Naši andělé strážní

Naši andělé strážní https://www.databazeknih.cz/img/books/66_/66208/bmid_nasi-andele-strazni-YHR-66208.jpg 4 54 13

Z jedinečné spolupráce dvou mistrů ve svých oborech, duchovního učitele Eckharta Tolleho a ilustrátora Patricka McDonnella, tvůrce slavného komiksu MUTTS, vznikla kniha, jejíž stránky s roztomilými obrázky nejen potěší, ale přimějí i k zamyšlení a porozumění. Vzbudí ve vás úctu ke všem bytostem: dílo naplňuje láska k přírodě, ke zvířatům, k lidem - zkrátka, k všemu živému. Pojďte se s Našimi anděli strážnými radovat z přítomného okamžiku.... celý text

Literatura světová Duchovní literatura Literatura naučná
Vydáno: , Pragma

Guardians of Being , 2008

Jana283
20.06.2023 5 z 5

Jestli opravdu existují andělé, jsou to naši psi. A jestli je Bůh, je to Příroda. Víc nepotřebuji.

bupilla
19.01.2022 5 z 5

Roztomilosť.
Chvíľka len pre seba, kávička a táto knižka - dokonalosť :)
Rada sa k nej vraciam a vždy si v nej niečo nájdem.
Oceňujem nápadité ilustrácie a spôsob myslenia Tolleho mám rada.
Jeho učenie je pre mňa skôr inšpiráciou a podnetom k zamysleniu, nie všetko od neho bezvýhradne prijímam za svoje.
Ale túto útlu knižku mám už pár rokov a rada sa k nej vraciam.
Malý ilustrovaný poklad v mojej knižnici :)

Ema22
06.08.2021 3 z 5

Na příjemné posezení u kávy, čaje, u krbu. Myšlenky jsou milé a pro pejskaře, jako jsem já, jako ulité. Ale jednou prohlédnu a nemám potřebu se ke knize vracet.

Ágnes007
05.10.2020 5 z 5

Půvabná kniha, která pohladí po duši.

Elea
07.06.2020 4 z 5

Příjemné připomenutí životních moudrostí.

jengibre
22.05.2018

Příjemná knížečka s milými ilustracemi, plná hezkých a pravdivých myšlenek, které máme hluboko v sobě, jen na ně zapomínáme.

"Nejsi oddělen od celku. Jsi v jednotě se sluncem, se zemí, se vzduchem. Život Ti nepatří. Ty život jsi."

EinAr
11.10.2016 5 z 5

Ilustrace a minimalistické podněty pohladí duši. Svojí kočičku miluji z celého srdce, neutuchající láska. Děkuji

VladimirTetur
30.09.2016 odpad!

Obsah by se vešel na jednu A4. Další esoterická hovna na prodej, tentokrát s pěknýma obrázkama. Cílová skupina: bezdětné ženy a pošetilci, co sobecky volí raději pejsky a kočičky namísto vlastních dětí.

Jednota v prázdnotě a uzurpování významu slov... klasický Tolle.

morava
31.12.2015 4 z 5

Takova mila knizecka s krasnymi ilustracemi = libilo moc.

cashflower
24.02.2015 5 z 5

Nádherne spracované v 15 min. aj na youtube.

standunun
23.09.2014 5 z 5

Roztomilé ilustrace a do toho texty od E. Tolleho. Dokonalé - doporučuji jako dárek pro ty, kteří jsou těmto věcem trochu více otevřeni :)

Lucienka
06.09.2014 4 z 5

Půjčené od kamarádky, která nechápe, kam se pořád ženu a já po přečtení nad tím taky kroutim hlavou:)

Kituska
10.05.2012 4 z 5

Mírumilovná kniha....just bee (prostě buď)