Nejlepší kamarádky

Nejlepší kamarádky https://www.databazeknih.cz/img/books/39_/3931/nejlepsi-kamaradky-3931.jpg 4 343 34

Gemma s Alicí­ jsou od narození­ nejlepší­ kamarádky. Ví­dají­ se každý den. A vůbec jim nevadí­, že Gemma miluje fotbal, kdežto Alice ráda kreslí­, nebo že Gemma nezavře pusu a Alice zase většinou jen poslouchá. Všechno o sobě vědí­ a všechno si ří­kají­. Jenomže jednoho dne Gemma zjistí­, že je tu něco, co jí­ Alice neřekla. Tajemství­. A když se Gemmě konečně podaří­ zjistit, co to je, začí­ná pochybovat o tom, že mohou s Alicí­ zůstat nejlepší­ kamarádky.... celý text

Literatura světová Dobrodružné Dívčí romány
Vydáno: , BB art

Best Friends , 2003

Iwíček
15.03.2015 5 z 5

Tato kniha se mi líbila. Jacqueline Wilsonová je mou velice oblíbenou autorkou...

Raven_Black
15.03.2015 4 z 5

Už ani nevím, o čem to je. Četla jsem to v angličtině a jediné, co si pamatuju je hrdost na to, že jsem se tím dokázala prokousat. :D

vodopad152
11.03.2015 5 z 5

Kniha byla dobrá, ale někde jsem už ten námět slyšela, takže jsem si myslela, že to tak dopadne. Ale stejně se mi strašně líbila!

katty999
01.07.2014 5 z 5

Kniha se mi velice líbila, dojemné bylo jak i přes všechno co mohla dostat, si Alice vybrala radši svojí kamarádku Gemmu a chtěla
s ní zůstat, ale nemohla. Autorka mohla ten konec vylepšit a něco k tomu dodat.

Monika2001
01.07.2014 3 z 5

Kniha mě vůbec nebavila.

Sabka123
14.05.2014 5 z 5

Tahle knížka byla první, kterou jsem přečetla od této spisovatelky. Je velmi dojemná, smutná, ale zároveň i veselá a vtipná. Tahle kniha mě přesvědčila, že chci přečíst další knihy od Jacqueline Wilsonové a už jich mám přečtených celkem 20, její knihy mě vždy natchnou, a ani tahle opět nezklamala.

Mona.Lisa
23.04.2014 4 z 5

Zase knížka ,která mě tak nadchla že jsem jí dala přečíst babičce a obě jsme se shodly , že úžasnou postavou je Gemmin dědeček :)

Dep8
01.01.2013 5 z 5

Super knížka, bylo mi líto, že se ty holky rodělily, jako malá jsem u ní brečela a někdy jsem ji musela přestat číst, jinak bych to nevydržela.

skulenka
21.10.2012 2 z 5

Velmi průměrná kniha, vhodná pro mladistvé. Téma nerozlučných kamarádek a jejich vzpor vůči rodičům, kteří se chtějí odstěhovat a tím nerozlučné kamarádky oddělit. Vhodná pro náctileté slečny, velmi jednoduše psaná.

Issiriana
05.09.2012 5 z 5

Když jsem si ji poprvé přečetla, dojala mě dokonce tak, že jsem u ní brečela. Zatím moje 2. nejoblíbenější od JW ;)

219katka
21.12.2011 5 z 5

Tohle je úplně první kniha, kterou jsem od Jacqueline četla, už si to moc nepamatuju, ale nejspíš se mi líbila, když jsem pak od ní přečetla skoro všechno:)

kajisek
25.11.2011

abych řekla pravdu,Alice se mi líbí více.Ale gemma není nejhorší.jedna z nejky knih

Monicandy
28.08.2011 5 z 5

Knihu jsem četla několikrát a pokaždé je mi při čtení do breku :) Moc krásná knížka :)

Adelica-Opica
13.03.2011 1 z 5

Tato mi od Paní W. přijde nejhorší, ale možna je to ovlivněno tím, že sem ji četla už starší než její ostatní díla.

přátelství

Jacqueline Wilson