O Puclíkovi

O Puclíkovi https://www.databazeknih.cz/img/books/62_/6222/o-puclikovi-6222.jpg 4 13 3

Puclík je papírový panáček, který bydlí v krabici s nápisem Puzzle. Je velice neposedný a každou chvílí vyráží za dobrodružstvím: do pohádkových knížek a encyklopedií, které stojí v knihovničce Puclíkovy člověčí kamarádky Lucky, do kuchyně, na zahradu, ale i daleko do světa, třeba až k moři. Puclík bojuje s indiány, letí v balonu, cestuje leteckou poštou, změní se v egyptskou mumii nebo chystá valentinské přání pro svou Puclinku. Každý den - od Nového roku až do Silvestra - něco zábavného podnikne nebo vymyslí, aby si děti měly o čem číst. 366 pohádek na každý den v roce. Ilustrace Marie Tichá... celý text

simca9342
31.12.2023 5 z 5

"Z pravěku"
Pohádky na každý den v roce o papírovém panáčkovi ve tvaru puzzle žijícím v krabici od známé skládačky Spolu s lidskou kamarádkou Luckou zažívají nejedno dobrodružství.

iva8849
15.04.2020 5 z 5

Nejoblíbenější knížka našeho čtyřletého syna, čteme ji od malička pořád dokola, vybíráme hlavně podle obrázků.

PinkAlicorn
11.05.2017 4 z 5

Tuhle knížku jsem měla strašně ráda hlavně jako malá! Vždycky jsem si vyráběla malé puclíky a hrála si s nimi, pamatuju si, že ty postavy byly fakt skvělé! :) Doporučuju hlavně věkové kategorii 7 - 10 let.