Návrat z temnoty

Návrat z temnoty https://www.databazeknih.cz/img/books/15_/155246/bmid_navrat-z-temnoty-qVH-155246.PNG 4 730 221

Bylo jí třináct, když se ztratila. Zmizela své rodině, přátelům, světu. Když se zčistajasna objevila, zjistila, že jí chybí velký kus sebe samé. Šestnáctiletá Angie Chapmanová se po třech letech od svého záhadného zmizení vrací domů. Z toho období si nic nepamatuje, jako by jí někdo vymazal všechny vzpomínky. Musí si poskládat příběh o všech hrůzách, které prožila, aby získala nazpět svůj život.... celý text

Literatura světová Thrillery
Vydáno: , Fortuna Libri (ČR)

Pretty Girl-13 , 2011

caldap
15.03.2018 5 z 5

Kniha se mi líbila, jak byla psaná, napětí nechybělo, doporučuji ji přečíst.

Ainslee
02.03.2018 4 z 5

Stylem psaní spíše pro náctileté čtenáře. Na mě tam bylo až moc holčičího tlachání. Jinak námět knihy zajímavý, bavilo mě to, jen bych ocenila víc podrobností týkající se únosu a životu ve srubu. No a konec...docela nepravděpodobný a pro mě těžko uvěřitelný. Hvězdičku přidávám za to, jak hladce a opravdu dobře se to četlo.

85prcek
26.01.2018 5 z 5

Neuvěřitelně napínavá kniha od první stránky až po poslední slovo. A tohle se vážně stává, i daleko horší věci. Asi budu mít husí kůži ještě nějakou dobu. Jedna z nejlepších knih co jsem zatím přečetla.

SoniaR
10.01.2018 4 z 5

Tak dočteno a teda woow... Úžasná kniha!

TamaraKrejčí
01.01.2018 5 z 5

Jenže tak to někdo prostě má...a proto za mě, nezapomenutelné...

marcolka
31.12.2017 3 z 5

Od této knihy jsem si hodně slibovala. Krásný obal, poutavá anotace, ale ve finále po přečtení docela zklamání. Námět dobrý, ale mohlo to být lépe propracované. Vůbec se mi nelíbily ty osoby střídající se v hlavní hrdince a vůbec celé to téma mnohačetné osobnosti.

Melisandra
16.12.2017 5 z 5

Výborná kniha všem vřele doporučuji.

jana3099
04.12.2017 2 z 5

Tak bohužel, tohle jsem dočetla tak snad do půlky a pak ještě konec, když už teda.... A to mám moc ráda psychologické náměty, ale tohle teda fakt nee......

Gynger
02.12.2017 4 z 5

Mě se knížka velice líbila. Nedokázala jsem se od ní vůbec odtrhnout. Příběh mě opravdu dojal takové trauma co si holka musela prožít :(

BelphegorSara
23.11.2017 5 z 5

Krásný a smutný příběh. Nemohla jsem přestat číst. Různé osobnosti střídající se v jedné mladé slečně která si prožila velké trauma mě absolutně ohromily. Nic podobného jsem zatím nečetla.

Mickey103
21.11.2017 2 z 5

Bohužel nelíbila, ani jsem ji nedočetla i když je pěkně psaná. Spisovatelka za to nemůže, jen ten žánr mě neučinil šťastnou.

pavla7316
18.11.2017 5 z 5

Ačkoli je hlavní hrdinkou 16 léta slečna, kniha rozhodně není pro puberťáky. Je to nádherně napsané až jsem u knížky několikrát utirala slzy. Četla jsem ji v kuse cca 6 hodin. Nedalo se od ní odtrhnout. Ještě ten mě zachvacuje pocit lítosti nad tím, čím si ta 16 letá dívka musela projít.

Pejuška
10.11.2017 5 z 5

Tahle knížka mě absolutně dostala, četla jsem ji na doporučení kamarádky, a musím říct, že to byla trefa do černého. Příběh je poutavý, snadno pohltí a hůře už pustí. Je strašné, co člověk všechno může a někdy i musí vytrpět, a jak si vytvoří vlastní únikovou cestu. Vážně vřele doporučuji.

sweeneytodd
08.11.2017 2 z 5

Stylem psaní spíše pro náctileté, zápletka taky prakticky žádná, od začátku je vše jasné a řeší se jen jedna věc...Trochu to zachránil konec, který mě překvapil. Ale celkově slabší průměr.

hellena1523
22.10.2017 3 z 5

Musím uznat, že jsem byla docela překvapena. Od knihy jsem neočekávala téměř nic, ale nakonec se našlo pár momentů, kdy mi běhal mráz po zádech, nebo mě přiměla se zamyslet nad problematikou, nebo nad svým vlastním životem - a toho si u knih velmi cením. To je velká nadhodnota. :)
Velmi čtivá. Ale nakonec, s lehčím odstupem, dobrý průměr.

Jordyz
22.10.2017 4 z 5

Hodně zajímavé čtení a skvěle napsáno. Přesto, že jsem celou tu zápletku vytušila už od začátku, tak mě bavilo až do konce.

janebeauty9860
18.10.2017 5 z 5

Po knížce jsme sáhla úplnou náhodou a mile mě překvapila. Ihned jsem se do ní začetla. Velmi zajímavé téma.

Romžiry
16.10.2017 4 z 5

Velmi čtivá kniha, jedinou vadu na kráse - jakoby je psaná pro náctileté. Ale jinak doporučuji.

skubby
13.10.2017 5 z 5

Naprosto dokonalá kniha...nelze ji odložit

elisa194
28.09.2017 4 z 5

Kniha me nenechala vydechnout. Od začátku do konce napínava, hned čtenáře vtahne do děje. Takze se ani minutu nenudite.