Náhradní kluk

Náhradní kluk https://www.databazeknih.cz/img/books/45_/450977/bmid_nahradni-kluk-lP7-450977.jpg 4 742 175

Letní příběh o prvních láskách, druhých šancích a o tom, jak se nevyplácí lhát. To je to nejhorší možné načasování! Když Gia dostane kopačky od svého přítele na parkovišti těsně před začátkem školního plesu, musí rychle něco vymyslet. Vždyť o něm svým přátelům vyprávěla už celé měsíce a tuto noc jim měla dokázat, že Bradley doopravdy existuje. A tak se rozhodne oslovit neznámého kluka a poprosí ho o laskavost – jestli by nemohl dvě hodiny předstírat, že je její přítel. A ona mezitím vymyslí, jak se dát s Bradleym zase dohromady. Akorát že po plese už nedokáže myslet na nikoho jiného než na svého náhradního kluka, kterého se ale nezeptala ani na jméno! Dokáže ho najít a vymotat se ze všech lží? A co se stane, až se do jejího života vrátí pravý Bradley?... celý text

Literatura světová Pro děti a mládež Dívčí romány
Vydáno: , CooBoo

The Fill-In Boyfriend , 2015

Bebe2004
11.05.2020 4 z 5

Knížky od K. Westové mám takz moc ráda. Je to oddychové čtení, které vás ovšem zaujme a nenechá knihu odložit. Ani zde tomu nebylo jinak.

pavla.ba
10.05.2020 5 z 5

Jedna z jejich lepších knih. Spolu s P.S. Líbíš se mi patří k mým neoblíbenějším. Je to hezký středoškolský romantický příběh.

Ivet1990
30.04.2020 4 z 5

Sociálních sítě jsou zlo. V této knize je pěkně na to poukazováno, jak mnoho lidí žije jen virtuálně. Někdy se děj táhl, ale jako celek to bylo příjemné čtení

Kristy.Seb
23.04.2020 5 z 5

Krásné, čtivé, dojemné. Není jednoduché přiznat svoje chyby a Gia to zvládla před všemi přiznat.

veronika9761
21.04.2020 5 z 5

Naprosto predvidatelna záležitost,ale svizne to odsejpalo.

Jittush
21.04.2020 5 z 5

Díky této knížce jsem si vzpomněla na svoji nejoblíbenější od Lenky Lanczové (Náhradní princ), takže můžu s klidem říct, že je naprosto úžasná. Jsem docela zvědavá na další knihy od této autorky

Andrea952
19.04.2020

Vůbec jsem nečekala, že na mě tato knížka tolik zapůsobí. Tato kniha se stala jednou z mých oblíbených. :))

Knihomolka97
13.04.2020 4 z 5

Tak už mám přečteny všechny knihy od autorky, které u nás (prozatím) vyšly. Náhradní kluk je jeden z těch lepších příběhů.
Ze začátku jsem měla problém s hlavní hrdinkou, ale naštěstí své chování zlepšila. Neznámý náhradní kluk se mi zalíbil hned. :) Bylo to milé, vtipné, příjemné, oddechové počteníčko. 4 a půl.

Market116
15.03.2020 5 z 5

!!! SPOILER - komentář obsahuje informace, které prozrazují část děje !!!

Budu se opakovat, ale i tato kniha byla úžasná.
Rozhodně jsem Gie nezáviděla, že těsně před plesem dostala kopačky, ale zároveň to pro ní bylo štěstí, poněvadž poznala Haydena a toho už bych jí záviděla :)
I u této knihy jsem se nesmírně bavila a příběh byl velmi čtivý a zábavný.
Trošku mě mrzelo, že se to neurovnalo mezi Claire a Giou, protože Jules byla pořádná mrcha...přesto se mi líbilo, jak se Gia změnila, že se nad sebou zamyslela a uvědomila si, jak se chová...
Drewa bych na jejím místě taky nejradši přizabila za to, co jí provedl, ale mě by se tohle opravdu nestalo...tisíckrát radši sáhnu po knize než telefonu...a naštěstí se můj brácha nevěnuje filmu :D
Tak a teď už na poslední knihu od Kasie...

