečtu. Moc povedená.

Dela90
29.08.2022 5 z 5

(SPOILER) Tate se stěhuje za svým bratrem Corbinem na byt. Ve městě si musí najít práci a brzy začne studovat. Hned první den potká opilé muže přede dveřmi, v domnění, že je to bezdomovec. Jak se nakonec ukáže, je to její soused Miles, který je taky pilot jako její bratr. Je to vlastně jeho kolega a kamarád. Už od první chvíle Tate začne pociťovat k Milesovi neskutečnou touhu. A jak se pak ukáže, on cítí to samé k ní. Proto se spolu domluví, že si budou společně užívat v posteli. Ale nic víc. Žádné kamarádství, ani vztah, natož láska. Miles si nese démony z vlastní minulosti a je pro něho těžké nebo spíš nemyslitelné někoho milovat. Tate, bohužel jeho kouzlu podlehne příliš brzy a v sázce je její srdce. Co na to Miles? Dokáže se oprostit od minulosti a začít konečně zase žít?

Dokonalé. Miluju to. Krásný příběh, byť smutný z pohledu Milese. Moc mě bavilo střídání minulosti a současnosti. Kdy se postupně dovídáte, jak to vlastně všechno bylo. Když Ti dva pocítí touhu, která je spaluje, je jasné, že minimálně jeden z nich se prostě zamiluje. Naopak je hrozně těžké, překonat něco co se vám stalo v minulosti, chápu tu odvrácenou tvář lásky. Tolik ji chtěl milovat, ale bál se, že by se všechno mohlo zase pokazit. Přitom vysílal jasné signály a očividně jen on sám to vůbec neviděl. Příběh vás chytne za srdce a vy budete dýchat pro něj až do poslední stránky. Tak jsem to, aspoň měla já. Život není jenom o lásce, radosti a štěstí, ale i o bolesti a neštěstí. Všechno tohle obsahuje tahle knížka. Děkuju autorce za tak krásný příběh plný citu. Já si ji moc užila a těším se na její další knížky.

“Milovala mě, až mě vrátila zpátky do života.”

Andělla
24.08.2022 5 z 5

Tak tahle knížka mi přirostla k srdíčku. Naprosto jsem se vžila do postav, prožívala jsem s nimi každý smutek i radost. Líbilo se mi střídání kapitol, kdy součastnost byla vyprávěna z pohledu Tate a kapitoly vyprávěné Milesem o jeho minulosti postupně odhalovali co se vlastně v jeho životě stalo.