O emocích

O emocích https://www.databazeknih.cz/img/books/11_/114187/o-emocich-114187.jpg 5 14 3

Jak vyjadřovat emoce? Často se bojíme, že pokud projevíme svou pravou přirozenost, zraníme své blízké a znepřátelíme si je. Ale tím, že budeme své emoce potlačovat, riskujeme pouze to, že zraníme sami sebe. Osho je jedním z nejvíce provokujících a inspirujících duchovních učitelů naší doby. V této knize nám pomůže pochopit kořeny emocí a poskytne informace o tom, jak lépe zvládat své reakce a dozvědět se více o sobě i druhých. Oshův jedinečný vhled do podstaty lidské mysli a srdce dalece přesahuje konvenční psychologii. Učí nás, jak můžeme plně prožívat své emoce a tvořivě s nimi zacházet tak, abychom žili bohatším životem.... celý text

Literatura naučná Osobní rozvoj a styl
Vydáno: , Eugenika

Emotional Wellness , 2007

PietroGrencik
28.03.2021 5 z 5

Veľmi príjemne čítanie ako vždy ;)

michaela.22
11.04.2020 5 z 5

Autor ví o čem píše, každé slovo by se dalo tesat do kamene a až při čtení si čtenář uvědomí, jak pravdivá tato kniha je. Vhodné pro každého, kdo se zabývá seberozvojem či esoterikou.

pecka02
23.10.2015 5 z 5

Opět kniha, která mi hodně dala. Osho je už dlouho můj oblíbenec, protože se na věci dokáže dívat trochu jiným způsobem. Když to člověk čte, připadá mu všechno jasné, jednoduché a logické, ale uvést některé jeho rady do praxe, je často naopak velmi těžké. Od dětství jsme rodinou, přáteli a společností svazováni různými musíš, nesmíš, neměl bys, měl bys atd., ale ztratili jsme kontakt sami se sebou. Osho zde radí, jak ten kontakt opět navázat a taky vysvětluje, proč je to důležité. Emoce je třeba nechat proběhnout. Máte vztek? Tak se vztekejte! Chce se vám plakat? Plačte jak nejvíc dokážete...i tzv. negativní emoce jsou jen emoce, které je třeba prožít, aby později nezpůsobovaly problémy. Samozřejmě toto čtení není pro každého, ale za mě určitě můžu doporučit. Škoda jen těch gramatických chyb.

Osho
indická, 1931 - 1990