Na dně

Gina Royalová vede průměrný život šťastně vdané americké hospodyňky se dvěma krásnými dětmi. Když je ale kvůli automobilové nehodě odhalen tajný život jejího manžela, ze kterého se vyklube sériový vrah, musí se Gina stát Gwen Proctorovou – mámou-bojovnicí. Když je její bývalý muž konečně za mřížemi, najde Gwen nový domov na břehu odlehlého jezera Stillhouse. Přestože ji pořád pronásledují internetoví trollové, kteří si myslí, že měla se zločiny svého manžela něco společného, má Gwen konečně pocit, že jsou její děti v bezpečí. Jen co se věci začnou uklidňovat, objeví se v jezeře tělo – a z až příliš dobře známé adresy začnou chodit výhružné dopisy…...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/39_/392641/na-dne-DeC-392641.jpg 4.561

Na dně (1.)

Stillhouse Lake (2017)

Literatura světová, Romány, Thrillery
Vydáno:, MOBA (Moravská bastei)

Kniha Na dně

JustWomen

V jednoduchosti je krása, čtivý nepřekombinovaný thriller, který mě překvapil a neočekávaně se mi líbil.

Šánka

Senzační thriller, který předčil mé očekávání, a v tom množství jiných je námětem originální a zapamatovatelný ! Je zde výborně vykreslená atmosféra neustálého strachu bývalé manželky sériového vraha o život svých dětí i ten svůj. Tento pohled se v knihách moc nezpracovává.
Celý příběh má spád, napětí i mrazivé okamžiky. Přečtěte si, je to skutečně dost dobré !!!

Ajuszka

Nebylo to špatné,ale ani úplně skvělé..Takový průměrný příběh. Vůbec nevím,jak bych reagovala já,kdybych jednoho krásného dne zjistila to,co Gina..Obdivuju její sílu a odvahu,Ikdyž..to je nám matkám asi dáno do vínku.Závěr mírně překvapil,ale nic velkého :)

biki

Tak to jsem opravdu nečekala. Původně jsem vůbec neplánovala, že tuto knihu koupím, ale náhodně jsem si přečetla první kapitolu v knihkupectví a docela mě upoutala. I tak mi však trvalo pár dní, než jsem se odhodlala k četbě. No, ještě že byly ty svátky ... První část sice akční není, ovšem dusivá atmosféra paranoie, která těžce doléhá na hlavní hrdinku a zvláště na její děti, je opravdu sugestivní. Po krátkém období klidu, které se později ukáže jen jako klid před bouří, se to opravdu rozjede a našinec pak jenom čte a čte ... Gwen je úžasná a její boj (v podstatě proti všem) za právo na normální život pro sebe a své děti se v závěru ještě vystupňuje na opravdový boj o život. Jenže Gwen od začátku příběhu ušla dlouhou cestu, takže dokáže na svou stranu dostat i pár správných lidí. Závěr je překvapivý a slibuje další pokračování - zde mám ovšem jedinou výtku, že autorka napodobila (neúmyslně?) závěr posledního thrilleru jistého velmi populárního autora.
Až při četbě této knihy jsem si uvědomila, že naprostá většina autorů se věnuje rodinám, příbuzným a přátelům obětí, což je naprosto pochopitelné. Ale co rodiny a příbuzní pachatelů? Jistě, značná část přinejmenším tuší či je dokonce zapojena do pachatelovy činnosti. Ale pak jsou i zločiny - jako například v této knize - kdy rodina nemá o pachatelově činnosti nejmenší ponětí a vlastně se tak stává další obětí. Jenže na rozdíl od první skupiny se nesetkává se soucitem a porozuměním, ale naopak nenávistí a pronásledováním, kde velmi nepěknou roli sehrávají sociální sítě, ale konec konců i média.

rodak

Já také čekal víc uvěřitelný příběh.Začátek mě navnadil,ale pak jsem tomu nějak přestal věřit a konec to zazdil úplně.Není to vyloženě špatná kniha zřejmě mi jen nesedla

jana1306

Kniha se mi moc líbila. Přečetla jsem jí za 1 den, prostě jsem se od ní nemohla odtrhnout :-) Napínavé od začátku až do konce, který je tedy dost překvapivý. Možná příprava na druhý díl? ;) Rozhodně doporučuji.

daja51

Knihu vřele doporučuji - skvělé počteníčko od začátku až do samého konce. Závěr možná naznačuje, že může následovat její pokračování.

ArwenAragorn

Vynikající thriller! Má spád, napětí, pořád se něco děje. Moc jsem fandila Gwen a jejím dětem. Od čtení jsem se nemohla odtrhnout, jsem vyloženě nadšená! Jediné, co mi vadilo, byl úplný závěr.
Knihu určitě doporučím, vážně stojí za to.