Největší hříšník

Největší hříšník https://www.databazeknih.cz/img/books/52_/529389/bmid_nejvetsi-hrisnik-65954041d26dc.jpg 4 14 4

New Orleans série

< 9. díl

Ulicemi New Orleans se plíží zvrácený vrah, další případ pro Bentze a Montoyu. Detektiv Bentz si myslel, že už před lety zbavil New Orleans noční můry v podobě sériového vraha Otce Johna. Ale nové oběti usmrcené zabijákovým typickým způsobem jsou hrozivým náznakem toho, že tehdy nezemřel a teď znovu terorizuje město. Je Otec John opravdu zpět, nebo se jedná o dílo strašlivého imitátora? Nad slunce jasnější je jedině to, že se zabiják nemíní nechat zastavit, dokud i poslední hříšník nezaplatí cenu nejvyšší.... celý text

Literatura světová Thrillery
Vydáno: , Kniha Zlín

The Last Sinner , 2023

Aligi
19.04.2024 5 z 5

Návrat k mým oblíbeným detektivům - Bentz a Montoya. :-) Opět povedená detektivka od Lisy, přečteno jedním dechem.

Didi15
05.04.2024 3 z 5

Četlo se to poměrně fajn, ale opravdu se nekonal nějaký wau efekt a pár věcí mi tam vadilo. Zůstanu jen u série Alvarezová a Pescoliová.

JustWomen
21.03.2024 4 z 5

Nekonalo se žádné wow, ale četlo se to dobře. Jen mi vadilo neustálé vyjmenovávání stále stejných potencionálních pachatelů a jejich minulosti a spekulace důvodů, proč vraždit. To tam bylo zbytečně asi 10 krát a zabralo to kus knihy.

Katulinka69
13.03.2024 4 z 5

Skok zpět, trochu jsem zapomněla co se dělo v dílech před, ale i tak to bylo fajn

Lisa Jackson
americká, 1952