Na stejné vlně

Na stejné vlně https://www.databazeknih.cz/img/books/20_/204950/bmid_na-stejne-vlne-204950.jpg 4 231 46

Taky jste kdysi v mládí potkala někoho, do koho jste se bláznivě zamilovala, ale pak se vaše cesty rozešly a už jste se nikdy neviděli? A kolikrát vás napadlo, jak by se život vyvíjel, kdybyste měli víc času se poznat? Jenže láska nečeká věčně a člověk nesmí promeškat šanci zjistit, jestli je to ten pravý. Tuhle otázku si klade nejen Grace, která se právě rozešla se snoubencem, ale i její nejlepší kamarádka svobodná matka Rhian. Spolu s nimi se pokoušejí najít tu pravou lásku i posluchači netradiční rozhlasové seznamky „Na stejné vlně“. A díky ní se dají věci do pohybu. Grace se nestačí divit, co všechno spustí jedno náhodné setkání, ale už nehodlá dělat kompromisy. Co jí může nabídnout kluk, který ji kdysi zklamal?... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Kristián Entertainment

Do you come here often? , 2010

greetchen
16.07.2014 3 z 5

Novinku Alexandry Potter jsem vyhlížela a s chutí se do ní začetla. Líbí se mi její lehký jazyk, jednoduchý styl, který nevázne. Po dočtení této knihy (pro mě třetí od této autorky), ale musím uznat, že nerozumím té mánii kolem ní. Přijde mi totiž vcelku fádní. Knihy jsou líbivé, z hlavními hrdiny se snadno ztotožníte, jazyk je příjemný, děj má v klišé ženské literatury aspoň trochu originální ambice a vázne jen výjimečně... Ano, čte se to dobře, ale to se čte kdejaká autorka ženských románů (třeba Meg Cabotová nebo Adele Parks, které jsem dočetla nedávno). Alexandra Potter mi přijde prostě průměrná, nezklame, ale ani výjimečně nenadchne. Není to nová Helen Fieldingová, prostě je to jen jedna z řady tuctových spisovatelek ženské literatury, která má jen dobře zmánkutý marketing. Na stejné vlně je čtení příjemné, oddechové, pohodové, chvilkami úsměvné, hlavní hrdina se vám bude líbit, hlavní hrdinku byste občas vykrákaly za vlasy za její natvrdlost... Jenže u knihy se nebudete nahlas smát, nepopláčete si, po dočtení ji bez rozpaků odložíte, nebudete snít o tom, aby ji jednou zfilmovali a hlavního hrdinu hrál váš oblíbený herec. Pro zpříjemnění jednoho či dvou osamělých večerů to není špatná parťačka, ale extra potěšení od ní nečekejte.

Gallaxy
15.07.2014 4 z 5

Bravo. Potter konečně přidala do děje více postav a povedlo se jí to. V pravý čas se protnuli a já jakožto čtenář jsem byla ve větším napětí, než u jejich ostatních knih. Na stejné vlně není nejápaditější knih od AP,ale určite je nejzajímavější po literární stránce.

bookcase
14.07.2014 5 z 5

AP nezklamala. Milá, i když předvídatelná pohodovka od začátku až do konce.

Lennji
11.07.2014 2 z 5

Od této autorky mám všechny knížky a všechny byly krásné..ale tahle se mi nelíbila ani trochu..Nudný děj, zbytečnosti okolo, zajímavé to bylo až v posledních dvou kapitolách..zklamání..nutila jsem se do čtení a asi po 14ti dnech jsem jí mohla konečně odložit do zadní části knihovny :-(

Xterka
04.07.2014 5 z 5

Pěkná, čtivá kniha. Určitě si přečtu i ostatní od této autorky.

jasmína
02.07.2014 4 z 5

Kniha mě nezklamala, měla jsem náladu na romantiku, pohodové čtení, trošku humorných zápletek, a to vše této knize rozhodně nechybí.

Jen myslím i minule se děj odehrával kolem "falešných svatebních líbánek ", tak snad nám příště A. Potter už nabídne něco z jiného soudku.