Naschválníčci

Naschválníčci https://www.databazeknih.cz/img/books/29_/296279/bmid_naschvalnicci-YxH-296279.jpg 4 59 12

Jsou to malí trpaslíci a většinu času prospí. Jakmile ovšem uslyší řinčení stanových kolíků a kouzelné slovíčko „tábor", jsou okamžitě na nohou. Žít s nimi není vůbec lehké - neustále hledají způsoby, jak vás potrápit nebo napálit, čímž často vznikají situace, kdy se všichni můžou potrhat smíchy - kromě vás, samozřejmě!... celý text

Dalia
20.03.2023 5 z 5

Četla jsem jako dítě opakovaně.

Turlogh
27.06.2022 5 z 5

Velice zábavné čtení pro děti o dvou táborových naschválníčcích, o čtyřech družinách skautského oddílu a jejich dobrodružstvích na letním táboře. Čtivé, humorné, poutavé. Akorát ty ilustrace od M. Jágra mi moc nesedly. Howgh.

dagmar7365
28.05.2021 4 z 5

Líbilo. Předčítala jsem synovi, ze začátku měl trošku zmatek v tom, o kom čtu (veverky x oddíl Veverky). Ale dobrodružství dětí a skřítků Naschválníčků ho moc bavilo.

m_martina
21.06.2020 5 z 5

Knihu jsem četla společně se svými dětmi a moc se nám všem líbila. A určitě ji doporučím i vnučkám, až budou větší a naučí se číst. Pan Nepil píše moc mile a kniha je i veselá.

twigxi
20.06.2020 5 z 5

Nejkrasnejsi pohadka meho detstvi. Poslouchla jsem ji casto pred spanim. A ani po petadvaceti letech, kdy jsem si ji znova pustila (krasne nactenou panem Brodskym), neztratila sve kouzlo. Frantisek Nepil byl proste Pan spisovatel!

jednorozka
16.04.2020 5 z 5

No jasne, naschvalnicci... :) To byla uzasna knizka, vracela jsem se k ni moc rada. Mile vypravovani.

Gabi13
18.08.2019 5 z 5

Tak milé čtení. Vrátí to člověka do dětských let, kdy na přesně takový tábor jezdil. Četla jsem to se synem, který je také skaut, tak se nám lehce chápalo a bavilo nás to.

Ivanka83
20.09.2017 5 z 5

Četení před spaním. Dětem i mě se moc líbila :-)

Elulilinka1
18.05.2017 5 z 5

Ten, kdo rád tropí naschvály, by si měl jako inspiraci přečíst tuhle tu knihu:).

Junaori
16.02.2016

Je to naučné v tom, že jestli na táborech něco lajdáte, tak vám to potom naschválníčci zničí, protože se má všechno dělat pořádně. Moc krásná knížka, doporučuju přečíst.

Rup
25.09.2015 2 z 5

Přes všechnu lásku a úctu k panu Nepilovi, toto zavání příliš budovatelsky.

Gold351
02.09.2015 5 z 5

Úžasná dětská kniha ! Každoročně jsem s ní zahajovala letní tábor a dětem se vždycky moc líbila.