Předurčena do hrobu

Předurčena do hrobu https://www.databazeknih.cz/img/books/15_/159468/predurcena-do-hrobu.jpg 4 433 51

Noční lovci série

Poloviční upírka Cat Crawfieldová a její nemrtvý milenec Bones se potkali před šesti lety a od té doby bojovali proti zákeřným nemrtvým, utkali se s pomstychtivým Mistrem upírem a stvrdili své vzájemné pouto krví. Nyní je čas dát si oddych. Ale naděje na bezchybnou dovolenou v Paříži se zhroutí v okamžiku, kdy se Cat jedné noci probudí z hrůzostrašného snu. Pronásledují ji vidiny, v nichž se zjevuje upír jménem Gregor. Ten je mocnější než Bones a má vazbu na její minulost, o níž neví ani sama Cat. Gregor věří, že Cat patří jemu a nedá si pokoj, dokud ji nedostane. Začíná bitva mezi upírem, který ji straší ve snech, a tím, kdo má její srdce. A je to jedině Cat sama, kdo dokáže Gregorovu moc zlomit. Aby zničila nejhoršího upíra, jakému kdy čelila, bude muset sebrat veškerou možnou sílu. I kdyby takové síly mohla dosáhnout jedině předčasnou cestou do hrobu... 1. vydání. – zdroj: www.legie.info –... celý text

Romány Fantasy Dívčí romány
Vydáno: , Fantom Print

Destined for an Early Grave , 2011

venacava
24.01.2017 1 z 5

Pěkný díl, zápletka je zajímavá.

tatafa
06.01.2017 4 z 5

Velice neobvyklá, ale čtivá a zajímavá série. Poprvé jsem ji četla na střední škole a přímo mě uchvátila, nicméně zpětně si uvědomuji, že se jedná o poměrně vulgární a drsnou sérii.

petra4080
05.10.2016 3 z 5

Nenáročné, napínavé a svižné... zase o něco lepší než předchozí díl

angelbooks
14.09.2016 5 z 5

Až na tu část kdy spolu nebyli to byl další úžasný a strhující díl :).
Doporučuju :).

Ewik
09.09.2016 5 z 5

Ach jo, vztahy jsou někdy fakt peklo a žárlivost spolu s nejistotou je jako bomba s hodně krátkou rozbuškou. Tenhle díl je plný emocí a napětí a opravdu nečekaných zvratů. Cat mi přišla trošku labilní, ale i tak jsem si knihu se všemi jejími členy moc užila. Vlada začínám mít čím dál raději - je to sekáč a vždy je tam, kde je ho potřeba. Těším se na další díl!

A Mencheres? Fakt se snažil..
Cat: "Co kdyby ses už vysral na vznešený kecy a začal mluvit jako v jednadvacátým století?"
Mencheres:" Týý krávo, tak to jsi ve sračkách až po uši." Spadla mi brada. :-)

deedulka
18.07.2016 5 z 5

Napínavé, nabité akcí a erotikou. Příběh se odvíjel úplně jiným směrem, než jsem předpokládala a nemohla jsem se od knihy odtrhnout. Gregor se zhostil role padoucha bravurně a Cat s Bonesem mu dali pěkně zabrat. Těším se na další díly a hlavně na to, jak bude Cat rozvíjet své schopnosti.

CHESS
02.06.2016 5 z 5

Naprosto zbožňuju jejich hádku a následné chování. A Vlad je naprosto boží!

cukrovka
30.03.2016 5 z 5

Tak tento díl byl napínavý od začátku do konce. Nemohla jsem se od knížky odtrhnout.

Jolča1
16.07.2015 5 z 5

já jsem nadšená .... nenáročné a svižné .... jedním dechem přečteno :-)

Nel-ly
07.01.2015 3 z 5

Cat je Mařena. Strašná... na začátku mě štvala jen ona, ale postupem série mě štve i Bones a celkově to celé jejich duo. Je fakt, že knihu jsem přečetla za pár hodin, ale po pár měsících si už ani nevybavím, o čem byla.
Nakonec... nejlepší jsou stejně vedlejší postavy.

(K)Belík
24.12.2014 5 z 5

Tak tahle knížka mě neomrzí :D . Pěkně jsem si u ní pobrečela. :)

Betnka81
19.10.2014 5 z 5

Tento díl se mi moc líbil , a těšim se na další :D

Kaka.cs
28.09.2014 5 z 5

Tohle byl zatím nejemotivnější díl ze všech. Četla jsem téměř jedním dechem a nemohla se dočkat, jak to skončí. A bylo skvělé, že do poslední stránky nebylo jisté, jak to všechno dopadne. Prostě skvělý díl.

Beni
24.09.2014 5 z 5

Tak tady jsem se musela vážně držet... napětím jsem skoro nedýchala, kdy se ti dva už konečně umoudří!!

Gwendolyn
16.07.2014 5 z 5

další skvělý díl:D

Blauny
23.06.2014 5 z 5

Po delší době jsem se pustila do dalšího dílu a opět jsem byla mile překvapena. Kniha mě udržela v napětí od začátku až do konce a jsem moc zvědavá, jak se budou příběhy odvíjet dál. No a nakonec nesmím zapomenout - Bones je prostě neodolatelný.

Siu83
07.06.2014 5 z 5

Další díl, který mě nezklamal :-)

Zdery
07.05.2014 5 z 5

Moc pěkná série. Jen si dovolím podotknout pro ty, kteří se chystají se vrhnout na 5. díl, aby si nejprve přečetli dvě knihy ze série Svět nočních lovců, kde se dozví něco víc o Spadeovi a Mencheresovi. Já se po čtvrtém díle vrhla hned na pátý a pak jsem se divila, jak to, že mi nějaké informace utekly. Následně jsem zjistila, že to co mi uniklo je napsáno právě v této sérii.

luna172
15.03.2014 5 z 5

Túto sériu kníh mam strašne rada . Aj keď som si myslela, že 4. časť bude trošku nudnejšia ako predošle lebo som si nevedela predstaviť o čom by autorka mohla ešte písať ale mýlila som sa tato autorka ma vie vždy niečím prekvapiť. Proste dokonala séria knih :) :)

janno69
02.03.2014 5 z 5

Super upířina, kdo to má rád, tak si polibuje, jednoznačně doporučuji stejně jeko předchozí díly.