Sestřičky ve víru osudu

Sestřičky ve víru osudu https://www.databazeknih.cz/img/books/40_/406595/bmid_sestricky-ve-viru-osudu-mtc-406595.jpg 5 247 69

Nemocnice Nightingale série

Helen, Dora a Millie studují ošetřovatelství v prestižní londýnské nemocnici Nightingale a jsou v posledním ročníku. Vše se na první pohled zdá růžové, ale ve skutečnosti se s nimi život nemazlí. Helen právě stojí na své životní křižovatce, bojuje s dominantní matkou, a to jak o svůj milostný život, tak o svou budoucí kariéru. Dora stále miluje Nicka, který je však manželem její nejlepší kamarádky Ruby. Ta ale v sobě skrývá temné tajemství, jež jí může zničit i manželství. Millie má starosti o svého snoubence, který byl poslán do Španělska, kde právě zuří občanská válka. To vše se odehrává na pozadí blížící se světové války, jejíž hlas začíná být slyšet i v Londýně.... celý text

Toňula
05.08.2019 4 z 5

Pěkné a čtivé zakončení celé série, která lidsky a srozumitelně popisuje nelehkou cestu za cílem stát se dobrou zdravotní sestrou a zároveň překonávat překážky, které jim klade sám život. V neposlední řadě pak hledání lásky, její nálezání i ztrátu, ale bez zbytečné sentimentality, jen s pochopením a vnímavostí.

zdehan
03.08.2019 5 z 5

Další pěkná kniha ktera se četla tak nějak sama nešlo se od ní odtrhnout snad další bude taky tak pěkná.

Sablu
21.07.2019 5 z 5

Třetí díl opět skvělý. V knize nechybělo napětí, láska ani nečekané zvraty v životě hlavních hrdinek. Doufám, že další díl vyjde dřív než za rok.

Květi62
19.07.2019 5 z 5

Pěkná, pěkná, pěkná. Dobře se čte má spád. Bylo mi velmi líto Helen, ale ta je silná, a já doufám, že v dalším díle najde i ona štěstí. Těším se, že bude přeložen další díl.

martinaandulka
18.07.2019 5 z 5

Pokračování Sestřiček ve 3 díle byl opět nabitý emocemi, dějinami a napětím.Hlavní hrdinky to nemají lehké a přes nepřízeň osudu bojují.Kniha se čte pěkně svižně a v příběhu jdmdi uvědomíte, že lži vás dostanou, důležitá je komunikace v rodině a vážit jsi každé chvíle nevíme kdy bude poslední... .

Sotek43
13.07.2019 5 z 5

Moc povedena serie, nedá se od knih odtrhnout, jsou moc hezky psané. Doufám, ze budou i další díly ????

Paja1709
08.06.2019 5 z 5

Opet skvely dil.Jen doufam ,ze budou u nas vydane vsechny dily i kdyz jich je myslim celkem 10 :-)Byla by skoda se nedozvedet jak to vse dopadne.

Knižní střípky
07.06.2019 5 z 5

Já si tuto sérii opravdu zamilovala. Vždy netrpělivě očekávám každý nový díl. Doufám, že co nevidět bude další. Dle GOODREADS jich vyšlo už hodně, tak doufám, že všechny budou vydány i u nás.
Již potřetí se setkáváme s našimi starými známými. Konec druhého dílu byl pro Doru s Nickem Rileym ne moc pozitivní, bylo mi tehdy strašně moc líto, co se stalo. Hrozně moc jsem těmto dvěma mladým lidem fandila . Tento díl mi dal naději, že by mohlo pro ně být lépe. Dále zde máme naši ztřeštěnou Millie se svým snoubencem Sebastianem. A v neposlední řadě nesmím zapomenout na Helen a jejího snoubence Charlieho. Srdce mi pro ně plakalo. V anotaci se píše, že všechny tři dívky jsou v posledním ročníku - chyba, studium končí prozatím pouze Helen. V tomto díle se nad Londýnem začínají stahovat mračna. Ve vzduchu jsou již cítit protižidovské tendence, válka je ve vzduchu. Nemocnice Nightingale je opravdu skvělá série.

Ladiva
19.05.2019

Aj tretí diel série je výborný. Príbeh je viac sústredený na postavu Helen, ktorá je v poslednom ročníku štúdia. Ak ste si túto sériu zamilovali, nebudete sklamané.

zdravotní sestry ošetřovatelství

2017  86%Sestřičky
2018  90%Sestřičky v nesnázích
2021  92%Sestřičky a jejich tajná přání
2019  93%Sestřičky na příjmu
2019  93%Sestřičky ve víru osudu

Kniha Sestřičky ve víru osudu je v