Na hraně zapomnění

Na hraně zapomnění https://www.databazeknih.cz/img/books/20_/201796/bmid_na-hrane-zapomneni-JP9-201796.jpg 4 874 206

Na hraně zapomnění série

Camryn Bennettovou zkouší osud jako nikoho druhého. Rodina se jí rozpadla, když se otec s matkou rozvedli a bratra zavřeli do vězení. Její přítel tragicky zahynul při autonehodě a nejlepší kamarádka Camryn ji zrovna obvinila, že jí chce přebrat kluka. Pak už stačí jediný den práce v obchodě s oblečením, aby se definitivně rozhodla – tohle není život, který by chtěla žít. Camryn tedy hodí všechno za hlavu a vydává se na cestu napříč Amerikou. V autobuse se seznamuje se sympatickým, i když trochu tajemným Andrejem Parrishem, který má vlastní důvody, aby dal svému předchozímu životu vale. Oba mladí lidé si rychle padnou do noty a dohodnou se, že budou cestovat spolu – ale jen cestovat. Byť se oba dva tvrdohlavě brání vzájemným sympatiím. Dodržet slib, který si dali, se ukazuje stále jako těžší a těžší….... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Yoli (ČR)

The Edge of Never , 2012

patricka
16.11.2014 5 z 5

Nečekala bych, že těch čtyřista stránek přečtu tak rychle... Některé úvahy hlavních postav byly poučné a inspirativní.

Hanisek
15.11.2014 5 z 5

Když jsem si jí kupovala, neočekávala jsem prakticky nic moc. Jen další letní romantickou knížku, kdy on má rád jí a ona jeho a odejdou společně do západu slunce. O to větší překvapení pro mě tahle knížka byla. Měla v sobě vše, lásku,tajemství, napětí. Prostě dokonalost. PO dočtení jsem neměla slov a marně utírala slzy. Díky bohu za epilog :)Myslím, že žádná romantická knížka mě tak nedostala. Pro mě jedna z nejlepších romantik, co jsem, kdy četla. Už se moc těším na druhý díl.

Aires
18.10.2014 4 z 5

Pěkná pohádka o setkání dvou lidí, kteří věří, že nejsou připraveni na vztah a po většinu knihy bojují se vzájemnou přitažlivostí.To vše během cestování napříč Amerikou.Příběh je jednoduchý, věčné cestování autobusem je po čase nudné, protože se příběh nijak nerozvíjí..Ale stojí za to se nudnějšími pasážemi prokousat, protože konec knihy vám doslova vyrazí dech! I přes uvedená negativa ve mě kniha nakonec zanechala dobrý dojem. Je to skvělá romantická oddechovka! :)

pethula
09.10.2014

Ze začátku nic moc, pár stránek jsem i přeskočila, ale ke konci jsem se nemohla odtrhnout ;-)

adelaska
06.10.2014 5 z 5

Moc nádherná kniha !
V jedné recenzi, jedna dívčina psala, že by knihu doporučila čtenářkám od 14ti let.. WTF?? V knize jsou docela dost podrobně popsány sexuální scény, hrdinové tohle téma hodně řeší. Nejspíš tu knihu sama nečetla, i když na ni psala recenzi :-)
Líbilo se mi, že se hrdinové pohybovali v mém věku, že tam nebyla žádná 16ti letá holka a 17ti letý kluk, kteří čekají na svůj "první polibek" .... Takže dvacítky čtěte!! Je to nádherná kniha, plná emocí a konec mě šokoval, byl nečekaný i čekaný. No posuďte sami :-)
Už se těším na druhý díl ...

