Návrat

V přírodě je to už tak zařízeno. Malá zvířata žerou brouky, velká zvířata žerou ta malá, lidé žerou ta velká - každý je součástí potravinového řetězce. Dokonce i Spider-Man - i když o tom ještě neví. Do města totiž právě přijíždí Morlun. Prastarý tvor, který se živí superhrdiny. A Spider-Man je jen dalším chodem na jeho jídelníčku. Spider-Man bojoval už proti všem možným padouchům. Ale ještě nikdy nebojoval proti někomu tak silnému, ta neúnavnému, tak nelítostnému, tak nezastavitelnému. V souboji s Morlunem může udělat jednu jedinou věc. Umřít. Název Návrat se týká nejen příběhu, ale i celé spidermanovské série. Právě tímhle eposem se vrátil Spidey zpátky na výsluní popularity. Proslulý televizní a comicsový scénárista J. Michael Straczynski vrátil Petru Parkerovi všechno, co hrdina za poslední léta poztrácel - silné protivníky, zajímavé zázemí, jiskru, styl, srdce, a ze všeho nejvíc - humor....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/16_/166305/amazing-spider-man-navrat-l7y-166305.jpg 4.4120

Amazing Spider-Man (1.)

Literatura světová, Komiksy, Sci-fi
Vydáno:, Crew

Coming Home (2001)

Kniha Návrat

OniDourou

Úplně můj komiks, který jsem si koupil, tím pádem má v mém srdci malé místečko ❤️. Postavu Petera Parkera mám velice rád (přece jenom, kdo by neměl rád toho přerostlého puberťáka s tak cool hláškami) a tak jsem si komiks velice příjemně užil ^.

TimeLord
10.11.2018

Spider-Manove komiksy mám rád, a tento bol veľmi dobrý. Prečítaný za chvíľu, určite budem v tejto sérii pokračovať.

hippiesak
05.07.2018

Velmi krásná a moderní kresba. Bylo koupeno za pár kaček jako start této série a určitě nelituji. již jsem to otevřel podruhé a opět nadšený :)

Hadati
02.07.2018

Přestože není pavoučí muž můj oblíbený superhrdina, tenhle komiks má určité kvality. Tentokrát se neklade důraz tolik na akci a souboje se superpadouchy, ale nad filosofickým zamyšlením, k čemu vlastně Peteru Parkerovi tyto schopnosti byly, odkud se vzaly a kam ho mohly zavést, pokud by se nerozhodl je používat k „páchání“ dobra. V tomhle komiksu už není Peter Parker teenager, ale pracující třicátník, takže i jeho názory jsou vyzrálejší. Ale je pravda, že snaha vrazit do tohohle komiksu filosofickou diskuzi, zda bylo dříve vejce nebo slepice, mi moc nesedělo. Bylo to jako si plést kozu s vozem.

Sliver
08.03.2018

Úžasný komiks na kterém jsem vyrůstal. Dodnes nejlepší spider-man co jsem kdy četl.

dexterman
15.08.2017

Krasne ilustrace . Napínavý příběh . No u tohoto komixu jsem byl jak přikovaný . Nemam co bych vytkl . Tohle je pravý spider-man jak ma bejt . Doporučuji

Pazďa
22.06.2016

První UKK co vyšlo nasadilo laťku vysoko Marvelovským pavoučím trumfem, který zkrátka funguje vždycky na každého komiksového fanouška. Ovšem z komiksu návrat číší neokoukané postavy, které řídí celý příběh. První se seznámíte s postavou zvanou Ezekiel, muž lehce po 50, který se nám představuje s velmi podobnými schopnostmi jako má Peter. Druhou z neokoukaných postav je záporák Morlun, který se živí podobnými schopnostmi. Všechno je provázeno nutnou dávkou Spider-Manovských hlášek přesně tak jak máme všichni rádi. Příběh s Morlunem a Ezekielem je do velké míry uzavřený ale kniha končí obřím cliffhangerem co se týče Peterova osobního života ale co se dá dělat. Kresba je přehledná a příjemná, scénář také nepokulhává a příběh je ucelený a uzavřený a proto i teď půjdu pro 4 hvězdy z 5ti.

Pavelkova-k
16.03.2016

Nejsem fanda komiksů, ale tuto knížku jsem musela přečíst pro její lákavý obal :-). Obsahem neználky jako já jistě neurazí.