Muž, který už nezavolal

Muž, který už nezavolal https://www.databazeknih.cz/img/books/40_/405347/bmid_muz-ktery-uz-nezavolal-mM7-405347.jpg 4 333 110

"Prožili spolu sedm nádherných dnů, a pak zmizel. Jaké tajemství skrývá? Sarah a Eddie se do sebe zamilovali na první pohled. Strávili spolu sedm úžasných dní a oba měli pocit, že potkali toho pravého. Když Eddie odjíždí na plánovanou dovolenou a slíbí, že zavolá, Sarah nepochybuje, že slib dodrží. Jenže nezavolá. Ani neodpovídá. Všichni Sarah radí, ať na něj zapomene, ale ona ví, že se něco muselo stát. Zjistí, že skutečně existuje důvod, proč Eddie zmizel – pravda, kterou si zapomněli říct.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: ekniha , Motto

The man who didn't call , 2018

SHi
29.12.2021 4 z 5

První polovina knihy se dost vleče, Sarah jako hlavní hrdinka navíc nepůsobí nijak zvlášť zajímavě ani sympaticky, to už mě spíš zaujaly problémy jejích přátel. Hlavní příběhový zvrat jsem ale nečekala a i když je kniha místy zbytečně zdlouhavá a ne vždy dává perfektní smysl (např. co se Hannina chování týče, čekala bych od ní trochu jiný postoj), zápletka samotná byla zajímavá a neotřelá. Určitě ji šlo pojmout o něco lépe a poutavěji, na druhou stranu našla se i řada zajímavých a dojemných pasáží (především vztah Eddieho s jeho matkou a vůbec posledních několik stránek).

Kerberos
20.12.2021 4 z 5

Poslouchala jsem audioknihu a zdála se mi zdlouhavá, nakonec . až se začalo všechno vysvětlovat tak mě to chytlo.

shootingstar
06.11.2021 4 z 5

Moc pěkné, takové hřejivé.
Doporučuji.

Chesterton
21.07.2021 4 z 5

[audiokniha]
Snad můj poslední letní úkrok stranou? Není větší protimluv než já a román pro ženy . . . z romantiky mívám osypky ;o)
První kapitoly jsem poslouchala dvakrát a nechápala, do poloviny kolísala mezi nepochopením a nadšením, třemi a pěti. Šlo to snadno smáznout jako chamyl, ale když tomu dáte šanci . . . . bavilo, ale i v detailech oslovilo.
Trochu povrchní, ale i hluboké; patetické i realistické, romantika nakonec celkem v mezích a rozvláčné snad akorát :o)
Podepisuji jaroiva!

"V LA seženeš kdykoli cokoliv, na co si vzpomeneš, třeba uprostřed noci, můžeš si to nechat doručit nebo si to stáhneš. Dokonce už se začíná mluvit o doručování pomocí dronů. Neexistujou žádný hranice toho, co je v tom městě možný, ale kvůli tomuhle světu neomezenejch možností si ani nevzpomínám, kdy jsem si něco udělala sama . . ."
5/3

cukrovka
11.07.2021 4 z 5

Celkově zajímavý příběh, ale dost rozvláčný a místy až nudný.

tami1
11.04.2021 3 z 5

Moc se mi líbila pointa příběhu a obálka.
Ale vyprávění bylo hodně rozvleklé a místy dost nudné. Některé kapitoly snad spisovatelka připsala dodatečně, byly naprosto zbytečné.
Pořád jsem měla pocit, že je Sarah a Eddimu sotva dvacet a ne skoro čtyřicet. Jsou tak nejistí, bezbranní a zoufale neinformovaní, až je to k neuvěření.

Aneleh
23.03.2021 5 z 5

Přestože tahle kniha nedostala mockrát pět hvězdiček, z mého pohledu si je zaslouží. Dokázala mě dokonale vtáhnout do děje svojí zvláštní tajuplností a ještě od třetí části jsem byla přesvědčená, že konec bude úplně opačný. Pro mě docela příjemné překvapení. Mohu doporučit všem, kteří hledají hezký a dojemný milostný příběh.

Surikata369
24.02.2021

Nedočteno, ani nemám chuť hodnotit...

Parwana
12.10.2020 odpad!

Odložila jsem. Čekala jsem sice oddechovku, ale ne natolik rozvláčnou s tak banální historkou, na které to autorka celé postavila. Naivní hlavní hrdinka si myslela, že po intenzivním týdnu spolu budou už navěky, a která poté, co se její milý doslova vypařil a na kontakt nereagoval, zoufale snažila dopátrat, proč nezavolal. O odložení knihy mě s definitivní platností přesvědčila scéna v autě s její kamarádkou, uťáplým manželem kamarádky a malým ukecaným spratkem.

