Letní noci

Letní noci https://www.databazeknih.cz/img/books/48_/487046/bmid_letni-noci-UmN-487046.jpeg 4 346 78

Když zakopneš, udělej z toho součást choreografie! Volné pokračování bestsellerů Navždycky a Miluju tě. Já vím. Všichni si myslí, že Charlee vede dokonalý život. S tanečními videi kraluje TikToku, míří za svým snem hrát v muzikálech, a navíc ji obsadili do hlavní role ve školním představení Pomády. Koho by napadlo, že slečna dokonalá trpí úzkostmi a v noci nespí? Sladké sny se jí vyhýbají i kvůli Noahovi, představiteli Dannyho, který se mu dost podobá – obléká se do černé a kašle na pravidla. Charlee ho nemůže vystát, ale letní noci mají svoje nepředvídatelné kouzlo…... celý text

voody99
16.06.2022 4 z 5

Tohle je prostě ideální letní čtení. Vypnete hlavu nic vlastně neočekávate a čtete kapitolu za kapitolou, sem tam se na něčem usmějete sem tam se pořádně zasmějete. Na konci si řeknete bylo fajn.
Takže jo já sem s další knihou od Olly spokojená.

__Vev__
24.05.2022 3 z 5

Tahle kniha strhla doslova lavinu pozitivních příspěvků na mém Instagramu a snažila se mě přesvědčit, že je ještě lepší, než ty dvě předchozí. Vzhledem k tomu, že si úplně nedokážu vybavit, o čem byly, to nemůžu posoudit. Ale. Kniha byla fajn, ale nebylo to něco, z čeho se posadíte na zadek.
Pojďme si to shrnout do pár bodů.
• hlavní a vedlejší postavy dobrý
• nejoblíbenější postavou se stala kočka Salem
• Noah měl být znázorněn jako bad boy, ale tetování a černé oblečení z něj bad boye nedělají, to se na mě nezlobte
• vztah hlavních postav je popsán jen tak na povrchu. Nic, nic, nic a najednou se milují a já jsem jen překvapená, kdy a proč k takovému předčasnému kroku došlo
Zdá se mi, že je celá knížka popsána jen tak z povrchu, do hloubky jsme se nikde nedostaly.
Po dvou epických fantasy knížkách jsem potřebovala vypnout a užít si něco epického bez nadpřirozena. Splnila jsem účel? Ani zdaleka ne, ale nevadí. Autorku mám ráda ale příště si pořádně rozmyslím, zda si od ní ještě něco přečtu.
PS. knižní konec se mi líbí stejně jako alternativní.

Lexikon.knih
13.05.2022

Za poskytnutí knihy i s bonusovou kapitolou k recenzi moc děkuji Humbooku

Ačkoliv mě Navždycky neoslovilo tak moc jako ostatní lidi, věděla jsem, že si další knihu od této autorky beztak přečtu. A když se mi naskytla příležitost si knihu přečíst v rámci spolupráce, neváhala jsem.
Styl psaní mi opět sedl, ale opět mi zde vadilo to obrovské množství popkultury. Je toho za mě až moc. V člověku to pak vyvolává pocit, že celá kniha stojí jen na tom a není tam jiný děj. A to je škoda. Děj této knihy je totiž podle mého názoru mnohem lepší než u Navždycky. Ačkoliv jsem z počátku byla rozpačitá a říkala jsem si, že mě to asi opět neveme, tak jsem se mýlila. Hned po pár stranách se mi povedlo začíst. Děj mě vtáhl a zajímalo mě, co se bude dít dál.
Hlavní postava Charlee byla úžasná. Až na pár nesrovnalostí jako je třeba neuvěřitelná dokonalost (která se i u hlavní hrdinky v předminulé knize objevovala), ačkoliv bych řekla že to není tak přehnané jako v Navždycky a že se tomu pokusila autorka vyhnout.
Ale Charlie mi byla opravdu sympatická a to hlavně protože .... dovolím si říct....že toho máme dost společného. Když tedy pominu tu přehnanou dokonalost. Mám strašně ráda její styl oblékání, vyjadřování... Její hlavní problém je touha po bezchybnosti a zaobírání se plněním očekávání ostatních. To je v této knize dobře  napsané. A myslím že to je problém, který spousta z nás zná.
Noah je taky jeden z důvodů, proč jsem se rozhodla tuto knihu vůbec číst. Někteří z vás možná ví, že v mé oblíbené knize Dám ti slunce jeden Noah vystupuje a já ho naprosto miluju. No a když se v jakékoliv další knize objeví hlavní postava Noah musím si ji přečíst. A tenhle Noah je opět absolutně dokonalý. Já si ho opravdu oblíbila. Je to takový klasický bad boy a co si budeme v knihách jsou tyto postavy jedny z nejlepších.
Řešilo se tu i vážnější téma - úzkosti, které by si ale za mě zasloužilo více rozebrat. Ale jinak jeho zpracování bylo zajímavé.
Romantická linka je dobře a zajímavě zpracovaná. Já jsem milovník hate to love linek v knihách a tady mi ta linka sedla. Ačkoliv bych teda ocenila o něco delší konec.
Bonusová kapitola alá alternativní konec. Za mě je mnohem lepší konec knižní. To je ten konec, který jsem si vysnila. Vlastně asi nechápu, co mají lidé na tom alternativním konci. Je sice překvapivý, ale tím to asi hasne. Plus je to nádherný příklad toho, jak se nechovat s lidmi na internetu, když ani netušíte, kdo to je. A obávám se, že mladší čtenář by si z toho bohužel mohl vzít příklad.
Za mě tuto knihu pro odpočinek doporučuji. Nic zvláštního a nového to není, ale je to fajn. Čte se to rychle a perfektně u toho vypnete. V knihovně se vám bude vyjímat, protože má nádhernou obálku. A já vidím zlepšení oproti první knize. Takže pokud vás kniha láká, dejte jí určitě šanci.

