Easy?

Easy? https://www.databazeknih.cz/img/books/17_/175674/bmid_easy-x21-175674.jpg 4 1155 256

Obrysy srdce série

1. díl

Sledoval ji, ale neznal ji. Až do chvíle, kdy se stal díky náhodnému setkání jejím zachráncem... Dívka, která se domnívá, že lidem nelze věřit, na sliby se nedá spoléhat a věrnost je pouhá iluze. Chlapec, který věří, že pravda je relativní, že lži dokážou skrýt nesnesitelnou bolest a vina je neodpustitelná. Potvrdí si navzájem svá přesvědčení, nebo je naopak jeden druhému definitivně vyvrátí? Když Jacqueline následuje svého kluka na vysokou školu, kterou si vybral, rozhodně nečeká, že se s ní dva měsíce po začátku druhého ročníku náhle rozejde. Dva týdny stráví v naprostém šoku, aby se pak probudila v jiné realitě: je nezadaná, místo na výběrovou hudební konzervatoř chodí na státní univerzitu, bývalí přátelé ji najednou ignorují a poprvé v životě jí hrozí, že z nějakého předmětu propadne. Při odchodu z večírku je Jacqueline na opuštěném parkovišti napadena klukem ze studentského spolku, do něhož patří i její bývalý přítel. Zachrání ji neznámý mladík, který byl ve správný čas na správném místě, a ona chce jen jediné – vymazat útok a celou tu noc z paměti. Ale její zachránce Lucas chodí na stejné přednášky z ekonomie jako ona, sedí v zadní řadě, skicuje si něco do bloku a při tom se na ni dívá. Její kamarádky ho ohodnotí jako dokonalý materiál na nezávaznou divokou známost, která jí pomůže vzpamatovat se po rozchodu. Když se z útočníka, který ji napadl, stane stalker, má Jacqueline na výběr: zhroutit se, nebo se začít bránit. Lucas nad ní drží ochrannou ruku, ale sám má svá vlastní tajemství. Najednou je těžké odhalit, co se skrývá za vnějším zdáním, a není jasné, komu se dá věřit.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Jota

Easy? , 2012

Aríka
11.02.2016 5 z 5

Knihu jsem přečetla jedním dechem a zabralo mi to jedno jediné odpoledne. Určitě ji doporučuji ;)

Konhy
05.02.2016 4 z 5

Tuhle knížku jsem přečetla za necelý den. Po začtení jsem se nemohla odtrhnout. To s Lucasem a Landonem mi bylo jasné téměř hned, Lucasův příběh mi přišel trošku přitažený za vlasy. Easy bych ale doporučila :)

barboraJ1
20.01.2016 5 z 5

výborná kniha, doporučuji :)

Julia_pt
12.01.2016 5 z 5

Moc pěkná knížka !! I oči mě už boleli, jak jsem hltala jedno slovo za druhým :D
DOPORUČUJI !! :)

Safrika
03.01.2016 5 z 5

Souhlasim s ostatnimi :), knihu jsem take precetla temer jednim dechem, skvela!

Matesik94
24.12.2015 5 z 5

Přečteno jedním dechem. :)

kyky0
21.12.2015 5 z 5

Knihu miluju od prvního písmena po poslední. Ani nevím jak se to stalo ale přečetla jsem ji snad rychlostí světla. Děj mi strašně rychle utíkal a vůbec jsem se nenudila:-) Jednu dobu jsem měla chuť někoho zabít a v druhé zase někoho políbit. Kniha je plná zvratu i emocí se sympatickými hlavními hrdiny:-)

Nai
19.12.2015 5 z 5

Knížku jsem přečetla takřka jedním dechem. Byla opravdu skvělá. Zápletka mě opravdu nadchla. Hlavní hrdinka nebyla žádná uplakaná chudinka, jak je u takových knih zvykem. Čekala jsem další stupidní erotický román, ale po dočtení jsem byla opravdu mile překvapena.

KatnissLavender
11.12.2015 5 z 5

Tuto knihu jsem četla už podruhé a ani na druhý pokus mne nezklamala. Je prostě naprosto dokonalá a je v ní vše, co mé rozněžnělé srdce právě teď potřebuje! Jestli hledáte originální a chytrou, romantickou knihu, tuhle nesmíte přehlédnout!!!