KatnissLavender
28.09.2014 4 z 5

Nikdy by mě nenapadlo, že se dá cesta autobusem popsat tak, aby nenudila ani v případě, když zabírá třetinu knihy! :-) Nápad na příběh je skvělý a využitý do každého detailu. Knížka mě bavila a nenašla jsem v ní žádně slabé místo, spíš naopak! I hlavní hrdinové mi přišli tak nějak uvěřitelní a mně bližší něž v jiných romantických knihách. Nějaké to klišé se možná taky najde, ale v tomto podání mi rozhodně nevadilo. Knihu mohu jen doporučit, čte se sama a konec mě šokoval...hned dvakrát! :-)

Yuki_Kuchiki
25.09.2014 4 z 5

Pro někoho, kdo je sentimentální je tohle čtení uplný ráj! Mě osobně se kniha velice líbila. Je nenáročná, velmi čtivá a neurazí nikoho. Příběh je občas ošemetný, ale dobřese prožívá s hlavními postavami.
Kniha přinese mnoho úsměvů ale i slz. Určitě doporučuju ale!

cizanda
05.09.2014 4 z 5

Můj komentář naprosto vystihla Lentilka2. Milá oddechovka, která se pěkně čte a hezky se u ní sní. Akorát charakter mužské postavy odpovídal více představám žen o chování mužů než skutečnosti, připadal mi trochu nereálný, ale krásný. Kéž bych takového potkala :-)

Lentilka2
03.09.2014 4 z 5

čekala jsem více, ale jinak se to četlo pěkně. Taková oddychovka na léto.

SindyEM
03.09.2014 5 z 5

Kniha sa mi strašne páčila a dosť prekvapila. Dlho som sa jej vyhýbala, predovšetkým kvôli strachu z toho, že bude celý príbeh o láske a rakovine (prerevať celú knihu sa mi fakt nechcelo)...ale prekvapivo bola kniha o cestovaní, skvelých zážitkoch..a koniec nabral taký spád, až mi nestihla slza stiecť dolu bradou, a už som mala na tvári opäť úsmev. Bolo to iné, nečakané a prekvapivo s dobrým koncom. Jedna z mojich obľúbených.

bookcase
02.09.2014 4 z 5

Líbilo se mi to. Jak stylem psaní, tak i dějovou linkou -cestování po USA :). Akorát ten konec by trochu moc rychlý a pohádkový.

SimcaK
01.09.2014 4 z 5

Po dlouhé řádě knížek jedna, která mě dostala. Hlavní hrdinka není "blbka", kterých je v poslední době docela dost. Knížku můžu skutečně jen doporučit. A už se nemůžu dočkat dalšího dílu. Snad to autorka nezkazí a bude stejně dobrý jako první.

Nela2
29.08.2014 4 z 5

Vydat se na cestu neznámo kam.... Neokoukané téma pro romanci, inspirativní. Jen si nejsem jistá, zda by jiný konec nebyl vhodnější, víc uvěřitelný.

LucyLucinka
28.08.2014 5 z 5

Nejlepší knížka, jakou jsem snad kdy četla! Strašně mě to chytlo za srdce a už to tady nejmíň 20 minut rozdýchávám. Nejdřív tekly slzy a pak jsem je zase rychle utírala, abych to dočetla a byla to nádhera :-) Nemůžu se dočkat, až vyjde Na hraně věčnosti :-) Knihu opravdu doporučuji.

pajka0071
28.08.2014 5 z 5

Super kniha! Začala jsem ji číst hned jak jsem si ji koupila. Do příběhu jsem se úplně vžila a překvapilo mě, jak rychle mi stránky ubíhají. Byla jsem naštvaná i šťastná zároveň, když jsem byla na poslední straně. Určitě skvělá kniha, která stojí za přečtení. :)

munka
28.08.2014 5 z 5

Veľmi pekná kniha s prekvapivým koncom. Stálo zato si ju prečítať. Oddychovka, ktorú doporučujem.

Le.nul.ka
25.08.2014 5 z 5

Krásná oddychovka, neohraný příběh plný emocí, který se vžije do paměti......

TTwigy
24.08.2014 4 z 5

Souhlasím s Lucka.79...konec byl zbytečně zkrácený jakoby rychle, rychle dopsat. Ale jinak hezký, čtivý příběh

Lucka.79
21.08.2014 4 z 5

Dle mého názoru moc krásný příběh, dala bych i 5*, ale ten konec byl až moc neuvěřitelný - vzhledem k závažnosti a rychlosti vyřešení situace na pár posledních stránkách. Ale jinak mohu doporučit ...

Brambram
19.08.2014 4 z 5

Pro mě příběh už hodně na hraně uvěřitelnosti. Ale na odpoledne ke kafi na odpočinutí - proč ne.