Někdy přijde i láska

Někdy přijde i láska https://www.databazeknih.cz/img/books/30_/30741/nekdy-prijde-i-laska-30741.jpg 4 36 4

Je to zajímavý příběh, který vypráví o osudových láskách Romany, hlavní hrdinky. Romana se zamiluje do Davida. Až pozdě zjistí, že není takový, jaký se na první pohled zdál (alespoň jí), ale že je to hrozný děvkař. Romana se stala jeho "obětí číslo 11" Pak se objeví Viktor...

olívoil
03.12.2023 5 z 5

Stanislav Rudolf..........můj nejoblíbenější autor teenegerského věku, ráda po něm sáhnu i dnes. Vzpomínám na své první lásky, na první sex, první zklamání..........jéééééé to byly časy. Tuto knihu jsem četla poprvé.

4xbabča
21.08.2023 4 z 5

Díky této knize jsem se vrátila do mládí, bylo to docela příjemné a odpočinkové čtení o vztazích v době dospívání na přelomu tisíciletí.

misssicccka
14.02.2019 2 z 5

Jako matka jsem se vrátila do pubertálních let a díky řetězovému čtení jsem (i ve svém věku) sáhla po této knize. Trošku z recese, trošku ze zvědavosti, kam se autor posunul od dob Něžně háčkovaného času, pro mne na svou dobu dost odvážných Pusinek, nádherných Blíženců apod. Asi se posunul, ale byť jsem to jako oddechovku přečetla hnána onou zvědavostí, trnula jsem u toho. Čekala jsem, že se posunul více. Hlavní hrdinka mi přijde jako vskutku naivní dítě a jediné, co mi připomínalo onen časový posun (jiný režim, jiná doba, kniha napsána v době tržní ekonomiky, demokracie a svobody) byly zmínky o soukromých školách, podnikatelích a vulgarity padající z úst dívek. Tak asi tak :). Takže, až si dcera přijde pro radu, co v pubertě číst, sáhnu po starém dobrém Metráčkovi a ještě pokořím něco nového od Lenky Lanczové.

kika 13
07.02.2013 3 z 5

Román pro dívky,zajímavý děj.