Renka142
18.11.2015 5 z 5

Paní spisovatelka Webber si mě opravdu získala. Nemám ráda klišé romantické příběhy, ve kterých se celých 300 stránek řeší sex a člověk musí přetrpět fňukání hlavní hrdinky jak je ubohá a jaké má štěstí, že s ní chodí právě "pan božský". Pokud stojíte o knížku, která má romantický podtext a přitom i děj, bez váhání doporučují právě Easy

e.llis
01.10.2015 4 z 5

Knížka se mi moc líbila.
Postavy jsou úžasné. Četla jsem to jedním dechem. :)

Booklover1998
28.09.2015 3 z 5

Knihu jsem začala číst především díky obalu, tak jsem od ní moc nečekala. Nepřišla mi nijak vyjímečná, ale ani nebyla k zahození. Sice jsem se chvílemi nudila a přála si, aby už byl konec.
Ale jinak jsem s ní spokojená. :)

vikimi
28.09.2015 3 z 5

Knížka se četla dobře, k ničemu jsem neměla výhrady. i když konec mi přišel opravdu moooc přeslazený, ale to asi proto, že knížka si celou dobu nehrála na nějakou moc velkou Love story.
Ale určitě pěkné!

evelýny
15.09.2015 4 z 5

Velmi pěkná kniha zejména pro náctileté.Člověk možná s rostoucím věkem dětinští :-), ale mě opravdu kniha bavila :-).

1v8na
11.09.2015 5 z 5

Příběh se mi velmi líbil. Je propracovaný, napínavý, dobrodružný a plný romantiky. Velmi to na mě zapůsobilo. Velmi jsem hlavním hrdinům fandila. Bylo mi líto obou dvou. A chvílemi ty pasáže byly tak napjaté, že jsem velmi příběh prožívala a tekly mi i slzy

tynka65
26.08.2015 4 z 5

Zajímavá knížka, ale neměla jsem u ní ten pocit, že nedokážu odejít. Pro mě to nebyl ten člověka pohlcující příběh, který vás vtáhne a nenechá odejít dokud není konec. Na druhou stranu velmi příjemně se četla a Lucas je podle popisu opravdu fešák. :)

Haňulec
08.08.2015 5 z 5

Tuto knihu jsem přečetla jedním dechem. Naprosto mě okouzlil její děj, do kterého jsem se úplně ponořila. Velmi příjemné čtení. Mohu pouze doporučit. :-)

petra3242
25.06.2015 3 z 5

Přiznávám, že se mi kniha moc nelíbila. Příběh celkem pěkný, ale děj zamotaný a natahovaný. Lucas mi byl ze začátku sympatický, ale ke konci, už jsem ho měla plné zuby. Hlavně proto, jak se místy choval ohledně vztahu mezi ním a Jacqueline.

milamarus
26.05.2015 5 z 5

Proč se některým zdá, že ten kdo způsobil utrpení (bolest, ponížení) více lidem, je hoden trestu více než ten, kdo ublížil jednomu?

Chápu, že čím jsou lidé spolu déle, tím více si myslí, že jsou si navzájem vědomi svých schopností a kostlivců ve skříni. A chápu, že si tudíž myslí, že ví, co od druhého čekat. Ale neochvějně čekat s potrestáním na dobu, kdy jich bude mít ten člověk ve skříni celý hřbitov?! To mi, Kennedy, hlava nebere….

Nicméně - dočteno! A rovnou říkám, že muže jako Lucas, který mi naslouchá a nekritizuje, který ví, co potřebuju, bych brala. Komplikovanost čert vem.

Terka18
24.05.2015 5 z 5

Bravurní knížka. Přečetla jsem ji během 2 dnů. Krásný příběh, který se neodvíjel pouze okolo hlavních hrdinů a jejich lásce, ale byly v příběhu i jiné komplikace, které se mohou stát i v našich životech. Knížka se mi moc líbila a nemůžu jinak než dát 5 hvězd. Jen doufám, že přeloží i jiné knížky od autorky.