Necronomicon a jeho Zaklínací kniha

Necronomicon a jeho Zaklínací kniha https://www.databazeknih.cz/img/books/26_/260511/mid_necronomicon-a-jeho-zaklinaci-kniha-260511.png 4 18 4

Editováno Simonem. Mýty opředená kniha mrtvých jmen a tajemných formulí je konečně připravena také pro české čtenáře. Tento celosvětový bestseller se zapsal snad do všech odvětví lidské snaživosti a skrze historii našeho lidstva. Od literárních autorů, jež mu přiřknuli až neskutečnou moc, a které popouzel a vybízel k psaní dalších a dalších hrůzostrašných vzkazek, až po hudební kapely, jež se zaštiťují jménem této knihy. A jaký ve skutečnosti tento grimoire je? Pln tajů opravdu nevšedních, bájí i zaklínání, ze kterých běhá při čtení mráz po zádech. Avšak - jako byste věděli, co bude následovat dále, slovo po slovu, kapitolu za kapitolou. Jako by se to již jednou stalo a znovu stane.... celý text

Esoterika, astrologie, okultismus
Vydáno: , Nakladatelství OLDM

-NECRONOMICON- , 1977

Dobraadresa
27.06.2023 3 z 5

Milé počtení a prima inspirace třeba pro fantasy povídky. K magické hodnotě knížky se jako neznalec nechci moc vyjadřovat, i když pokud se nadsvětské a mimosvětské síly vyvolávají takhle, přijde mi to možná trošku legrační. Nejlepší využití pro Necronomicon je dost možná vystavit ho na viditelném místě v knihovně a využít jako prima startovač váznoucí konverzace pro návštěvy.

desert.fox
16.06.2021 3 z 5

Magická klasika. Knížce škodí dětinská grafika a ne zcela kvalitní překlad.

PanPredseda
10.09.2020

Autor neznámý - neuveden a přitom všichni víme, že tuto knihu napsal šílený Arab Abdul Alhazred.

richard7959
21.06.2015 5 z 5

Bděte, protože Ti Starobylí se probouzejí.