Na plovárně s Markem Ebenem

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

24 osobností z umění, sportu, vědy a podnikání se zpovídá oblíbenému moderátorovi - Portréty všech hostů i fotografie z natáčení - V polovině září velké PR k pětistému dílu pořadu Na plovárně - Marek Eben letos opět moderátorem Star Dance - Po celý říjen plakáty v pražském metru - Ideální dárek pro každého Výběr toho nejlepšího a nejzajímavějšího z pořadu Na plovárně. 264 stran poutavého čtení, které vás poučí, potěší i překvapí. Z osobností tohoto průřezu vybíráme: Bohdan Pomahač, Pavel Nedvěd, Eva Jiřičná, Tomáš Sedláček, Stanislav Bernard, Iva Janžurová, Otakar Motejl, Antonio Banderas, Pavel Pafko a další....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/14_/141545/na-plovarne-s-markem-ebenem-nsE-141545.jpg 4.620
Žánr:
Literatura faktu, Literatura česká
Vydáno:, Práh
více informací...
Nahrávám...

Komentáře (5)

Kniha Na plovárně s Markem Ebenem

Přidat komentář
alisie
06.01.2016

Rozhovory jsou milé a zajímavé. Knížka musela u mě uspět, pana Ebena si velmi vážím. Kniha byla správnou volbou na narozeniny, šetřila jsem si jí až do dalšího roku. :)

Janka7
05.08.2015

Výborné čtení.... Marek Eben je osobnost, která se umí ptát. Stojí za přečtení...

pagac17
11.03.2015

Opět výborné počtení na otázky a odpovědí 24 vybraných osob. Marek Eben je nedostižný moderátor. Na každého zpovídaného je vzorně připraven. Jazyková bariéra neexistuje. Dověděl jsem se opět mnoho, co jsem ani netušil. Snad mě osobně zaujal rozhovor s Raymondem Moodym o Životě po životě. Závěrečná otázka -Po tom, co vše víte, byste se měl na smrt těšít, pak budete mít jasno. Závěr odpovědi Moodyho- Procházíme asi nejkritičtějším obdobím v dějinách. Zachvacuje nás marasmus okamžitého uspokojování, lidé nechtějí slyšet o žádných problémech, chtějí mít všechno a hned bez vynaložení zvláštní námahy a bez dlouhého přemýšlení. Zaklínáme se vědou, pokrokem, právem na to a na ono...Ale zdravý rozum ztratil svou váhu.

Eleanorra
17.10.2013

Soubor rozhovorů 24 osobností - veřejně známých umělců i "obyčejných" lidí, kteří však vynikají v určité oblasti nebo mají nějaké zásluhy. Otázky Marka Ebena potvrzují jeho moderátorský talent.
Knihu hodnotím průměrnými třemi hvězdičkami, protože jde o pouhý přepis rozhovorů z televizního pořadu (který je mimochodem stále dostupný na webu ČT). Kniha tedy nenabízí oproti televiznímu formátu něco navíc - např. informace o pozadí rozhovorů apod.

dalimoni
27.09.2013

Kniha rozhovorů Marka Ebena se zajímavými osobnostmi působících v různých oborech od sportu po lékaře nebo herce. Některé osobnosti jsou mediálně známé (např. Antonio Banderas, Iva Janžurová, Pavel Nedvěd, Otakar Motejl...), jiní jsou sice méně mediálně známí, ale působí v zajímavých oborech, ve kterých patří mezi špičkové odborníky. V knize se dočteme o velmi zajímavých osobnostech (nejen českých), co je ovlivňovalo při práci i v životě....

Štítky

Marek Eben, 1957

Autoři knihy

Jiří Janoušek

Jiří Janoušek
česká, 1943

Marek Eben

Marek Eben
česká, 1957

Kniha Na plovárně s Markem Ebenem je:

v Přečtených27x
v Doporučených1x
v Knihotéce10x
v Chystám se číst1x
v Chci si koupit1x