Narodenie jedličky

Narodenie jedličky https://www.databazeknih.cz/img/books/50_/502781/bmid_jedlicka-se-narodila-KdS-502781.jpg 4 81 19

Tukoni série

< 2. díl

Obrázková kniha o hľadaní malej jedličky a kráse meniacej sa prírody vôkol nás. Voľné pokračovanie príbehu Tukoni – obyvatelia lesa.

muchomurka
17.01.2024 2 z 5

Já jsem to úplně nepochopila. Souhlasím s komentáři níže, že knížka má krásné ilustrace, ale ten příběh příběh je o ničem, šel mimo mě.

cestina_s_linus
11.01.2024 4 z 5

Nedalo mi to a musela jsem se mrknout na recenze, které už na tuto knihu vyšly. Ve velké míře se opakoval jeden nedostatek - málo textu, jenž způsobuje, že je příběh “nudný. Je důležité se zamyslet, kdo je cílovou skupinou.

Mám takovou teorii... autorka nám po vizuální stránce nabídne titul, kde je sice i text, ale nechává velkou část vyprávění na tom, kdo bude dítěti předčítat... a ruku na srdce - dítě +2 u delších textů nevydrží a jakmile začne mluvit, tak na základě ilustrací bude vytvářet vlastní příběhy.

namornice
19.10.2023 2 z 5

Pěkné ilustrace, ale příběh celkem o ničem. Chtěla jsme koupit neteři, ale přečetla jsme to celé už v knihkupectví - no aspoň do té ČV se to hodilo.

dohnálci
30.09.2023 2 z 5

Nemám ráda knihy, které ač nádherně ilustrované nejsou o ničem. Dítě natož pak dospělí co knihu předčítá si z ní nemá co odnést. Bohužel mne o tom autorka přesvědčila již podruhé. Za mne zklamání.

wiix
17.08.2023 2 z 5

Asi som to nepochopila..tukoni? nechapem co/kto to je. Ale ilustrácie a vizuál krásny.

Karola050716
13.06.2023 3 z 5

Vizuálně nádherná, ale příběh dost pokulhává.

Kobzíci
05.04.2023 2 z 5

Přenádherné ilustrace, ale chybí mi hlubší smysl příběhu.

annes
30.03.2023 5 z 5

Vážně nádherné čtení s tématikou tajů zimy. Paráda.

Hanina61
19.01.2023 5 z 5

Ano, malinko textu, ale ilustrace snové, překrásné, přímo "určené ke kochání" - opět beru z pozice dospěláka. A mám další oblíbenou ilustrátorku... :-)

ava.s
09.01.2023 1 z 5

Krásné ilustrace...ale tím to končí.

20 vět, z toho jedna se opakuje 3x.
Žádný příběh.

Neuvěřitelné, že člověk napíše 20 vět a je z něj spisovatel a kniha se prodává za 3 stovky.

Ágnes007
30.12.2021 5 z 5

Krásné a něžné ilustrace, radost pohledět :) Působí na mě konejšivě.
Milý zimní příběh :)

Roseblood
22.05.2021 5 z 5

Totálně mě dostaly nádherné ilustrace v pastelových barvách, je to tak krásně zpracované. Každou jednu stránku jsem si užila. Tukoni jsou tak roztomilí a celý příběh je tak krásný.

Četla jsem spoustu názorů, že knížka obsahuje malinko textu, ano je to pravda ale nemyslím, že je to na škodu.
Sice zatím nemám drobečka, kterému bych o tukonich mohla číst ale dokážu si představit, jak kolem toho upředu daleko delší příběh. Fantazii podněcují ilustrace přes celé stránky, které vypráví celý příběh.
S knížkou se bude dobře pracovat, dá se krásně vyprávět i o každém zobrazeném zvířátku a tím pádem vám nebude vadit, že je textu v knížce málo.

Určitě vřele doporučuji a těším se na další autorčiny knížky

Kattie
10.10.2020 2 z 5

Myšlenka tukonů je milá a ilustrace jsou pěkné. Dokonce i námět se mi celkem líbí. Ale celá kniha - prostě to není ono. K srdci nám nepřirostla.

lenkaBajza
07.10.2020 4 z 5

Tukoni jsou proste bozi! Ilustrace take,jen ten pribeh by se mohl rozpracovat vice????

Hoshi
19.03.2020 5 z 5

Další krásná kniha od této autorky/ilustrátorky do naší knihovny. Ačkoliv moc vět v knize nenajdeme, ilustrace toho poví mnohem více. Těším se na další kousky od Oksany.

Alex.Barunka
09.01.2020 3 z 5

Nádherné ilustrace, jen příběh by si zasloužil více pozornosti.

aydam
09.01.2020 5 z 5

Nádherné ilustrace a milý příběh na zimu.

bibi.r
02.12.2019 3 z 5

Ilustrace Oksany Bulo jsou pro mě vždy naprosto okouzlující a její knihy mám moc ráda.
Tento konkrétní příběh mě však nedostal úplně do kolen, tak jako ty předešlé. Přesto to bylo příjemné čtení a prohlížení pro tříleťáky.

lushi
19.11.2019 5 z 5

Další kousek z tukoního světa. Vždycky mě děsně bolí líčka z toho, jak se při čtení culím :)