Moc přítomného okamžiku – Pracovní kniha

Stačí plně přijmout tento okamžik. Když to uděláte, najdete hluboký vnitřní klid. Rozhodnutí předpokládá vědomí. Bez toho nemáte žádnou volbu. Volba začíná v okamžiku, kdy se přestanete ztotožňovat se svou myslí a navyklým způsobem myšlení, v okamžiku, kdy začnete být vědomě přítomní...

https://www.databazeknih.cz/img/books/18_/18238/big_moc-pritomneho-okamziku-pracovni-kn-lsQ-18238.jpg 4.3157
Duchovní literatura, Esoterika, astrologie, okultismus, Literatura naučná

Vydáno: , Pragma

Practising the power of now, 2000

Kniha Moc přítomného okamžiku – Pracovní kniha

Kryštofka

Inspirativní.

lenochod037

Kniha mě nezklamala. Je to takové shrnutí knihy Moc přítomného okamžiku.
Hodně mi toho dala, miluju tohoto autora a všechny jeho knihy.

PietroGrencik
13.03.2021

Stačí si prečítať pôvodnú knihu: Sila prítomného okamihu.
Nič viac nepotrebuješ.
Mal som ju z knižnice, takže vpohode...

Dyrmon
04.08.2020

I když jsem očekával že to bude mírně stravitelnější než původní dílo, bohužel, ze začátku se to tak jevit může, ale následně to zabředne do podobného stylu (viz. můj komentář u původního díla). Nebo-li probírané téma je podáváno příliš rozvláčně, technicky a neosobně. Přeci jen je to ale o něco lepší, a doporučil bych začít spíše s touto knihou, než s originálem.

Looka
07.07.2020

Úžasné shrnutí a zmínění všeho nejdůležitějšího z oné knihy, pro zápisky - kde by jste rozhodně měli dělat -, víc než skvělé.

Elea
30.06.2020

Kniha je sice hodně poučná, ale přece jen obsahuje pouze stručnější verzi knihy Moc přítomného okamžiku, nic navíc.

anansie
07.04.2020

Jedná se o výcuc z původní knihy Moc přítomného okamžiku s tím, že je více prakticky zaměřena na práci s tělem. Jinak v knize není vůbec nic nového oproti původní, takže můžu jen konstatovat, že opakování matka moudrosti a že tato verze by úplně stačilo oproti té původní.

Pawlisman
14.07.2019

Spíše opakování, málo příkladů. A těch několik cvičení je vlastně tak obecných nebo pro "začátečníky" nerealizovatelných, že bych spíše hodnotil jako méně povedené. Na druhé straně pokračování asi nejpřesvědečivější teorie v rámci mých cca 50 knih o duchovním rozvoji. Tomuto lze skutečně věřit, realizovatelnost je daleko, ale aspoň nějaké prvky jsou cítit hned. A člověk ví, že toto je skutečně pravda..