Návrat z temnoty

Návrat z temnoty https://www.databazeknih.cz/img/books/15_/155246/bmid_navrat-z-temnoty-qVH-155246.PNG 4 731 731

Bylo jí třináct, když se ztratila. Zmizela své rodině, přátelům, světu. Když se zčistajasna objevila, zjistila, že jí chybí velký kus sebe samé. Šestnáctiletá Angie Chapmanová se po třech letech od svého záhadného zmizení vrací domů. Z toho období si nic nepamatuje, jako by jí někdo vymazal všechny vzpomínky. Musí si poskládat příběh o všech hrůzách, které prožila, aby získala nazpět svůj život.... celý text

Literatura světová Thrillery
Vydáno: , Fortuna Libri (ČR)

Pretty Girl-13 , 2011

Mashiiro
06.04.2017 4 z 5

Je pravda, že knihu jsem přečetla jedním dechem. Tohle téma se mi líbí, naprosto ušité namíru, ale musim znat, že mi příjde, že autorka zcela neni vypsaná. Byla bych hrozně ráda, kdyby si toto téma vzal do ruky zkušenější autor. Ale jinak super!

Paja1709
02.04.2017 5 z 5

Vynikajici kniha.Dobre napsana.Vsem doporucuji.

Pajan28
12.03.2017 5 z 5

Silný příběh, který jsem přečetla jedním dechem a na konci uronila pár slz. Miluji psychotrilery a tento patří mezi top, které jsem zatím četla.

fis.rena
02.03.2017 4 z 5

Příběh šestnáctileté Angie o utrpení,které fyzicky prožila,avšak psychicky ho začíná prožívat až po návratu domů. Křehkost lidské mysli je hmatatelná a je škoda,že se tento příběh netýkal vyzrálé ženy. Byl by podle mě lepší,poutavější a zajímavější. Zakončení mi moc nesedlo,chtěla jsem víc podrobností o pachateli a srubu. Velice poutavě napsané a na dva zátahy přečtené,avšak víc napětí by vůbec neškodilo.

zbožňuju_knihy
26.02.2017 5 z 5

Zakoupeno za pár kaček v levných knihách bez velkého očekávání.. Knížka je ale čtivá, má dobrý děj a klidně si ji přečtu znovu. Doporučuji a dávám 5 hvězd

caldap
19.02.2017 5 z 5

Velice čtivá kniha, doporučuji. Nebyl by u mne problém, znovu knihu přečíst.

EvikU.
14.02.2017 4 z 5

Překvapilo mě, co všechno dokáže lidská psychika a mozek, aby člověk přežil hrozné chvíle. Třeba tak, že si vymaže 3 roky svého života. Napínavý a čtivý.

Lenka40
07.02.2017 4 z 5

Tak tohle byla čtivá kniha. Velice zajímavý příběh , co dokáže mozek mladé dívky , která byla unesena a musela se vyrovnat s tím co prožila. Musím říct ,že je to moc pěkně napsané . Úplně se do příběhu o Angie ponoříte a prožíváte celý její příběh s ní. Našla jsem tam sice malé nedostatky ,ale jelikož nechci spoilerovat , tak na to budete muset přijít sami . =)
Všem čtenářům doporučuji si knihu přečíst .

Hvězdinka
21.01.2017 1 z 5

Vyborny namet .... A to je asi vse, co mohu hodnotit kladne. Prislo mi to jako kniha pro nactilete.

Janca91
15.01.2017 5 z 5

Při četbě knihy se až tají dech a padá brada úžasem. Vážně strhující čtení!

Mátová
08.01.2017 5 z 5

V rámci žánru to rozhodně má to, co má mít, možná ještě mnohem více. Určitě ne tuctová YA literatura. Velmi se mi líbila dobře propracovaná psychologie hlavní postavy. Bylo na tom znát, že autorka věděla, co píše. Někdy mě Angie neskutečně štvala, ale štvou mě i reálný puberťáci, bez toho by to nebylo ono. Velmi dobře vystavěno, napsáno i přeloženo a nasázeno. Nemám námitek.

Hana28
26.12.2016

No já bych tenhle druh knihy v levných knihách na nádraží teda rozhodně nehledala... jsem upřímně překvapená a ta cesta byla poněkud děsivá

sandra292
26.12.2016 2 z 5

I pres vysoke hodnoceni knihy na zaklade jich jsem si vlastne knihu koupila jsem byla zklamana.cekala jse neco jineho.vadilo mi jak to bylo podano a sice vypravenim nekolika imaginarnimi postavami. Mozna jsem cekala vic stranek o zivotu ve srubu.pojato to bylo hodne psychologicky

zdehan
19.12.2016 5 z 5

Kniha se čte sama velmi silný příběh nedá se vubec přestat číst.Tak je kniha zajímavá.

šneki
16.11.2016 5 z 5

Opravdu silná knížka. Ani ke konci neztrácela napětí, přestože hlavní zápletku jsem se dozvěděla poměrně brzo. Knížku si určitě vychutnají jak lidi mého věku, tak i starší.

Mishak
10.11.2016 5 z 5

Ano, ve skutečnosti jsem očekávala obyčejnou YA knihu. Ale tohle jsem opravdu nečekala - překvapila mě!
Při jejím čtení mě mrazilo! Vyvolala ve mě všechny pocity, které by skvělá kniha vyvolávat měla! Určitě to však není kniha pro každého - je velmi náročná na lidskou psychiku. Pro mě je to příběh, který se mi vryl do paměti a to si myslím hovoří za vše! Těch 5/5 si rozhodně zaslouží. Bohužel to však není kniha, kterou by si každý někdy přečetl ještě jednou...

Celé mé hodnocení najdete zde:

TessieB
09.11.2016 5 z 5

Přečteno jedním dechem.

Chicky
26.10.2016

Cte se sama,jen me mrzi ze konec zustal pro me otevreny

dee95
17.10.2016 5 z 5

Kniha mě zaujala obalem a sáhla jsem po ní prostě proto, že jsem zrovna neměla co číst. Rozhodně NELITUJI. Jedna z nejzajímavějších a nejkontroverznějších knih jakou jsem kdy četla. Kniha nepostrádá originalitu, styl, ani schopnost Vás naprosto pohltit. Rozhodně doporučuji!
P.S. To, že se dá kniha koupit v Levných knihách je za mě určitě plus, protože tak si ji muže dovolit úplně každý :)

Tigergirl
15.10.2016 5 z 5

Knihu jsem koupila v prodejně levných knih za nějakých 70Kč. Příběh se mi opravdu líbil. Kniha mě vtáhla do děje velmi rychle a četla se sama. Námět je velice zajímavý a odlišný. Líbí se mi styl jakým autorka popisuje jednotliví pasáže. Jsem ráda, že jsem ji koupila a mohla si ji přečíst :)