booksforterez
10.05.2022

Charlee, tak se jmenuje naše hlavní hrdinka. Dívka, která je ta poctivá, dbá na své známky, točí videa na YouTube a TikTok aby si aspoň něco přivydělala. A aby toho nebylo málo, má ráda vintage styl oblečení a získala hlavní roly v muzikálu u ní ve škole. Hraje Sandy! Tu Sandy z Pomády. Je tu však jeden problém, Dannyho Zuka hraje člověk, který se mu sice podobá, ale ona ho nemůže vystát.

Dozvídáme se, že Charlee má za sebou nějakou minulost, kterou nemá ráda už jen proto, že je spojená s NÍM.. při pomyšlení na něj ona trpí.

Romantická linka by mi více sedla, kdyby se odehrávala více při zkouškách v divadle, či při těch jejich osobních zkouškách navíc..

Kniha se četla dobře, čtivě, jen to asi není nic pro mě, prostě jsem už stará. To říkám hned na začátek. Je opravdu krásně zpracovaná. Všechny chatové konverzace, instagramové příspěvky a vše okolo. Chyběli už jen ty YouTube videa a TikToky.

Je fajn, že se v knize občas mihnou odkazy na předchozí knihy, nebo spíše postavy z nich. Což je rozhodně plus pro ty čtenáře, kteří mají přečtené dvě předcházející knihy. Což já jaksi nejsem, četla jsem jen Navždycky.

Lehce mě rozčilovaly narážky na cizí díla, jako je opět Harry Potter, Pán prstenů, Hunger games a spousta dalších.. občasné nerdství proč ne, ale všeho moc škodí.

Zároveň mi přišla ze začátku sama Charlee trochu sebestředná, sobecká.. ale zároveň jako dobrá kamarádka. A dejme si ruku na srdce, každý z nás někdy myslí jen na sebe a na své problémy.

Za knihu děkuji @humbook #spoluprace #humbookblogeri

Lenka8065
05.05.2022 2 z 5

Romantika pro mladší čtenářky, z prostředí střední školy. Se spoustou tance,  sociálních sítí a spoustou filmových hlášek. Tato kniha má super námět- hate to love romantiku, bohužel mi přišlo od začátku až do úplného konce, jako kdyby se postavy nikdy neměly moc rádi. Nepřišlo mi moc normální, že si říkají nenávidím tě namísto miluji tě.

Jako u předešlých dílů, se mi zde moc líbily nápady. Jako například konverzace mezi textem, obzvláštní to děj a odlišní se to od jiných ya knih. Stejně tak to je i s hláškami z filmů a seriálů, najdeme spoustu typů i filmů, které jsme už spoustu let neviděli.

