Noční klub. Díl první

Noční klub. Díl první https://www.databazeknih.cz/img/books/10_/1057/bmid_nocni-klub-nocni-klub-i-ZEv-1057.jpg 5 2501 2501

Noční klub série

Chcete přežít příštích tisíc let? Potom byste si měli přečíst tuto knihu. Nechcete-li, i pro vás mám dobrou zprávu - místa na hřbitovech výrazně zlevní. První polovina nového příběhu Jiřího Kulhánka je plná sveřepých slov, sveřepých tajných organizací, sveřepých zabijáků, sveřepého černého humoru a samozřejmě nemohu opomenout neméně sveřepý recept na dlouhověkost. Vy, kteří dáváte přednost ekonomicky výhodnému místu pod tisem, nebuďte smutní, my ostatní na vás příštích tisíc let nikdy nezapomeneme...... celý text

Stinger78
28.03.2013 5 z 5

Naprostá bomba, to nejlepší, co z mistrova pera vzešlo. Tahle kniha nemá slabého místa, děj sviští dvě stě v městě, tři sta z místa. Člověk má až pocit, že spolek jako tento v Praze musí stoprocentně existovat.

LavinaVRovine
16.03.2013 5 z 5

Nejlepší kniha nejlepšího autora

Raccon
02.03.2013 4 z 5

Skvělá knížka, akční, vtipná, upírská, plná odkazů na Vládce strachu. Hned začínám druhý díl.

Atuin
16.02.2013 5 z 5

Podle mě je Noční klub I-II jeho nejlépe napsaná kniha, celé provedení, ačkoliv podobný žánr mi zase tak moc nesedí, tak tady je to prostě unikátní, prostě to tepe, má to takový švih a hrdina se prostě nikdy s ničím nemazlí a osolí vše co může svým stylovým žargonem:)

Bear Reader
15.02.2013 4 z 5

Ke knize jsem se dostal díky kamarádce, která o Kulhánkovi mluví v superlativech. Jenže... Upírské knihy vůbec nejsou můj šálek kávy. Nakonec jsem se do Kulhánka pustil abych ho mohl znectít a "oplatit" kamarádce to jak znectila mého oblíbeného Pratcheta.
Všechno je jinak. Oba díly jsem přečetl ve dvou dnech. Je to asi brak, ale naprosto skvostný, který si na nic nehraje. Hlášky typu "Následný vodorovný švih mu z kombinézy střihl kalhoty a bundu – jako švadlena očividně rostu. ", mě dostávaly do kolen. Určitě si ještě něco přečtu. "Díky Míšo"

malagelo
31.01.2013 5 z 5

Ke Kulhánkovi jsem se dostala přes Kotletu. Zajímalo mě, kdo ho natolik ovlivnil, že začal psát. A Jiří Kulhánek mě opravdu nezklamal.

Baarbucha
26.01.2013 5 z 5

Kniha mi byla doporučena a je to moje premiéra od Kulhánka, tudíž jsem vůbec nevěděla co očekávat. Byla jsem velmi zaujata, děj se pořád měnil a nedalo se vůbec nic předvídat. Byla jsem velmi překvapená a s radostí se vrhám do druhého dílu!

Mesič
14.01.2013 5 z 5

Čím více Kulhánka čtu, tím víc na něm ulítávám. Málo kdy se směj u knihy nahlas a u této se skoro celou dobu potutelně usmívám a chvílema vybuchuji ve smích. Už se třepu na druhý díl

Miss Utahraptor
13.01.2013 5 z 5

"...ukolébej nepřítele, pak ho znič..."