Kristy.Seb
21.08.2020 4 z 5

Vadil mi začátek knihy. Strašně dlouho mi trvalo, než jsem se začetla a než mě děj vtáhnul. Příběh se pak začal konečně rozvíjet, ale je konci už mi vadili zdlouhavé pasáže...
Ale jinak kniha byla milá a skončila šťastně.

redhottka
11.07.2020 2 z 5

Na začátku knihy jsem byla zvědavá, jak se příběh rozvine a proč Eddie nezavolal. Byla jsem dobře vtažená do děje, ale jakmile jsme se dozvěděla, proč Sáře nezavolal, začala mně knížka otravovat a byla jsem fakt znuděná. Normálně text nepřeskakuji, ale u téhle knížky jsem to fakt nevydržela a musela jsem různé pasáže jen skenovat, abych se dostala opět k něčemu, co je víc záživný.

Příběh se mi celkově líbil, ale styl psaní mě prostě nudil a nemohla jsem se dočkat až knihu dočtu. Za mě jen 2 hvězdy.

Pistácie
08.06.2020 4 z 5

Musím se přiznat, že název je trochu zavádějící a čekala jsem, jaká telenovela se z toho vyklube. V průběhu odhalování pravdy o tom, proč vlastně ten muž nezavolal, jsem tu knižní verzi opravdu nečekala a byla jsem ráda, že to není prvoplánový zamilovaný cajdák. Ale skutečně zajímavě vykreslená dramatická zápletka, kde se ale samozřejmě odehrává velká lovestory. Začátek byl pro mě nudný a nezajímavý, ale postupně mě to chytlo. Jsem ráda, že jsem to hned po pár stránkách neodhodila, a naopak tomu dala šanci.

m_martina
22.05.2020 5 z 5

Kniha sice nemá úplně nejlepší hodnocení, ale mně se líbila. A přečetla jsem ji za chvilku.

lucakuca
25.04.2020 3 z 5

Tato kniha je testem trpělivosti. Četla se tak dlooooouuuuhooooo…… O polovinu ubrat, byl by to hit roku. Zajímavý konec, který to už nezachránil.

Lulu2329
13.04.2020 5 z 5

Zamilovaný, úžasný příběh. Jedním slovem....boží....

evelýny
20.03.2020 4 z 5

Tolik vyvolaných emocí u tohoto příběhu jsem ani nečekala.
Rozpačitost nad ufňukaností hlavní hrdinky. Rozladěnost nad táhlostí příběhu, která nekompromisně prověří vaši trpělivost.
Vztek: ach ty matky…
Překvapení při odkrytí podstaty příběhu. Napětí skoro detektivní, jak vše dopadne. Emoce z vlastních vzpomínek, z vlastních ztrát. Dojetí. Radost. Pochopení…

Román o ztrátách – nálezech; o vině – trestu; o přátelství – sobeckosti; o lásce - nenávisti; o zoufalství - naději; o životě – smrti...

Život se s nikým nemazlí. Osud je nekompromisní a chce jediné:
ODPUŠTĚNÍ

P.S: Opravdu se můžeme zamilovat jedině tehdy, když ještě nevíme, do koho jsme se zamilovali?
P.P.S: Posloucháno jako audiokniha – zvýšen stupeň rychlosti čtení. S trpělivostí jsem na štíru :-)
P.P.P.S.: Román, který bezesporu prověří čtenářovu trpělivost.

Pralinka1910
04.02.2020 3 z 5

Příběh není špatný, ale autorku asi platili od stránky - příšerně rozvleklé.

silvia6227
06.01.2020 4 z 5

Páčila sa mi, a to rozuzlenie príbehu ma dostalo. Čakala som že to úplne inak dopadne.

bosorka78
03.01.2020 4 z 5

Příběh to velmi pěkný, úplně jiná romantika s moc pěkným koncem,ale já se přiznám že jsem přeskakovala kapitoly které mě až tak nezaujali protože byli moc zdlouhavé a to skákání v ději se taky asi moc nepovedlo. Ale zápletka ta se mi líbila moc.

tereza1198
01.01.2020 2 z 5

Pro mě strašně rozvleklé. Řešení citečků, kontrola facebooku, stalkování chlapa. Důvod jeho odmlky dával smysl, ale to odhalení mi už bylo trochu jedno. Když se něco pořádného začne dít až za polovinou knihy, tak to mi prostě nestačí.

pro ženy romance

Rosie Walsh
britská, 1998
2018  72%Muž, který už nezavolal
2016  73%Deň, keď sme zmizli
2022  75%Láska môjho života

Kniha Muž, který už nezavolal je v