Hašteření mezi postavami, je vždy zábava, dokud se nedostanou k hádce. A bohužel tak většina těch hezkých chvil končila. Samostatná Chalee, měla své chyby. Ale líbilo se mi tam zdůraznění na vypořádání s hatery a celkové početí špatné stránky sociálních sítí. Noah se mi líbil víc než Charlee, byl sympatický, vtipný a nebál se nových věcí a obětovat se pro lidi.

I přes své chyby, je kniha velice vtipná, čtivá a má své hezké momenty. Mladším čtenářkám doporučuji si tuto sérii přečíst, mohla by se jim zalíbit. Ten kdo má už více načteno ya romantiky, asi bude trochu zklamaný. Ale samotná kniha nenadchne ani nezklame.

Za knihu děkuji @humbook #spoluprace #humbookblogeri

Elion
05.05.2022 5 z 5

Kniha kterou jsem se v březnu těšila asi nejvíc. A rozhodně se to vyplatilo. Nofreeusernames podle mě tenhle žánr skutečně sedí a umí ho psát.
Máme tu krásnou romantickou linku "od nenávist k lásce" která se pne celou knihou a na nějaké sblížení hlavních hrdinů si musíme docela dost počkat.
To ale není vše. V knize máme i vážnější témata. Hlavní hrdinka se potýká s nespavostí, přílišným očekáváním sama od sebe a spoustou dalších problémů.
Tyhle témata jsou do knihy citlivě zasazeny a my tak alespoň vidíme že nemusí být vše jen růžové. A že to, co nám jiní ukazují, nemusí být to, jací jsou ve skutečnosti.

Celkově spolu text krásně ladí a bonusy v podobě QR kódů a reals na Instagramu jsou třešničkou na pomyslném dortu.
Moc se těším na další knihu, protože tyhle knihy mi hrají na tu správnou notu. Věřím že s touhle knihou nešlápnete vedle.

michaela_books
01.05.2022 4 z 5

Ať si říká kdo chce co chce… nejlepší knížka za duben, kterou jsem četla vedou na plné čáře Letní noci od Nofreeusernames. Pomáda, tanec, ty nejlepší playlisty a pozor, samozřejmě nejvíc za to může naprosto boží hate to love romantika, které se tady jako vážně nedá odolat…
Příběh Charlie a Noaha si mě získal hned od začátku, bavilo mě středoškolské prostředí, které bylo plné tance a natáčení videí na TikTok. Celou dobu jsem se u čtení opět doslova hihňala jako totální puberťačka a zpětně mě mrzí, že jsem si nestihla olepíkovat všechny ty skvělé hlášky, a že jich teda nebylo v knížce vůbec málo! Chtěla bych také vyzdvihnout ještě i téma deprese a úzkosti, které tady hlavní hrdinka prožívá a musím říct, že jsem někdy až moc chápala její pocity a líbilo se mi, jak se s tím vším snažila na konci vypořádat a být prostě svá.️ Knížce dávám 4,5 hvězdičky z 5 a v poslední řadě ještě zmíním, že se co nejdřív asi budu muset podívat znovu na Pomádu, na největšího Showmanna a asi “sfouknout” i Camp Rock a bůhví co všechno.

A jaké byly moje pocity po dočtení? Co teď budu dělat sakra se svým životem a kde je pokračování!? Takže doufám, že se brzy dočkáme další knihy od Oly, i když teda Letní noci nastavily laťku opravdu vysoko. A ještě chci napsat, že jsem opět nepoznala nic lepšího na rozveselení a zlepšení nálady víc, než nejvíc ňuňu odpočinkové příběhy od této autorky!

P.S.: Jsem moc ráda, že jsem tentokrát měla možnost si přečíst i bonusovou kapitolu a nahlédnout tak do alternativního konce, který nám i něco málo prozradí ještě celkově k příběhu… ale za mě rozhodně teda na 1000% knížní konec (prostě Noah a nebo za to může vlastně Temnyj?)
Za poskytnutí knížky k recenzi bych chtěla ještě jednou moc poděkovat @humbook #humbookblogeri

