Vyhlídka na věčnost

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Žijí mezi námi – známe je z televize, z rozhlasu i z novin – mluvčí. Ovšem pouze jeden z nich je pan Mluvčí, ale na toho v hromadných sdělovacích prostředcích nenarazíme. Pan Mluvčí totiž příliš nemluví, pan Mluvčí pouze vyřizuje vzkazy, a když s tím začne, slunce skryje tvář a pohřební služby přecházejí na dvojsměnný provoz. Trojsměnný....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/51_/51734/vyhlidka-na-vecnost-VJR-51734.jpg 4.51093
Série:

Noční klub (3.)

Žánr:
Romány, Literatura česká, Sci-fi
Vydáno:, Crew
více informací...
Nahrávám...

Komentáře (189)

Kniha Vyhlídka na věčnost

Přidat komentář
Aneken
14. dubna

Chvíli jsem přemýšlel, zda nejít na 3*, protože fenomenální dva díly Nočního klubu nasadily laťku pekelně vysoko. Ale bylo by to ke Kulhánkovi nefér, ve srovnání se zbytkem autorů píšících podobným stylem hraje Kulhánek prostě extraligu a jediný, s kým u mě v současnosti prohrává, je Franta Kotleta...;)

kallisto
07. dubna

Uz neni tak silny jako puvodni dva dily, ale v dobe, kdy jsem "Mistra" hltala, mi prisel tenhle treti dil jako necekana mana z nebes, seslana na poutnika ztraceneho v puste pousti :)

eliska3211
11. března

Úžasný příběh s několika časovými posuny, díky kterým se pokaždé poodhalil další kus zápletky a objasnilo pár skutečností, které do té doby byly částečně zastřené. Žasnu nad autorovým pojetím pekla a všech bytostí a činností vyskytujících se v něm. Od knihy jsem se nemohla odtrhnout, moje fantazie měla žně a na konci mi nezbylo nic jiného než jen sedět s otevřenou pusou a zároveň spokojeným úšklebkem na tváři, byla jsem maximálně spokojena. Vřele všem doporučuji.

stanislav0373
06. února

Inu, nechci prozrazovat děj, ale jelikož nedávno "projel komplet Kulhánka" a touto pro mě novinkou putování ukončil, musím říci, že i když mě autor Tobiášem lehce nadzvedl ze židle, Karolínou to napravil...a to konečné rodeo v holých větách...masakr. Takže za mě dobrý!

barbarera
31. lednaodpad!

Děkuji nechci, po přečtení první kapitoly a prolistování dalších kapitol půjčenou knihu vracím. Nevím, jak je možné něco takového vůbec zplodit a získat přízeň tak velké skupiny čtenářů. Nuže, proti gustu, žádný dišputát.

waits
30. ledna

Jiří Kulhánek je mezi českými autory sci-fi/fantasy absolutní zjevení. Jeho popartové příběhy mají spád, jsou chytré s černohumorným nadhledem. U Vyhlídky na věčnost mám nejradši parádní retrospektivní pasáž v prostředku knihy. Velmi čtivé!

Drowned
25. ledna

Od Mistra Kulhánka už mám pár knih a povídek přečtených, ale Vyhlídka na věčnost je nevídaný majstrštyk. Už jen ten námět je skvostně nemocný a já jen nad knihou zíral s otevřenou hubou. Nádherný vztah mezi nevinnou holčičkou, které se její máma promění v zombie, a hlavním hrdinou knihu zjemňuje. Naopak zaláskovaní Jana do upírky Karolíny z Nočního klubu je podané s humorem a sexy feelingem. No a závěr jízda jezdců apokalypsy je prostě pekelně rychlá. Nevím co více napsat, prostě tohle je klenot v mé knihovně.

Huligen
21. ledna

Tenhle kousek volně navazuje na Noční klub 1, 2, hrdina je jiný a děj se přesouvá do další dimenze. Autor má viditelně zálibu v popisu krásných žen a myslím, že se v nich i vyzná, co se týče charekteristiky jejich gest a chování. Škoda, že v knihách nejsou občas nějaké obrázky:), zkosilo by to poněkud představivost, ale ..., myslím, že občas by se to hodilo.
Jinak poměrně rozsáhlé dílko, někde v třetině jsem se jednou ztratil (měl jsem asi dvoudenní pouzu), tak jsem ty dějové roviny hned nepobral.
Závěrem, velmi dobré, jak hrdina zmlátil Chárona, to chce mít kuráž..

Štítky

upíři zombie démoni humor akční zbraně peklo

Autor a jeho další knihy

Jiří Kulhánek

Jiří Kulhánek
česká, 1967

všechny knihy autora

Podobné knihy

Kniha Vyhlídka na věčnost je:

v Právě čtených28x
v Přečtených1721x
v Čtenářské výzvě71x
v Doporučených147x
v Knihotéce460x
v Chystám se číst190x
v Chci si koupit35x
v dalších seznamech2x