Noc jako stvořená pro nevěru

Noc jako stvořená pro nevěru https://www.databazeknih.cz/img/books/21_/2190/bmid_noc-jako-stvorena-pro-neveru-tCB-2190.JPG 4 252 56

Další příběh od Zdeny Frýbové z prostředí manželského života. Opět je zde dokonale rozebrána psychika člověka, který odjede na služební cestu do zahraničí a jedno jediné nevinné setkání s neznámou ženou dokáže změnit život jemu, i jeho milující manželce. Komičnost, jaká provází děj tohoto humorného románu je hlavně v tom, jak se člověk, zvyklý na své pohodlí a rodinné zázemí, musí začít omezovat a kvůli své hlouposti nakonec ztrácí svou důstojnost.... celý text

lilienn
25.03.2016 5 z 5

Moc se mi libilo :) Dost ctive napsane, ze se nedalo jen tak prestat... A jeste se mi nestalo, ze bych se nekdy u knizky chechtala jako pomatena :) jako ke konci tehle. Pekne ;)

datel77
06.01.2016 3 z 5

S nadšením jsem vlítla na další knihu Frýbové a jsem zklamaná. Sice styl zase dobrý, ale téma mě vůbec nezaujalo, navíc ten charakter u Drahušky je tedy dost nevěrohodný.

HankaMarek
25.11.2015

Moc pěkné, Mojmík nemá chybu

barinka
29.07.2015

Výborná kniha mojej obľúbenej autorky, plná láskavého humoru a nadhľadu. Zvlášť dobre sa čítajú pasáže, kde Drahuinka varí a servíruje jedlo .Menej zábavný je osobnostný profil hlavného hrdinu, ktorý je vychcaný ako mrak.

masinkas
11.01.2015 5 z 5

Zvláštní ale velmi vtipná kniha

vladka31
24.08.2014

Takoví infantilní jedinci by snad v dnešní době ani nemohli existovat. Proměna Marijánky, když jí Mojmír s psychiatrem a kardiologem v zádech sděloval, že se chce rozvést a proč...ta byla skvělá.

jane1234
25.06.2014 4 z 5

Záver nemá chybu, hlavne ako Drahuška sťahuje Mojmírove veci do auta :-)

Modrina
20.05.2014 5 z 5

Dvě roviny jednoho příběhu - opravdu skvělé. A rozuzlení je prostě dokonalé. :)

Ramondia1
07.05.2014 5 z 5

Tak při téhle knize jsem se bavila od začátku až do konce Mojmíkovou blbostí! Výborná knížka.

Merlinit
28.03.2014 5 z 5

Mojmík k sežrání, mírná a smířlivá Mariana k uzoufání, Drahulinečka-kuchařinečka ten správný poklad pro strávníka Mojmírova typu - ještě pár měsíců blažené nevědomosti a nebylo třeba rozvodových právníků - Drahulka by svým kuchařským uměním sklátila Mojmouška do nákladné rodinné hrobky sama. :-)

Market = )
22.08.2013 4 z 5

Mojmoušek mě teda rozčiloval k nepříčetnosti, ale jak věci ke konci nabraly spád, byla jsem nadšená a strašně mě to bavilo :-).

modroocko
15.05.2013 5 z 5

Velice vtipně napsaná kniha, uvolněné čtení. Jenom škoda, že "Mojmík" nedopadl hůře...

kkaca
06.05.2013 2 z 5

nakonec jsem dočetla, ale po předchozích zkušenostech s paní Frýbovou, jsem čekala víc

BARBARRKA
05.03.2013 5 z 5

Ačkoliv mě paní Frýbová občas lehce irituje (dokonalé domácnosti, všechno domácí, vše se dá řešit ....) , nikdy mě to neodradí od čtení jejich knih (kromě Dvou dam v tísni). A Mojmík je nepřekonatelný. Citová a nakonec i životní krize padesátníka, čeho je schopen člověk, se kterým žijete čtvrt století: ono je to nakonec moc smutné pomyšlení. Ale kniha samotná vás smutnit nenechá, humor paní Frýbové je mi více než blízký, takže se neubráním smíchu ani ve vlaku nebo kde právě čtu. Přečtěte si to. Například vaření Drahulinky versus Marienky je samostatná kapitola, Mojmíkovo nedůstojné "utrpení", jeho mňam .... občas jsem jinak inteligentní Drahomíru nechápala. Můj bratr to jako muž blížící se Mojmíkovu věku vnímal trochu jinak a přestože se výtečně bavil, trochu ho i mrazilo a důrazně mě žádal, abych ho při prvních případných příznacích podobné "infekce padesátníků" (jak to nazval) nemilosrdně srovnala několika nebo i více údery tupým předmětem. Naštěstí to nebylo třeba a on dál šťastně ženat čte knihy paní Frýbové a nedá na ni dopustit. Stejně jako já.

Ellis
05.08.2012 5 z 5

Tak mně zase specifický ironický humor Frýbové sedí hodně. Tento humorný román rozhodně patří k jejím několika nejlepším a dost jsem se nasmála.

Skawin
12.03.2012 3 z 5

Nemohu říct, že by mě román nějak zvlášť zaujal. Je to asi tím, že humoru Zdeny Frýbové jsem moc nepřišla na chuť.