_.about.books._
30.04.2022 5 z 5

Za poskytnutí knížky děkuji moc @humbook #humbookblogeri #spoluprace
~~~
Příběh Charlee a Noaha si mě naprosto získal. Myslela jsem, že Miluju tě. Já vím to nejspíš nepřekoná, jelikož to bylo naprosto skvělé a hlavně Ava, ale jaksi taksi stalo se a překonalo. Několikrát jsem měla motýli v břiše a už od začátku se obávala konce, který ale stejně bohužel přišel.
Charlee byla strašně fayn. Obdivovala jsem ji, jak se dokáže naučit snad každou choreografii a tolik si jich pamatovat.
Noah mi byl též velice sympatický a hned jsem si ho oblíbila. Moc mě bavilo to jejich pošťuchování s Charlee a celkově tuhle dvojku jsem si zamilovala.
Kniha byla velice čtivá, stránky mi mizely jedna za druhou. Také se tam objevovalo několik filmů a seriálů a hlavně Pomáda, na kterou se po dočtení rozhodně chci podívat; snad bambilion skvělých citátů a mnoho situací, kde jsem se dost nasmála. Není divu, že tam mám zas hrozně moc lepíků.
Nejradši bych hned začala zas číst od začátku a celou knížku si vychutnala jako při prvním čtení, kdy jsem nevěděla, co bude dál.
Je to ideální knížka na oddech a vypnutí od okolního světa, ke které si na chvilku sednete a najednou zjistíte, že už jste v půlce, ale dál nedokážete přestat číst.
Možná bych ocenila ještě trochu rozvést ten konec a co se dělo dále. Možná také i kapitoly z pohledu Noaha, ale to už je jen taková drobnost.
Za mě rozhodně ten konec v knížce, v bonusovce jsem se dozvěděla něco, co jsem myslela jsem, že je někdo jiný, ale jakoby ten konec tam.. achjoo chtělo by to pokračování :)
Doporučuji ︎

ydnac
30.04.2022 5 z 5

VTIPNÉ :-)

Styl této autorky, která píše pro mladé čtenáře, se mi moc líbí.
S jejími knihami se vždycky pobavím a odpočinu si :-)

"Jakože jsi tu na brigádě?"
"Ne, za brigádu dostáváš zaplaceno, já jsem otrok. Tenhle podnik patří našim, takže tu musím příležitostně makat, aby se ze mě nestal rozmazlený fracek. Podle táty je to škola života a taky si musím odpracovat výchovu, které se mi od rodičů dostalo."
"Tak to tady budeš do důchodu."
"Neboj, zas tak vychovaný nejsem."

Lutzinka
29.04.2022 3 z 5

Laťka předchozích dvou knih mírně překonána.
Mojí velkou chybou asi bylo, že jsem Letní noci četla hned po Rivalech, a tak se neubráním srovnávání.
Tahle "hate to love" bohužel kvalit druhé zmíněné knihy ani zdaleka nedosahuje...
Není to jinak ale vůbec špatné, čte se dobře, a jako oddychovka na jedno dlooouhé odpoledne ideálka, ačkoli začátek a neustálé opakování vnitřního gremlina byly peklo.
Pasáže z Pomády byly super, Noah byl super

Red-haired
28.04.2022 4 z 5

Charlie na první pohled vypadá jako slečna dokonalá. Všechny překážky překonává s úsměvem, jde si za svými sny, snaží se ve škole o skvělé známky a hlavní roli ve školním muzikálu, a ve volném čase je taneční influencerkou. Jen realita je trošku jiná a málokdo vidí, kolik úzkosti se pod dokonalou maskou skrývá. Do cesty se ji navíc postaví její spolužák Noah, se kterým se odjakživa nenávidí, jenže Letní noci mají na lidi občas obzvlášť kouzelný účinek.

Noaha a Charlie jsem si naprosto zamilovala. Hate to love romantiku miluju. Hate to love ze školního prostředí ještě víc, a POVEDENOU hate to love romantiku ze školního prostředí… joo tu miluju úplně nejvíc! :D

Postava Charlie se mihla již v předchozím díle Miluju tě, já vím, a její traumatický zážitek s Prestonem mě dostal už tehdy, proto jsem ráda, že jsem měla v Letních nocích možnost přečíst si podrobněji o tom, jak Charlie všechno prožívala a jak se po malinkých krůčcích snažila znovu důvěřovat a budovala vztah s Noahem.