sd1992
15.02.2020 5 z 5

Jedna z jejich nejlepších.. :))

vanilka36
09.02.2020 5 z 5

SPOILER - komentář obsahuje informace, které prozrazují část děje

Gia dostane kopačky od svého přítele na parkovišti těsně před plesem a musí rychle něco vymyslet. Tuto noc měla svým kamarádkám ukázat, že Bradley opravdu existuje. Rozhodne se oslovit neznámého kluka, aby předstíral že je Bradley. Po plese však na něj nedokáže přestat myslet. Proč jí pomohl, když ji vůbec neznal? Vždyť se ho nezeptala ani na jeho jméno.
Tato kniha vypráví o tom jak Gia hledá ,,náhradního Bradleyho“ a jak se s ním postupně sbližuje. Jestli se však Gia dokáže vymotat ze všech lží a jestli se s ,,náhradním Bradleym“ opravdu sblíží si musíte dočíst sami.
Tato kniha se mi velice líbila byla dost napínavá a dobře se mi představovala 5/5*

Zuzanka45
02.02.2020 5 z 5

Takový typ knih mám hrozně moc ráda.

TerryDee
30.01.2020 4 z 5

SPOILER - komentář obsahuje informace, které prozrazují část děje

Z počátku jsem měla smíšené pocity, především za tento stav mohla hlavní hrdinka Gia, která mi od začátku příliš nepadla do oka. Nicméně díky setkání s Haydenem se začala postupně měnit a začala pracovat na svém nové já. A právě díky těmto změnám jsem si Giu oblíbila a fandila jsem jí fandit. V některých situacích mi jí bylo opravdu líto, až jsem měla tendenci ji obejmout a říct, že to bude v pořádku. Proto jsem ráda že našla Haydena a Bec, protože takové kamarády potřebovala. Kdo mě zcela vytáčel byla Jules, opravdu dobře napsaná záporná postava. Měla jsem sto chutí ji praštit.
Jediné, co mi na knize vadilo, byl ten otevřený konec. Jak to asi dopadlo s Bec? Udobřila se Gia s kamarádky? Prostě moc otázek a žádné odpovědi. To mě na tom celkem mrzí. Ale jinak je to velmi příjemná kniha.

K_knihomolka_K
07.01.2020 4 z 5

Bylo to super :) PS líbíš se mi je pro mě asi nejlepší kniha od K. West, ale tohle je druhá nejlepší. Bylo to roztomilý...

marije133
15.12.2019 4 z 5

Úžasná oddechovka. Krásně napsaná, rychle se čte. Až budu mít chviličku ráda si to zopakuji.

Petra-1
11.12.2019 5 z 5

Já tuhle autorku miluji. Její knihy pohladí duši a vytvoří úsměv na tváři. Opět skvělé postavy a roztomilý a vtipný příběh.

Majakadelcova
20.11.2019 5 z 5

Nad očekávání, pěkně zpracovaná, čtivá. U knížky jsem se nenudila, neměla potřebu ji odkládat naopak jsem se k ní ráda vracela s očekáváním, jak příběh dopadne. Skvělá pro odpočinkovou četbu.

Kacennnka
03.11.2019 4 z 5

Tuším, že tohle byla má třetí kniha od Kasie a pořád mě měla čím překvapit. I když mi Gia dost lezla na nervy, dalo se to vydržet, protože přesně o to šlo. Nicméně kniha byla plná úsměvných momentů a vám tak jako tak nezbylo nic než fandit hlavním hrdinům. Protože i Hayden byl strašně roztomilý a Gia se postupem času taky vzpamatovala, i když by někdy potřebovala facku.

aquaver
29.10.2019 5 z 5

Je to přesně taková ta knížka na jeden večer, když potřebujete zvednout náladu. A tento příběh to rozhodně splňuje. Celou knížku jsem se nasmála. Takže tuto knihu jen doporučuji. Od této autorky asi nejlepší její kniha. Alespoň tedy mě bavila nejvíce.

Cometka
25.10.2019 5 z 5

Super čtení. Za mě zatím nejlepší kniha autorky. Párkrát mi bylo hlavní hrdinky i líto, jaké byla trdlo :-) ale je to milá knížka a určitě jí doporučuji.