Muž, který už nezavolal

Muž, který už nezavolal https://www.databazeknih.cz/img/books/40_/405347/bmid_muz-ktery-uz-nezavolal-mM7-405347.jpg 4 333 110

"Prožili spolu sedm nádherných dnů, a pak zmizel. Jaké tajemství skrývá? Sarah a Eddie se do sebe zamilovali na první pohled. Strávili spolu sedm úžasných dní a oba měli pocit, že potkali toho pravého. Když Eddie odjíždí na plánovanou dovolenou a slíbí, že zavolá, Sarah nepochybuje, že slib dodrží. Jenže nezavolá. Ani neodpovídá. Všichni Sarah radí, ať na něj zapomene, ale ona ví, že se něco muselo stát. Zjistí, že skutečně existuje důvod, proč Eddie zmizel – pravda, kterou si zapomněli říct.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: ekniha , Motto

The man who didn't call , 2018

evka.jurca
01.02.2019 4 z 5

Velmi pěkné zamilované a zamotané počtení. Ale neskutečně mě iritovala hovorová čeština v přímé řeči s "ej" ta každou cenu.

Herietm
30.01.2019 5 z 5

tato kniha se mi velice líbila.. byla napínavá, romantická, čtivá... určitě si ji ráda nechám ve své sbírce knih.

AngelA1
24.01.2019 1 z 5

Takhle dlouho jsem snad žádnou knihu nikdy nečetla - absolutně nezáživné, nudné, chvílemi autorka nevěděla, čím stránky vyplnit, tak psala ty samé věty dokola. Jsem ráda, že už to mám za sebou a můžu se vrhnout na nějakou jinou knihu :-)

Arsi007
22.01.2019 4 z 5

Poté, co jsem se dostala k části, kde se dozvídáme kdo je kdo, co se stalo a jak to vlastně bylo a zároveň jsem zjistila, že do konce knížky chybí ještě poměrně dost stránek, říkala jsem si, že konec bude jen vycpávkový happyend, aby měl čtenář radost a říkala si, že to jen přeskáču, abych se dozvěděla jak to nakonec dopadne. Omyl. Třetí část byla ta nejzajímavější a nejnapínavější část z celé knihy. Srdce mi bušilo, oči mi jezdily stránku po stránce rychlostí blesku a nemohla jsem se samým napětím dočkat stránky poslední. Určitě doporučuji! A především pro milovníky Liane Moriarty. Trochu mi to připomnělo její styl.

hyperionka
20.01.2019 5 z 5

„… a já bych býval nikdy nepoznal, jaký je to pocit být opravdu šťastný. A být si tím pocitem ,jistý´.“
Výjimečná kniha. S každým slovem se autorka mazlí. Nechává mu prostor na to, aby působilo. Příběh nikam nepospíchá. A my máme ze začátku tendenci ho popohánět. Pak si uvědomíme, že se zastavuje u těch důležitých maličkostí, které denně míjíme a jen zřídka postojíme, abychom alespoň na chvíli něco pocítili.
Vyprávění plyne jako řeka smutně krásnou krajinou života. Charaktery jsou dobře vykreslené. Vidíte je před sebou jako celé osoby, nejen matné obrysy postav, které na své probuzení teprve čekají.
Řeka příběhu plyne nerušeně dál, přeskočí pár kamenů, a pak najednou se všude rozprostře napětí, které až bolí. A vy čtete dál a dál, protože vás zrádná říčka pohltila a vy už nemůžete jinak.
Příběh ze života a o životě, kde všechny pocity jsou pravé, postavám tluče srdce, slyšíte jejich smích a cítíte jejich slzy.

fayne
17.01.2019 4 z 5

Nedivim se, ze tato kniha dostala pozitivni kritiku od me oblibene Liane Moriarty, tak strasne mi pripomnela prave jeji styl psani. Dej se vraci do minulosti, celou dobu patrate, co se vlastne stalo a ve finale je vsechno uplne jinak, nez jak to vypadalo.
Kniha me bavila, hlavne tim, jak je napinava a prekvapiva, ale hvezdicku strhavam za tezkopadnou prvni tretinu a navic to byl moc velky sladak pro prehnane romanticke a naivni duse :-)

Lofda
15.01.2019 4 z 5

Nádherný příběh! Musela jsem se doslova prokousat začátkem, chvílemi se mi zdálo psaní příliš těžkopádné, ale to jsou veškeré moje výhrady. Reálně vykreslené a uvěřitelné postavy, nádherný popis emocí a výborně "zamotaný" příběh, který se postupně odkrývá a i když si myslíte, že víte.. Vracet se ke knížce nebudu, zápletka rozmotána, ale rozhodně jedna z těch, které stojí za přečtení!

kanitsuj
15.01.2019 5 z 5

Překvapivě příjemné čtení s pomalým a trochu kostrbatým rozjezdem a několika desítkami stránkami navíc:-), které mile překvapí originální napínavou zápletkou a dojemným silně emotivním zakončením. Tuto knížku jsem si užila a ačkoli mám drobné výhrady, autorce fandím a dávám jí plný počet hvězdiček!:-)

Janynka
15.01.2019 4 z 5

Nejdřív jsem se nemohla pořádně začíst. Ale knížka najednou dostala spád,začala být napínavá,prostě ji neodložíte,dokud nezjistíte,v čem je zakopaný pes :-) Hezká knížka,dojemná,emotivní,napínavá,doporučuju :-)

Havrnka
13.01.2019 4 z 5

Ze začátku jsem se do knihy nemohla začíst. Postupně mě ale vtahovala do strhujícího příběhu. Kniha se mi nakonec moc líbila. Doporučuji k přečtení.

