Nové vánoční pohádky

Vykouzlete si ty nejsvátečnější Vánoce s Novými vánočními pohádkami. Po úspěšné knize Vánoční pohádky přichází oblíbená spisovatelka Zuzana Pospíšilová se dvěma desítkami originálních, zbrusu nových pohádkových příběhů, které dětem připomenou, že kouzla nepatří jen k pohádkám, ale také k vánočnímu času. Nové vánoční pohádky vyprávějí příběhy, ve kterých se lidem i zvířátkům přihodí pozoruhodné věci. Možná jsou to kouzla, možná je to obdivuhodná síla Vánoc, která způsobí, že dobro, radost a přátelství mají vždycky navrch. O Vánocích se zkrátka dějí zázraky, a tak není divu, že na zimní noční obloze pomáhá svítit vanilkový rohlíček, sněhové vločky zahánějí samotu, smutný sněhulák najde konečně kamaráda a malému Oliverovi nadělí Ježíšek dědečka. Půvabné, bohatě ilustrované příběhy tvoří knihu, která se báječně hodí jako vánoční dárek....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/27_/270695/nove-vanocni-pohadky-nSG-270695.jpg 3.45
Pro děti a mládež, Pohádky
Vydáno:, Bambook

Kniha Nové vánoční pohádky

Kačaba79

Čteno před Vánoci a obě dcery (10 a 3.5 let) příběhy bavily. Netradiční a moderní příběhy které nám pomáhaly dotvořit pohodu Vánoc.

mamcactenarka

Moderně pojaté pohádky, hlavně ta první - s veverkami a mobilem :-D Celkově moc hezká knížka, pohrává si i se silou myšlenek, originální je třeba pohádka o vanilkovém rohlíčku. Určitě doporučuji pro předvánoční čtení pro děti!

EvaEma
16.01.2016

Děti si je vyslechly, celkem je pohádky bavily. Jen pohádku o tom, jak se zatoulá vánoční dopis k sousedovi, jsem musela vynechat. Syn je teď přesně v období, kdy ještě na Ježíška věří, ale pomalu začíná pochybovat. Tato pohádka by mu napověděla. Naštěstí jsem si předem pohádky prolítla, jinak bych měla při rozečtení velký problém, jak z toho vybruslit.