Odříkaného manžela největší krajíc

Odříkaného manžela největší krajíc https://www.databazeknih.cz/img/books/42_/424589/bmid_odrikaneho-manzela-nejvetsi-krajic-jcR-424589.jpg 4 55 25

Poté, co ji opustí „největší láska jejího života“, zanevře Agáta na muže a rozhodne se budovat kariéru jako šéfredaktorka společenského časopisu a žít už navždy sama. Muže do svého života pustí jen občas, každého jen na jednu noc. Osamělost si nepřipouští, raději se vrhá do práce. Pak jednou, když hledá u rodičů v malebné chaloupce v Malé Úpě, kde vyrůstala, svůj rodný list, nalezne na dně šuplíku dopis, který napsala její sestra Laura, kterou nikdy nepoznala. Dopis je však datován více než deset let po Lauřině údajné smrti..... celý text

Ivuska.09
04.03.2020 4 z 5

V tomto románu je ukrytý příběh čtyř žen z jedné rodiny. Matka, dvě dcery a vnučka. Některé o sobě dlouho nevěděly. Přesto jsou si hodně podobné. Je to příběh plný neústupnosti, neschopnosti odpouštět a patriarchálního manželství. Mně se moc líbil a pokud máte rádi romány pro ženy s přesahem, tak snad budete také spokojeni.

xena2711
31.01.2020 4 z 5

Po náročnějších titulech jsem se potřebovala odreagovat a tato kniha to naprosto splnila. Pohodové čtení na jedno odpoledne, kde láska vítězí:-)

1966Růžička
19.01.2020 5 z 5

Mám ráda příběhy paní Jakoubkové a i tentokrát nezklamala. Bylo to pěkné odreagování od starostí.

mysterygirl
16.01.2020 5 z 5

Opět miloucke, krásné.. I slza mi sem tam ukapla

alexandra111
15.01.2020

Skvělá kniha, i když všechny její knihy jsou si podobné. Taková moderní červená knihovna ze života. Moc dobré na odreagování od thrillerů.