Nikdynoc - box

Nikdynoc - box https://www.databazeknih.cz/img/books/47_/478620/bmid_nikdynoc-box-9sp-478620.png 5 12 2

Nikdynoc série

Dcera popraveného zrádce Mia Corverová se ukrývá ve městě postaveném z kostí mrtvého titána. Vydává se na cestu, aby se stala učednicí nejobávanějšího a nejtajemnějšího sdružení vrahů v celé zemi – Rudé církvi. I když vyniká v použití jedů a zbraní, nemůže ji to zachránit před spiknutím, které se na ni v temnotě chystá. Dokáže ho odhalit včas, než ji dostihne, a pomstít se těm, kteří můžou za smrt jejího otce?... celý text

Literatura světová Fantasy Pro děti a mládež
Vydáno: , CooBoo

Neverninght , 2017

Milos530
30.01.2023 4 z 5

Pěkný a zajímavý příběh z velice povedeného a originálního světa. Samotný BOX a knihy jsou nádherně udělané a jediné co mě vlastně štvalo a občas i odvádělo od děje byly poznámky pod čarou, kterých bylo na můj vkus až zbytečně moc.

HadleysHope
06.10.2022 5 z 5

Tady v podstatě nehodnotím obsah příběhů, protože vše už jsem napsal v komentářích u samostatných knih. Tady hodnotím BOX jako takový. Miluju BOXy, protože knihy v nich jsou skoro mimo realitu. A když je BOX ještě krásně provedený, moje knihovna si mlaská.
Nikdynoc je toho důkazem. Krásný BOX.

Jay Kristoff
australská, 1973