Nic mi neprozrazuj

Nic mi neprozrazuj https://www.databazeknih.cz/img/books/18_/181830/mid_nic-mi-neprozrazuj-0c3-181830.jpg 4 285 44

Jess Kosterová je mladá, půvabná a ambiciózní prokurátorka. Na jedné straně sklízí při své náročné a psychicky vyčerpávající práci velké úspěchy, na druhé má problémy s nevyrovnaným vztahem k vlastní rodině a bývalému manželovi. Její život bolestně ovlivní dvě tragické skutečnosti - neobjasněné zmizení matky a osud klientky, kterou zastupuje. Sama začne dostávat výhrůžné dopisy a na každém kroku ji pronásleduje nebezpečný zabiják. Jessin život se změní v noční můru. Podaří se jí zjistit pravdu o tom, co se stalo její matce? Dokáže usvědčit ty, jejichž vina je zřejmá? Najde sílu vypořádat se s minulostí?... celý text

Literatura světová Romány
Vydáno: , Ikar (ČR)

Tell me no secrets , 1993

Janča089
06.09.2017

Zase super. Na začátku byl děj trochu zdlouhavý, ale konec výborný, překvapivý. Doporučuji!

Danago
19.08.2017 5 z 5

Jess je mladá ambiciózní prokurátorka. Její život je velmi bolestně ovlivněn neobjasněným zmizením matky . Navíc Jess začne dostávat výhrůžné dopisy a pronásleduje ji nebezpečný zabiják. Jessin život je najednou noční můrou . Zjistí,co se stalo její matce? Usvědčí vinníky ? Vypořádá se s minulostí?
Knížka je typickou tvorbou Joy Fieldingové. Může se zdát slabší, ale mě se líbila . Autorka dokáže napsat pokaždé jiný příběh, nepíše jako přes kopírák, což oceňuji. Mě zatím nezklamala.

Lemurka
17.08.2017 3 z 5

Kniha mohla být o třetinu kratší, místy nudná. Konec překvapivý. Slabší dílo od této autorky.

TamaraKrejčí
22.07.2017 5 z 5

Před léty odložená asi pro nedostatek času. Dnes mi zaplnila pár večerů a jsem za to ráda. Knížka se četla sama, a víc vám neprozradím...

oleg
31.05.2017 5 z 5

Pěkné čtení a zajímavý konec,doporučuji......

petronella1
26.10.2016 4 z 5

docela zajímavá kniha, chvilkama jsem se nudila, ale od závěrečných kapitol jsem se nemohla odtrhnout

mariva
30.08.2016 4 z 5

Knížky autorky mám ráda, vždy se vyznačují napětím až do poslední stránky. Tato mi přišla trochu slabší. Možná to bylo postavou Jess, jejími záchvaty paniky a celkově dost nepochopitelným jednáním. Na jedné straně skvělá státní zástupkyně, na druhé straně téměř neschopná samostatného života a běžných rodinných vztahů. Pořád jsem čekala, co se z toho vyvine, protože, jak znám knihy Fieldingové, od začátku bylo jasné, že vše bude jinak, než jak se to jeví. Závěr v tomhle nezklamal, byl dostatečně dramatický a skutečně bylo všechno jinak. Takže ve výsledku se mi kniha líbila, až na ten pomalejší rozjezd.

mmamminna
09.07.2016 4 z 5

K tomu zkrátka není co dodat.. Joy Fieldingová nikdy nezklame. :-)

knihomolka525
05.07.2016 5 z 5

dobře se kniha četla zaujme i když je děj trochu prostý

Michla76
08.12.2015 5 z 5

Jedna z prvních jednohubkovitých (kniha která je sice super, ale nedává smysl číst ji dvakrát. Už jenom proto, že víte, jak to dopadne a kdo a proč to u/dělal) kterou jsem kdy četla a byla jsem z ní tehdy nadšená. Napínavá do poslední kapitoly. Pak už to bylo malinko slabší, až ta poslední, která nevím jestli v ČR vyšla, byla už nestravitelnou slátaninou soudobého střihu.

Vendulik
01.12.2015 5 z 5

Skvělá kniha. Moc se mi libila.

ŽanKaa
20.08.2015 4 z 5

Mne sa kniha veľmi páčila a aj keď väčšinou dobre predvídam koniec,tento krát som si až takmer nebola istá.

Ankavi
08.07.2015 4 z 5

Vcelku dobrá kniha, ale od této autorky jsem četla i lepší. Nicméně spád má a čtivá je, na léto lze doporučit.

lenka.v
05.07.2015 5 z 5

Jedna z hodně dobrých knih. Bavila mě :-)

Modrina
30.05.2014 5 z 5

První knížka, kterou jsem od autorky četla - a pro mě jedna z nejlepších.

aneleh18
25.05.2014 3 z 5

Milá Joy, je znát, že tato kniha byla napsaná před 20ti lety. Není to špatné, ale četla jsem od Vás mnohem lepší. Postupem času dáváte svým románům větší autentičnost a velice nepravděpodobné a šokující zápletky nahrazujete realističtějšími a pro dnešní ženu i pravděpodobnějšími situacemi. Proto Vás máme rádi a děkujeme za Váš pohled na mnohá ožehavá témata.

evasamankova
08.02.2014 4 z 5

Výborná kniha s opravdu překvapivým koncem.

Vanýsek
28.01.2014 3 z 5

Tato kniha mě celkem zklamala.Podle komentářů jsem od ní čekala mnohem víc a to že jsem už cca od poloviny věděla kdo co udělal je jen detail.Opět nevyrovnaná žena a její úzkosti mě moc nezaujaly.. Tak snad příští kniha co vezmu od této autorky do ruky bude lepší.

kikina28
04.01.2014 5 z 5

Super kniha, hrdinkou je opět jedna chytrá, ale v životě nešťastná žena. Tak je dokáže vystihnout jen Joy Fieldingová. Doporučuji všem, hlavně těm, kdo mají knihy Joy rádi tak, jako já.

rose
01.07.2013 4 z 5

Napínavé, atraktivní čtení. Detektivní zápletka, šokující rozuzlení. U téhle autorky to je pravidlem. Příběh vás chytí a nepustí až do poslední stránky.