Spousta předsudků, které naši dvojici ze začátku rozdělují, se nakonec obrátí v hluboko ukrytá tajemství, které je spojí dohromady… Občas takovou krásnou feel good romanťárnu potřebujeme všichni. Mně kniha neskutečně zvedla náladu a byla tak čtivá, že jsem ji za jeden víkend slupla jako malinu.

Letní noci jsou rozhodně ještě lepší než předchozí díl, takže hodnotím 4,5*/5* a budu se těšit na další knihu, to už totiž možná bude ta topka.

Měla jsem taky možnost přečíst si bonusovou kapitolu s alternativním koncem, která nám sice poskytla jedno vysvětlení, ale já jsem stejně fanouškem toho knižního konce.

Děkuji @humbook za poskytnutí knihy k recenzi v rámci skupiny humbookblogeri.

Elion
25.04.2022 5 z 5

Ronnie68
24.04.2022 4 z 5

Taková zamilovaná lovestory, která neurazí a místy i pobaví ... a nakonec i šťastný konec ... jo jako oddychovka to byla skvělá kniha ....

petusska01
22.04.2022 4 z 5

Ako som už písala, české a slovenské autorky nečítam. Áno, ochudobňujem sa, nevadí mi to. Prvý diel som prečítala, lebo som nevedela, že ide o českú knihu :-D a páčil sa mi! Druhý diel - vedela som, prečítala som a páčil sa mi! Na tretí diel som už čakala a páčil sa mi! Z predchádzajúcich dielov mi tento prišiel ako trolilinku slabší, ale asi preto, že s Charlee som nemala nič spoločné a Noaha som poznala pre mňa veľmi nedostatočne mám dojem. Spolu im to však relatívne klapalo, aj keď niektoré ich činy boli nepochopiteľné a ten koniec bol tiež taký...rýchly. Páčilo sa mi prepojenie na trendy filmy či hudbu, žila som tak v príbehu. Pekné, príjemné, prekvapivo nečeské, za mňa môže byť :-D

Knihomolka97
21.04.2022 4 z 5

Letní noci je třetí knížka od @nofreeusernames , která vyšla a take má třetí přečtená. Předchozí knihy se mi líbily a i tento díl se k nim přidává.
Děkuji za poskytnutí knihy k recenzi @humbook @endlessbibliophile
#spoluprace #humbookblogeri #recenznivytisk

Styl Oly mi zkrátka sedí. Je to vtipné, svěží, zamilované a moderní. Klasické vyprávění je opět doplňováno částmi z messengeru, což je vážně skvělé zpestření a děj díky tomu rychle plyne.
Nechybí oblíbená romantická linka hate - love a mnoho narážek na filmy, knihy či seriály. Po dočtení jsem měla velkou chuť si znovu pustit Světlo a stíny a hltat Temnyje.
Zakomponovaná Pomáda neměla chybu. Bavily mě části ze zkoušek i mimo ně.

Mezi Charlee a Noahem to hezky jiskřilo, jejich škádlení a postupné sbližování jsem si moc užívala. Noah byl jedna velká záhada, to vám tedy povím. :D Charlee se občas chovala, s prominutím, jako spratek, ale oblíbila jsem si ji.

Líbí se mi, že se autorka věnovala vážnějším tématům. I člověka, který navenek působí sebejistě a vesele, můžou sžírat úzkosti, které nechce dát najevo. Je potřeba mluvit, mluvit a mluvit. Nedržet to v sobě.

Jsem ráda, že jsem si mohla přečíst i bonusovou kapitolu, kde jsem si potvrdila to, co jsem si myslela ohledně jedné postavy a také jsem dostala alternativní konec, který se mi, přiznám se, líbil také. :) Ale radši mám ten "knižní" samozřejmě.

Nesmím zapomenout zmínit grafické zpracování, které je naprosto vymazlené.

Navždycky jsem dala 4⭐️, Miluju tě. Já vím. 5⭐️ a Letním nocím dávám 4,5⭐️/5⭐️, kvůli konci, který byl až moc rychlý a trochu slabší. Chrisovo gesto (z Miluju Tě. Já vím.) jen tak něco nepřekoná. :D

Lidska_ctecka
19.04.2022 4 z 5

Drahouškové,
tato kniha je plná vtipu a filmových i seriálových narážek. Je psaná moderním jazykem, který především starší čtenáři nemusí vždy chápat. Ale pro mladou generaci je asi o to bližší. Zkrátka je ideální jen pro určitou skupinu lidí, řekla bych.

