Na farmě - Velká kniha zvuků

Na farmě - Velká kniha zvuků https://www.databazeknih.cz/img/books/33_/335919/bmid_na-farme-velka-kniha-zvuku-KyT-335919.jpg 5 9 2

Na farmě je opravdu živo. Chovají tam mnoho zvířat a pořád se něco děje. V této knize najdete mnoho zajímavostí o farmě a jejích obyvatelích! Dozvíte se, jak farmáři sklízejí úrodu, chovají zvířata, čím jsou jednotlivá zvířata lidem užitečná a mnohé další věci. Čtení a prohlížení si můžete zpestřit více než padesáti opravdovými zvuky. Na každé stránce najdete plno fotografií ze života na farmě. U jednotlivých výjevů jsou obrázkové ikony a zajímavá fakta, a pokud na zvukovém panelu najdete stejný obrázek a zmáčknete jej, rázem se ocitnete uprostřed hlučné farmy. Pobavte se s touto velkou knihou zvuků a naučte se o životě farmě něco nového!... celý text

verca0794
01.11.2022 5 z 5

Pořídili jsme naší ani né roční dceři. Na trhu je hodně zvukových knížek, ale tahle je naprosto perfektní. Spoustu domácích zvířátek, ke každému zvířeti nějaká zajímavost a reálná fotka. Pro malé dítě, které se učí poznávat zvířata, lepší než ilustrace, kde i dospěláci musí zapojovat hodně fantazie, aby zvíře poznali. Ke každému zvířeti je zvukové tlačítko (dcera zatím mačkat neumí, tak si pouze prohlíží) a my ji k tomu pouštíme zvuky a tak se učí poznávat zvířata i podle zvuků. Malé se kniha moc líbí, strávíme u ní hodně času.

Hoshi
17.01.2021 5 z 5

Krásné zvukové leporelo, rozdělené do sedmi okruhů, obsahujících spoustu zajímavých informací nejen o zvířátkách na farmě. Za nás super počin pro nejmenší děti.

Kniha Na farmě - Velká kniha zvuků je v