Muž, který už nezavolal

Muž, který už nezavolal https://www.databazeknih.cz/img/books/40_/405347/bmid_muz-ktery-uz-nezavolal-mM7-405347.jpg 4 333 110

"Prožili spolu sedm nádherných dnů, a pak zmizel. Jaké tajemství skrývá? Sarah a Eddie se do sebe zamilovali na první pohled. Strávili spolu sedm úžasných dní a oba měli pocit, že potkali toho pravého. Když Eddie odjíždí na plánovanou dovolenou a slíbí, že zavolá, Sarah nepochybuje, že slib dodrží. Jenže nezavolá. Ani neodpovídá. Všichni Sarah radí, ať na něj zapomene, ale ona ví, že se něco muselo stát. Zjistí, že skutečně existuje důvod, proč Eddie zmizel – pravda, kterou si zapomněli říct.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: ekniha , Motto

The man who didn't call , 2018

š.m.i.k
22.08.2019 3 z 5

Doposlouchala jsem audioknihu až do konce, ale asi jen kvůli tomu, abych zjistila, jestli se hlavním postavám konečně "rozsvítí" v hlavách. Načteno moc hezky, to ano ;) Ale... Celkově mi přišel příběh naivní, řešení i neřešení životních situací – omlouvám se – hloupé...
Pozor SPOILER: ...a závěr taaak růžový...

Owain
01.08.2019 3 z 5

Zajimavy pribeh. Cetlo se dobre, troska napeti, ale celkove takovy zlaty stred.

Kačí96
28.07.2019 2 z 5

Knížka měla hezky děj, který přinesl i nečekané zvraty, ale na mě bylo vše až příliš protahováno.

Knihomlok2015
14.07.2019 3 z 5

Dobře, kdyby ta knížka byla o pár (desítek) stránek kratší asi bych dala i tu čtvrtou hvězdičku.
A kdyby byla celá psaná jen z Eddieho pohledu nejspíš bych se nerozpakovala nad tím dát k tomu ještě i tu pátou.
Ale tahle …….

Terry11
10.07.2019 3 z 5

...Máš pravdu, Sarah, nebyla to jenom bezvýznamná aférka. A nešlo jenom o pár dní: šlo o celý život. Všechno, co jsi ohledně nás dvou prožívala, jsem prožíval taky. Ale měla bys mi přestat psát. Já nejsem ten, za koho mě považuješ. Nebo možná jsem ten, za koho mě nepovažuješ.

Panebože, tohle je průšvih. Strašný průšvih. Eddie...

Něčím mi neseděl styl vypravování autorky. Příběh se tak nějak vlekl, že jsem raději koukala na Wimbledon, což obvykle stíhám obojí. Příčina "netelefonování" mi pak přišla málo dostačující, takhle se dospělí lidé myslím nechovají.

whxterose
07.07.2019 3 z 5

Takové miloučké čtení na jedno líné odpoledne. Neurazí, ale ani nijak nenadchne. Romanťárna u které už od samého začátku víte, jak dopadne. Ačkoliv tam bylo pár překvapivých zvratů, za což palec nahoru.

ElizabethB
04.07.2019 4 z 5

Knihu som mala v knižnicu už asi rok a tak som sa rozhodla sa do nej pustiť bez nejakých očakávaní. Ale musím sa priznať, že hoci som si myslela, že pôjde o čistú romantiku, tak ma to fakt prekvapilo. Je to tajomné a zaujímavé. Veľmi napínavé.

ApolenkaS
28.06.2019 5 z 5

Wow, to se tak dobře četlo! Pro slzy jsem neviděla na písmenka. No a v jednu chvíli jsem knížku zaklapla, že to ne! Takhle to být nemůže!!! Vydržela jsem to necelé dvě mimuty a zase jsem musela číst dál! Prostě stojí za přečtení!!!!