Evaho73
12.01.2019 4 z 5

Po rozpačitom začiatku, kedy som miestami rozmýšľala, že knihu odložím, som bola nakoniec prekvapená, ako sa uzavrela mozaika tohto nevšedného príbehu.
Ide o moderný ženský román, kde nechýba láska, sklamanie, výčitky, odpustenie, všetko okorenené dávkou tajomnosti a napätia.
Trochu som mala problém so štýlom, akým je kniha napísaná, čo ovplyvnilo aj moje konečné hodnotenie, i keď kvitujem sympatického hlavného hrdinu a jeho synovskú lásku k svojej matke, ktorá si vyžadovala nemalé obety.

Kaja01
12.01.2019 5 z 5

Krásné oddychové čtení, pro mě docela překvapující rozuzlení. Čekala jsem spíš vinu ze strany toho druhého, abych tady moc nespoilerovala. Asi od půlky jsem se nemohla odtrhnout a musela číst dál a dál. Rozhodně doporučuji!

Fixa08
06.01.2019 5 z 5

Chtěla jsem oddychovku na Vánoce a koupila tuhle knihu, ovšem dostala jsem mnohem více! Je to milé, krásné, napínavé a romantické. Nádherná kniha, nemohla jsem se odtrhnout a určitě doporučuji!

LucinQa77
04.01.2019 3 z 5

Na knihu jsem se hodně těšila, ale nenadchla mě tak, jak jsem očekávala. Přesto musím napsat, že je to hezký příběh, hezky napsáno a pokud máte chvilku, tak doporučuji přečíst.

jana5661
02.01.2019 5 z 5

Nádherný dojemný příběh! Od poloviny jsem se nedokázala odtrhnout, abych zjistila, jak to dopadne. Hodně štěstí, Sarah a Eddie!

jasmína
01.01.2019 5 z 5

Tak tato kniha mě dostala, celou pohltila, četla jsem celé odpoledne a večer (nějak před chvílí), dočetla. Nebyl sice nejlepší nápad číst knihu, u které jsem si i zabrečela při ucpaných dutinách☺, ale rozhodně doporučuju, kdo rád hltá detektivky jako já, a chce si přečíst romantické drama, či jak to výstižněji formulovat, určitě nesáhne vedle, protože předešlá kniha na odreagování : Příšerné tchýně, byla ve srovnání s tímto románem bohužel skoro o ničem.

Tahle mě vzala za srdce, Sarah a Eddie, držela jsem jim pěsti.....

martineknatasa
20.12.2018

Moc pěkné, četla jsem jedním dechem.

tezzpoletsar
19.12.2018 5 z 5

Geniální! Ze začátku mě úplně nezaujala, tak nějak se táhla ale druhá půlka mě naopak úplně pohltila a hltala jsem ji! Potřebovala jsem vědět, jak to je, jak to dopadne. Rozhodně to není knížka, u které byste předem věděli, jak dopadne. Dlouho jsem netušila, mátla:) Vynikající, i slza ukápla. Doporučuji!

85098211
13.12.2018 5 z 5

Vynikající kniha! ;-) Mě vtáhla hned od prvních stránek a nepustila až do samotného konce. Autorka dokázala po celou dobu udržet napětí a dokonce ho i stupňovat a já jsem si po celou dobu lámala hlavu nad tím, co že za podivné tajemství vězí za Eddieho zvláštním a nepochopitelným chováním. Až mi bylo Sarah chvílemi líto… Konec byl naštěstí podle mých představ, víc ale prozrazovat nebudu a raději knihu doporučím - je opravdu skvělá! Ale přesvědčte se sami...

Šánka
02.12.2018 5 z 5

Přála bych si více tak krásně napsaných románů pro ženy. Je to romantické, ale ne přehnaně, je to dojemné, příběh dokáže vyvolat emoce, je tam i lehký humor, má to spád, tajemství i napětí. Má to zápletku, která se sice dá z náznaků uhodnout, ale stejně mě autorka zaskočila. A hlavně ty postavy jsou strašně věrohodné.
Za mě velká spokojenost, moc se mi to líbilo....

pro ženy romance

Rosie Walsh
britská, 1998
2018  72%Muž, který už nezavolal
2016  73%Deň, keď sme zmizli
2022  75%Láska môjho života

Kniha Muž, který už nezavolal je v