O zahradě

O zahradě https://www.databazeknih.cz/img/books/14_/140867/bmid_o-zahrade-uoH-140867.jpg 5 239 63

Pavel Čech je ve své knize především výtvarníkem: mistrem v malbě labyrintu uliček starého města, zešeřelých zákoutí a oprýskaných zdí, ale i rozpálených žlutých pouští či zelenkavého podmořského světa - tedy fantazií, které běží hlavou malému Františkovi. (...) Poetický a okouzlený příběh, který se klene nad celostránkovými obrázky tónovanými do teskných, podzimních barev, má jasný dramatický oblouk: je strohý, ale sevřenost je jeho předností. (...) A ten nádherný výlet, který Františkovi buď pouze proběhne hlavou, anebo jej opravdu prožije, je radost na stránkách sledovat. Nejen pro dětského čtenáře.... celý text

TerJac
26.06.2013 5 z 5

jde vůbec napsat k panu Čechovi něco jiného než - Oóóóóó - tohle ze mne vyjde pokaždé, když jakoukoli jeho knihu otevře. A dojmy z příběhu? K nezaplacení!

Dell
02.01.2013 5 z 5

Moc krásná a výborně zpracovaná kniha. Pro dítě, které se sotva naučilo číst, jako stvořená: kratičké texty a nádherné obrázky. Určitě se ale bude líbit i větším dětem a rád si ji prohlédne snad každý bez ohledu na věk. A těm, kdo znají Trnkovu Zahradu, se bude zdát o to kouzelnější.
Je tištěná na opravdu kvalitním papíře a vázaná v umyvatelných deskách, vydavateli bylo určitě jasné, že si ji budeme prohlížet znovu a znovu.

Kaihomielisyys
27.12.2012 5 z 5

Milá a překrásně ilustrovaná knížka...zamilovala jsem si ji na první pohled.