Myšlenky za volantem

Myšlenky za volantem https://www.databazeknih.cz/img/books/45_/453531/bmid_myslenky-za-volantem-IHk-453531.jpeg 5 1069 366

Kniha Marka Ebena Myšlenky za volantem představuje soubor sloupků a fejetonů, které vycházely časopisecky v letech 2014–2020. „Moje zkušenost s podobnými knížkami je taková, že se mi vždycky něco líbí a něco zase ne. A byl bych vlastně rád, kdyby v té knížce zbylo jen to, co se mi líbí, abych nemusel otravně listovat a přeskakovat to, co se mi nelíbí. Ale nikdy jsem neměl to srdce z knížky něco vytrhnout, připadá mi to barbarské. A proto je tato knížka ve formě kroužkového bloku, protože z bloku člověk vytrhne list jako nic a nemusí se trápit. Pokud někomu po přečtení zbudou jen desky, velice se omlouvám.“... celý text

E_Lan
13.02.2021 5 z 5

Tak krásná a příjemná jednohubka! Navíc když jí člověk poslouchá v podání samotného Marka Ebena, tak se usmíváte celou dobu jak sluníčko a přijde vám, že se svět je u nás přeci jen hezké místo a ze všeho toho špatného si můžeme udělat srandu. A za to díky, pane Ebene!

papeha
11.02.2021 5 z 5

I zde předvedl Marek Eben svůj inteligentní humor tak, jak ho známe z televize. A jako vždy vyjádřený nádhernou češtinou. Užila jsem si jeho příběhy a skvěle jsem se pobavila.

tbruck
11.02.2021 5 z 5

Dar tak laskavého, inteligentního a nenuceného humoru jen tak někdo nemá! Skvělé čtení do této těžké doby. :)

lassse
09.02.2021 3 z 5

Fejetony plné laskavého humoru, kde nejvíce bavily ty o zelenině.

IvetKl
08.02.2021 5 z 5

Zbožňuju Marka Ebena! Ráda jsem se koukala na Stardance právě kvůli němu. Jeho humor je inteligentní, líbivý, nenásilný.

helenah
07.02.2021 5 z 5

Marek Eben je nádherný člověk. Koupila jsem si tuto knihu v audio podobě. Humor, moudrost, dobrota...to všechno je v těch fejetonech. A Markův hlas je krásným bonusem.

Stanča
06.02.2021 5 z 5

U této knihy jsem se hodně pobavil. Mám rád humor Marka Ebena.

freejazz
06.02.2021 5 z 5

laskavý humor člověka, který má rád lidi a svět. prostě Marek Eben je záruka kvality, kultivovanosti, inteligence. je to opravdu četba, která projasňuje tuto pitomou dobu.

Vesper001
04.02.2021 5 z 5

Kniha je to prostě milá. Ve všech odstínech toho slova.

mary2019
03.02.2021 5 z 5

Super. Je to přesně to, co chcete číst, když nemáte svůj den. Opravdu pobavila. Nejvíc asi ta , , myšlenka ,, o vánočními cukroví. ????. Doporučuji.

bazyk21
01.02.2021 5 z 5

Skvělé, vtipné, inteligentní... Poslouchal jsem audioknihu, načtenou autorem, a cesta za volantem vesele ubíhala bez nehod ;o))

gad
01.02.2021 5 z 5

Moudrá zamyšlení plná laskavého humoru. Přesně to jsem od pana Ebena čekal. Nevytrhl jsem ani jeden list.

Miláček484
31.01.2021

Krásná kniha, milá, vtipná moc pěkně se četla v období samých detektivek a thrillerů jsem se bezvadně pobavila.

Marcela1968
30.01.2021

Čekala jsem od této knihy hodně, Marek Eben má u mě vysoký standard, a dostala jsem ještě víc! Inteligentní, milý humor, který mě několikrát dohnal až k slzám smíchu. Nevím, kdy naposled jsem se u knížky tak pobavila.

Monike
30.01.2021 5 z 5

Pane Eben "ja Vas zeru". Naprosto pohodova, vtipna kniha ze zivota!!!

janavom
29.01.2021 5 z 5

Moc pěkná kniha, milá, vtipná.

Gi-Gi
29.01.2021 5 z 5

šmankote to bylo úžasné, tak lehké, tak hluboké, tak skvělé, tak osvobozující, tak naplňující, tak vysvětlující, prostě úžasné, kroužkový nekroužkový blok zůstává vcelku

EvikU.
27.01.2021 5 z 5

Já jsem se tak bavila. Děkuju pane Ebene. Já váš humor prostě můžu. Kniha je vtipná, čtete jednu stranu za druhou, v mnohém musíte dát za pravdu, úsměv na rtech. A pak tam jsou některé, u kterých jsem se chechtala nahlas. Ale ani jednu bych nevytrhla a to je hodnocení samo o sobě. Moc doporučuju. Smích je důležitý.

Janek
26.01.2021 5 z 5

Zábavná jednohubka pro celou rodinu.

begonie226
26.01.2021 5 z 5

Milé, úsměvné postřehy dávkované po troškách ,které občas nutí k zamyšlení. Nejvíce pobavil sloupek o zahradničení a vánoční cukroví .

humor fejetony sloupky

Marek Eben
česká, 1957
2020  90%Myšlenky za volantem
1990  85%Brnkání na duši
2012  91%Na plovárně s Markem Ebenem
2015  97%Marek Eben a hosté Na plovárně
2006  72%Život sedmkrát jinak

Kniha Myšlenky za volantem je v

Přečtených1 465x