Odvrácená tvář lásky

Odvrácená tvář lásky https://www.databazeknih.cz/img/books/25_/250987/bmid_odvracena-tvar-lasky-LTK-250987.jpg 4 2769 652

Neptej se na minulost a nepočítej s budoucností... Dvě jasně daná pravidla. Jak dlouho ale můžou fungovat v lásce? Když se vysokoškolačka Tate Collinsová na čas přestěhuje ke svému staršímu bratrovi a seznámí se s jeho kamarádem, pilotem Milesem Archerem, není to rozhodně láska na první pohled. Není to dokonce ani přátelství, jen vzájemná prudká a neovladatelná touha. Miles kupodivu váhá déle než Tate, ale nakonec i on potlačí svoje zábrany. Už po prvním milování je zřejmé, že fyzicky si oba dokonale vyhovují. Oboustranná domluva zní jasně: on o lásku nestojí, ona na ni nemá čas, takže zůstanou jen u sexu. Jenže Tate brzy zjišťuje, že chce se záhadným, uzavřeným a posmutnělým Milesem prožít mnohem víc. Že chce porušit obě jeho pravidla: neptat se na minulost a nepočítat s budoucností. Jenže Miles sám už si není jistý, jestli je dokáže dodržet. Protože láska je silnější než pravidla, sliby a odhodlání. I když její odvrácená tvář je tak děsivá…... celý text

Literatura světová Pro ženy Erotika
Vydáno: , Yoli (ČR)

Ugly Love , 2014

klaraj093
17.07.2023 5 z 5

Přečetla jsem knihu za jeden den. Tohle se mi na knihách od Colleen líbí. Že to člověk slupne za chvilku, ale odnese si skvělý pocit. Příběh je opravdu moc dojemný. Běžně romantiku nečtu, ale její knihy mám ráda.. Jsou plné emocí a nutí vás číst a číst..

Hermiona419
13.07.2023 4 z 5

Tohle už bylo od Colleen trochu lepší.

mischa5364
13.07.2023 5 z 5

Tuhle knížku jsem si zamilovala. Viděla jsem ji všude na TikToku a věděla jsem, že to bude čtivo pro mě. A měla jsem pravdu.
Hlavní hrdinka Tate byla úžasná strašně moc se mi líbila, ale Miles? To byl prostě miláček a hltala jsem kapitoly z jeho minulosti. Kde nám vlastně autorka vypráví jeho minulost. Kterou jsem obrečela jako malá holka. Možná to na mě mělo i větší dopad tím, že jsem sama maminka. Nevím.
Každopádně příběh byl úžasný. Knížka je napsána tak, že se Vám od ní nechce odcházet a já se strašně moc těším na další knížky od Colleen, protože vím, že ona je můj šálek kávy.

Bára2003
12.07.2023 5 z 5

Někdy je těžké vyrovnat se z minulostí ale je to nezbytné aby jsme byli v bodoucnosti šťastní.

janca.hl
08.07.2023 5 z 5

Knížka mě nadchla už od první chvíle, vrácení do minulosti mě vyhovovalo a člověk byl napnutý, co se z ní dozví. Kniha mě totálně pohltila, že když jsem neměla čas na čtení tak jsem si pohrávala s myšlenkami jak to celé dopadne, a celou jí přečetla za dva dny, kdy jsem četla poslední den i do dvou do rána, na což nejsem zvyklá. Ta návštěva mi přišla strašně nepřirozená a taková prostě uspěchaná. Konec byl na mě strašně rychlý a rozhodně bych ho uvítala roztáhlejší, protože to pak sebralo mou pozornost a řekla jsem si "no, tak dobrý no :)". Rozhodně mám v plánu si knihu přečíst znovu, když už člověk zná nějaké ty skutečnosti. Doporučuji všemi deseti a tato kniha mi pomohla znovu číst!

LenkaNovotna32
06.07.2023 1 z 5

(SPOILER) Aj tato kniha patrí k tym na ktore zabudnete hned o dva dni. O com toto bolo!?dost erotickych scen ale strasne slabo opysanych, dej ako na horskej drahe,ona je zena bez sebaúcty, vlastneho nazoru a hrdosti. Autorka sa mohla viac popasovať s pribehom. Bolo to nudne az na tu časť z jeho minulosti. Kazdy rodic somnou bude súhlasiť ze takato scena ked umrie 2 dnove babetko nepatri do erotickej knihy! Zaboli to tak az lutujem ze som túto knihu otvorila. Su ine temy a veci ktore mohla do pribehu dat aby to malo spravny spád. Niektoré autorky by nemali písať!

Kattari02
02.07.2023 3 z 5

Chvílemi už jsem si říkala, že toho sexu je nějak moc, přestalo mě to bavit. V ten moment se ale čtenář dozvídá, jak to bylo s Milesovou minulostí, celkově se děj rozjede.
Doporučila bych hlavně mladším čtenářkám jako oddychovou četbu. Kdybych ji četla jako náctiletá, byla bych z ní nadšená.
Celkový dojem mám z knihy spíše pozitivní.

Alinke
01.07.2023 1 z 5

kniha mě nebavila, stále jsem čekala nějaký zvrat, ale 80% knížky byla o tom, jak ti dva souloží, navíc mi vadila i předvídatelná dějová linka, pro mě škoda času.