Nenadchlo mě tak jak jsem čekala i když musím uznat, že jde o velmi dobře napsanou knížku (co se čtivosti, slohu a humoru týče). Bohužel to pro mě není to pravé ořechové. Hodnotila bych tak 7/10, ale konec se mi zalíbil natolik, že jsem si dobrých pár dní spílala za nezakoupení druhého dílu. Odmyslete si půl hvězdičky- 90%.

wally
06.01.2013 5 z 5

Nemyslel jsem si, že se někdy dostanu k četbě takových fantasmagořin v paperbacku....ale když jsem kolem sebe slyšel tolik nadšení z této 'knížky', tak jsem neodolal a vzal ji také do ruky...od té doby na vás, pane Kulhánku, nedám dopustit a hltám Vaše knihy jak to nejlepší vánoční cukroví...díky

Freedyn
23.12.2012 5 z 5

Důkaz toho, že ne vždy musí být spojení upír - červená knihovna. Naačátku jsem byla trochu sklamaná, že z reálného prostředí se najednou stalo nereálné, ale po přečtení celé knihy jsem to už neřešila. Mám ji v paměti, a dlouho mít budu :)

kniholka
28.09.2012 5 z 5

To by jeden neřek, jak něco tak ulítlého může chytnout :-). Přes všechny ty vnitřnosti, litry krve a hory masa se to skvěle čte a člověk se skvěle baví, protože co slovo, to hláška. Každýmu to asi nesedne, ale mně se to prostě líbilo. Konečně upíři, kteří místo romatických nesmyslů jednají a s ničím se nepářou :-D.

panwitz
28.09.2012 5 z 5

Nejlepší co jsem v tomto žánru četl, těším se na další knihy.

Aliii
13.09.2012 5 z 5

To nejlepší, co jsem od Kulhánka četla. Jeho humor mi přesně sednul, akční scény nemají chybu a celá kniha mě neuvěřitelně bavila.

zimmicz
04.09.2012 4 z 5

Dávám 4*, i když by si to možná zasloužilo spíš tři. Navnadil mě slibný začátek, ten tajemný Noční klub vypadal opravdu zajímavě, o to zajímavěji to s nimi dopadlo, ale zbytek Tobiášovy cesty kolem světa už dost ztrácí tempo. Na druhou stranu to autor zachraňuje vtipem, chvílemi jsem si nemohl nevzpomenout na hlášky Nicka Twispa.
Má to spád, akorát v druhé půlce takový hodně přitažený za vlasy. Ale druhý díl si taky přečtu.

Dodatek: Když o tom - jako člověk, který opravdu nemá rád fantasy - přemýšlím, je to vlastně dost dobrá knížka :-)

Komls
15.08.2012 5 z 5

Mam za sebou 50 stranek a uz vim, ze jsem nic zabavnejsiho doted necel! Kulhanek ukazuje, jak malebna dokaze cestina byt, pokud se to s ni umi! Jedinou chybu vidim v tom, ze od zacatku knihy premyslim, jestli tento kus lze jeste necim prekonat a zatim se dle hodnoceni obavam, ze budu muset cetbu na nejakou dobu odlozit, abych pozapomnel...

V metru jsem potkal typka s novym Pratchettem. Chtel se ho zeptat, jestli by si radsi neprecetl poradnou knihu, ale pak do vagonu pristoupila Mazlik a ja se musel spocenyma rukama chytit na 3 stanice tyce, abych se nestal nedobrovolnou uklizeckou vagonu...;)

xxiixxi
08.06.2012 5 z 5

Skvělá kniha, jedna z nejlepších, co jsem kdy četla a stále se k ní vracím. Líbí se mi nápad a ještě více zpracování, ta hra se slovy! Ani minutu jsem se nenudila. Tobiáš splňuje všechny mé představy o dokonalém hrdinovi.
Přesně takhle jsem si vždycky představovala upíry, ne ty dnešní moderní "romantické" :-)

Lenka Žofka
29.05.2012 5 z 5

Můj první Kulhánek - a je to jasná láska na první pohled!!! :) Příběh super, ani se nesnažim předvídat co bude na dalších stránkách - stejně to nemá smysl :) Nejvíc jsem se ale zamilovala do smyslu pro humor a především - ty citoslovce!!! :)

marguarite82
10.04.2012 5 z 5

Nádherný příklad toho, jak má první věta chytit čtenářův zájem! Lepší seznámení se s Kulhánkem, mistrem vtipně popsaných akčních scén, jsem si nemohla přát!

Gwin
25.03.2012 5 z 5