Nikdynoc

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Dcera popraveného zrádce Mia Corverová se ukrývá ve městě postaveném z kostí mrtvého titána. Vydává se na cestu, aby se stala učednicí nejobávanějšího a nejtajemnějšího sdružení vrahů v celé zemi – Rudé církvi. I když vyniká v použití jedů a zbraní, nemůže ji to zachránit před spiknutím, které se na ni v temnotě chystá. Dokáže ho odhalit včas, než ji dostihne, a pomstít se těm, kteří můžou za smrt jejího otce?...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/40_/405921/nikdynoc-SYb-405921.jpg 4.637
Série:

Nikdynoc (1.)

Žánr:
Literatura světová, Fantasy, Dívčí romány
Vydáno:, CooBoo
Orig. název:

Nevernight (2016)

více informací...
Nahrávám...

Komentáře (17)

Kniha Nikdynoc

Přidat komentář
souc
13. června

Kniha se sice asi nebude líbit uplně každýmu, není to čtení pro každýho,ale za mě to bylo totálně boží!!

katka-kacav3318
09. června

Jay Kristoff opět nezklamal. To bylo tak boží už bych potřebovala další díly. Byla jsem velice naštvaná jednou smrtí, ale musela jsem to překonat. Jako ten zvrat na konci a vlastně celá kniha bomba.

Lena91
09. června

Pokud se chystáte na Nikdynoc, nezanevřete na ni po pár přečtených stránkách. Začátek je totiž slabší, ztrácíte se mezi přítomností a vzpomínkami hrdinky Mii a zdá se vám, že nic nedává smysl. Ale jakmile se přelomí ten ne zcela podařený úvod o cca 100 stranách, kdy se Mia dostane s Tricem do "školy pro vrahy", začne být kniha najednou čtivá, napínavá, plná akce i erotických momentů. Plná prostých slov, což mi ale nevadilo vzhledem k tomu, že se jedná o komunitu největších vrahounů. Co mi ale vadilo jsou poznámky pod čarou, které někdy byly úplně zbytečné až hloupé.

rajcatko
08. června

Jako každý, i já měla problém se začátkem knihy. Ale pak to jelo rychlostí světla ( nebo temnoty?). Poznámky pod čarou ani nečtěte, já je četla a stejně si z nich nic nepamatuji :-)
Navíc mě rozčilovalo, když mi nějaká ta hvězdička unikla. I přes to, že jsem přesně věděla, že to bude nějaká blbost, tak jsem jí stejně hledala, abych si dokázala, že jsem měla já blbka pravdu. Ale příběh je opravdu hodně dobrý a moc se těším na pokračování, takže vřele doporučuji :-)

Lambisko
07. června

Zacatek byl pro mne hodne narocny, minulost, pritomnost a do toho miliony poznamek pod carou... ale jakmile se dostanete dal, poznamek bude min a min a konecne nic nerusi od deje. Pribeh se mi libil, budu se tesit na dalsi dil. Jen doufam, ze tam bude min preklepu a chyb.

OndřejMergl
06. června

Od Kristoffa jsem si zamiloval Akta Illuminae a tak jsem ke knize přišel s nemenšími očekáváními. A naštěstí se zadařilo.

Sice jsem i zde na začátku chvíli tápal, o co vlastně jde, a rušilo mě neustálé odskakování do poznámek pod čarou, ale po úvodu do děje se obojí znatelně vylepší a pak už se vezeme na vlně akce se špetkou romantiky.

Škola pro vrahy není stoprocentně originální nápad, ale young adult provedení se Kristoffovi určitě povedlo. Jenom trochu pochybuji, že další díly ze série dosáhnou kvalit toho prvního, který nasadil laťku poměrně vysoko. Každopádně si další díly rád přečtu.

Borufka_9
02. června

Skvělá kniha a jak čtu komentáře, docela nepochopená. Ač je o mladých, není!!!! to YA žánr a to nejen proto, že jsou tam vulgarismy a sex. Je to parádně rozehrané, těším se na další díl.

beruskaj
01. června

No paaani. Začátkem jsem se sice musela trochu prokousat, moc mi neseděla oddelena minulost a přítomnost. Ale potom..dočtení jedním dechem. Už teď se těším na delší díl ????


Autor a jeho další knihy

Jay Kristoff

Jay Kristoff
australská, 1973

Kniha Nikdynoc je:

v Právě čtených22x
v Přečtených40x
v Čtenářské výzvě6x
v Doporučených4x
v Knihotéce80x
v Chystám se číst254x
v Chci si koupit132x
v dalších seznamech1x