Máca216
20.06.2023 5 z 5

Kniha mě strašně bavila, přečetla jsem jí během jednoho dne, musela jsem vědět jak to dopadne.

johi_murasova
18.06.2023 3 z 5

Moje druhá kniha od Colleen a co k tomu říct? Ze začátku jsem se vůbec nemohla začíst. V knize se prolínají dvě dějové linky, přítomnost Tate a minulost Milese, díky kterým chápeme chování Milese v přítomnosti. Vztah mezi Tate a Milesem byl podle mě hodně stereotypní a také mi trošku vadilo, že bylo 80% knihy jen o sexu. Konec mě ale rozbrečel a vždycky když vidím obálku této knihy, je mi smutno, Colleen si zkrátka umí vybírat silná témata.

KerrKnock
16.06.2023 5 z 5

Tak tohle byla jízda. Byla to má druhá kniha od ní a byla jsem jí naprosto pohlcená. Zajímavý příběh, moc pěkně napsáno, čte se to opravdu lehce. Četla jsem ji přes letní prázdniny a brala si jí s sebou na festival, abych po cestě tam i zpátky mohla číst. No, dočítala jsem jí v pět ráno, když kolem mě v metru ostatní vyčerpaní účastníci festivalu spali, zatímco já potřebovala dočíst těch pár stránek :D

Ešína
10.06.2023 5 z 5

Chápu proč je to takový bestseller. Kniha je čtivá a hned vás pohltí. Collen umí psát velmi emotivně a realisticky. A pro mě byla kniha hodně dojemná. Až i slza ukápla. Doporučuji.

Kateřina259
27.05.2023 4 z 5

Kniha je velmi čtivá. Spicy 4/5. Nevím proč, ale trochu mě celé rozuzlení zklamalo, čekala jsem že to autorka podá o něco lépe. Chápu pointu příběhu, ale konec se mi zdál takový uspěchaný a přišlo mi, že to spíš příběhu uškodilo. Určitě doporučuji, i přes drobné nedostatky nebudete litovat.

Áďa458
12.05.2023 5 z 5

Kniha se mi velmi líbila. Miluji jak Colleen píše.

blebuska
02.05.2023 5 z 5

Přestože asi nejsem úplně cílová skupina, knížku jsem si neskutečně užila. Prožívala jsem knihu s Milesem a Tate a čekala na rozuzlení.... A hlavně jsem chtěla vědět, co se vlastně stalo, že Miles nechce a nemůže znovu milovat.... Konec mě pohltil, stejně tak hluboké myšlenky, které vlastně prolínají celou knihu... Za mě super

Majulle
28.04.2023 5 z 5

Knížka je napsaná jak v minulosti tak v přítomnosti.. Je moc krásná, sladký románek ale nečekejte. Colleen píše opravdu realistické knížky, ale velice čtivé. Tato váš pohltí od začátku do konce. Může dvoum lidem vydržet nezávazný sex a ani jeden z nich se nesmí zamilovat? Jak tohle dopadne? Proč se nesmí zamilovat? Vše se dočtete v knize kterou vám nebudu spoilerovat a je to teda parádní čtení

Šárka88
24.04.2023 5 z 5

Knížka je velice čtivá, sice na začátku jsem si myslela , že to bude jen sladký románek, tak opak byl jiný. Ke konci byl děj samá bolest, nečetlo se mi to dobře, co se stalo v Milsově životě. Vůbec si nedokážou představit tuhle situaci a je mi z toho špatně, proč pořád ty děti. Očekávaný konec to trochu napravil. Colleen umí rozpoutat ve vás při čtení emoce a tak to má být. Doporučuji

Lucie.285
20.04.2023 5 z 5

(SPOILER) Velice čtivě napsáno. Říkala jsem si celou dobu, co se mu asi tak stalo a musím říct, že jsem se trefila. Poslední kapitoly byly neuvěřitelně dojemné, že se mi i leskly oči. I přesto, že celý příběh končí happyendem, tak je tam pár myšlenek a reálných věcí, do kterých je člověk schopen se vžít levou zadní a prostě ho dojmou. Tohle byla moje první kniha od autorky, tak se těším na další, protože psát umí.

Boogi
01.04.2023 5 z 5

Ze začátku jsem pochybovala jestli mě knížka bude vůbec bavit, ale časem jsem se od ní nemohla odtrhnout. Colleen Hoover píše knihy, které jsou inspirovány reálnými situacemi, které se můžou stát nám všem a to se mi taky na téhle knížce líbilo. Neměla žádný přehnaně zamotaný příběh a přehnaně šokující konec. Je to jedna z nejlepších knih, co jsem poslední dobou četla.

dencazrnu
26.03.2023 4 z 5

Z počátku jsem se do knihy vůbec nemohla začít. Celkově mi neseděl styl, jakým je kniha psaná výlety do Milesovy minulosti, které jsou psané formou básně mi vůbec nesedly a upřímně jsem měla obavu, zda mě kniha vůbec začne bavit. Naštěstí se příběh postupně pěkně rozvíjel a ve finále jsem se do knihy ponořila takovým způsobem, že jsem ani nedutala. Trošku jsem i odhadla, jaké kostlivce Miles schovává ve skříni, ale i tak mě to naprosto dostalo a musím se přiznat, že jsem uronila nejednu slzu. Od Colleen je to zatím druhá kniha, kterou jsem měla možnost si přečíst a zatím si troufám říci, že to bude autorka, jejíž knihy mě budou bavit. Už se velmi těším, až si přečtu další knihu a že jich je ještě dost :-)