Lehkost se jí však odepřít nedá. Chemie mezi hlavními mě bavila od začátku až do konce. Nejlepší za mě však byly (nejen sarkastické) poznámky a hlášky. Nevím kam na ně autorka chodí, ale přidávají jejím knihám hodně. A ještě playlisty samozřejmě. Ty jsou také naprosto úžasné a posouvají příběh na vyšší level.

P.S. Já asi patřím k menšině příznivců alternativního konce. I když stále nejsem plně rozhodnutá. Já si ideální konec představuji jako směs knižního a alternativního konce + víc času pro Charlee a její duševní stav, aby mohla dospět a najít sama sebe.

andulka1406
19.04.2022 3 z 5

Je to asi nejlepší kniha autorky. Ale stále je poměrně taková přeplácaná. Odkazů na popkulturu a vtipných hlášek je tady až moc a všeho moc škodí. Není třeba, aby byla kniha vtipná na každé stránce. Nicméně příběh je to milý. Charlee mi byla sympatická tancovaním a Noah se zdál fajn. Postavy mi nepřišly moc propracované a stále mi přijde, že autorka dost čerpá z Netflixových filmů, alá Stánek s polibky a další. Ale je to dobrá oddechovka. Graficky super.

Ocásek
17.04.2022 3 z 5

Za poskytnutí recenzního výtisku děkuji @humbook, @endlessbibliophile a skupině #humbookblogeri #spoluprace

Tohle byla moje druhá knížka od autorky, kterou jsem četla. Navždycky pro mě bylo milou nenáročnou oddechovkou, u které jsem dokázala vypnout a příběh si užít a u Letních nocí to bylo stejně tak! Navíc na téma muzikálů a divadla jsem se moc těšila!

Hlavní postavou příběhu je Charlie, která mi k srdci úplně nepřirostla, ale dokázala jsem s ní soucítit a musím říct, že mi byla mnohem sympatičtější než Mei z Navždycky. Druhým hlavním hrdinou je Noah, který byl takovým tím typickým bad boyem, ale udělal na mě docela dobrý dojem.

Problém jsem měla s romantickou linkou, protože já jim to prostě nevěřila. V podstatě jsem měla fandit romantice mezi dvěma lidmi, o kterých jsem skoro nic nevěděla a hlavně ani oni sami o sobě navzájem skoro nic nevěděli. Navíc mi přišlo, že se hate-to-love linka točí stále v kruhu.

Já vím, že pro autorčiny knížky jsou typické popkulturní narážky, ale čeho je moc toho je příliš. Mě to při čtení vadilo a kolikrát jsem to přeskakovala, ale to je možná jen můj osobní problém, protože já jsem popkulturní barbar!

Líbilo se mi, že Letní noci nejsou jen tak obyčejnou feel-good romantikou, ale že se autorka snažila do knížky zahrnou i vážnější téma úzkostí, o kterých by se rozhodně mělo více mluvit.
Pochvalu si zaslouží i opět skvělé grafické zpracování a boží žlutá obálka, protože prostě žlutá!

A co se týká konce, tak jsem fanynkou klasického knižního konce, i když i ten alternativní měl něco do sebe.

Zkrátka a dobře pokud hledáte oddechovku, u které se pobavíte a milujete Pomádu, tak by vás Letní noci neměly minout!

3,5/5⭐️

DejSemTuKnihu
13.04.2022 4 z 5

Tady jde poznat, že Ola už dvě knihy napsala a posunula se dopředu co se psaní týče. V předešlých knihách mi nikdy nesedly dívčí hlavní postavy, ale tady to byl úplný opak. Charlee jsem si moc oblíbila. Ale stejně u mě vede Noah. :D
Plus je určitě to, že si Ola dokázala slušně poradit i s vážným tématem, jako jsou deprese. Popkulturní narážky taky moc fajn. :) I přesto, že mi tam pár věcí nesedlo, tak jsem si ji užila. Zatím nejlepší kniha autorky.

Zuzana215
06.04.2022 5 z 5

Škoda, že už mám přečteno...krásný příběh ..Summer love :)
Obálka bez polonahých svaloušů je rozhodně plus.
Příjemné čtení bez bohatých právníků a naivních asistentek, doplněno vtipnými hláškami z seriálů a dialogů z messengeru. PS: jsem asi poslední, kdo nemá TIK TOK :)

Nofreeusernames (p)
česká, 1986
2020  67%Navždycky
2021  71%Miluju tě. Já vím
2022  74%Letní noci
2023  78%Jsme nevyhnutelní
2023  75%Vánoční kdože, cože?!

Kniha Letní noci je v