Kacenka22
18.06.2019 2 z 5

Tak já se musím přidat k té menšině negativních hodnocení. Knihu jsem si koupila na základě tolika kladných komentářů zde na webu a hodně mě zklamala. Nevím jestli to bylo, jak už zde někdo psal stylem psaní autorky a nebo mě Sarah prostě nebavila a něco mně na ní vadilo. Knížka mně přišla také nudná a musela jsem se přemáhat, abych četla dále a nakonec jsem jí odložila. Byla jsem více jak za polovinou. Ale třeba se ještě k ní časem vrátím. :)

Kalima206
24.05.2019 4 z 5

WOW, tak tohle sem teda nečekala.
Kniha se mi od první věty četla jedním dechem. Přiznám se, že některé situace mě rozčilovaly, některé pobavily a některé rozesmutnily natolik, že sem byla ráda, že mám po ruce kapesník, ale takové pocity by měla pořádná knížka obsahovat :)
Je to jedna z knih, u kterých jak se dozvíte zápletku, tak už si ji nechcete znovu přečíst, ale u této knihy bych byla schopná asi udělat výjimku.
Moc DOPORUČUJI !!

Aknel26
09.05.2019 2 z 5

Na knihu jsem se těšila, protože jsem se mylně domnívala, že půjde o thriller. Byl to ale román pro ženy, a to velmi rozvleklý. Sarah se na jednu stranu urputně držela myšlenky, že Eddiemu se něco stalo (a obtěžovala s tím všechny okolo), ale na druhou stranu po něm pátrala velmi laxně a každý svůj krok milionkrát zvážila, než se k němu odhodlala. Poté co se čtenář prokouše dvěma třetinami knihy, ukáže se, že něco bylo jinak, než se celou dobu nabízelo - a zbytek byl už doslova o... o ničem.

jastr
27.04.2019 1 z 5

Určitě nápad na knihu zajímavý, ale skoro na 400 stranách? Autorky psaní se mi nelíbilo, hodně natahovala, popisovala okolí - zbytečné, nudné. Některé pasáže jsem už musela přeskakovat, hlavně u III. části s Eddiem, kdy už autorka podle všeho nevěděla o čem psát. Čtenář vlastně pořád čeká, kdy se dozví kdo že tedy umřel. Začátek mě taky nebavil. Ke knize se už nevrátím.

Izu
25.04.2019

Nebavila.

Evička
23.04.2019 4 z 5

Ze začátku mi kniha přišla nudná, ale asi od poloviny byla super????

Kaie
26.03.2019 2 z 5

Musím říct, že mě bohužel kniha dost zklamala, na konci se po ne příliš zajímavém čtení měnila v kýčové melodrama.

matula1977
23.03.2019 3 z 5

Nebylo to špatné, čekala jsem asi víc napětí, nicméně zajímavý příběh, asi i nečekaný, stojí za přečtení.

alzbeta4340
10.03.2019 5 z 5

Tohle bylo o hodně lepší čtení než jsem si myslela. Z anotace jsem měla dojem, že půjde o nějaký melodramatický vztah mezi dvěma mladými lidmi. Každá čtenářka to asi neocení, ale mě věk hrdinů příjemně překvapil. Sarah a Eddie mají těsně před čtyřicítkou a podle svého věku se i uvěřitelně chovají. Bylo to jemně romantické a nejméně do dvou třetin knihy taky i docela napínavé, přečetla jsem na jeden zátah. Ráda doporučuji.

Tynyton
10.03.2019 5 z 5

Velice příjemné překvapení. Upřímně doufám, že autorka vydá více knih. Jedná se o romantiku, ale nijak přehnanou, a tím se odlišuje od současného trendu spíše erotických románů. Hlavní postavy mi byly velice sympatické, zjm. Eddie, jež nezavolal. Hlavní háček jsem tušila - jedna z mých verzí, proč se Eddie již neozval. Knihu jsem poslouchala v audio formě a mohu též jen doporučit.

Analady
06.03.2019 2 z 5

Na tuto knihu jsem se dlouho těšila. O to víc mě mrzí, že jsem si její čtení vůbec neužívala. Vlastně jsem i uvažovala o tom, že ji nedočtu. Nelíbilo se mi, že je založená jen na udržování čtenáře v napětí a nejistotě. Nelíbilo se mi, že je celá protkaná utrpením. Nechci prozradit příliš pro ty, kteří se na čtení teprve chystají. Pro mě tam bylo příliš mnoho popisů pocitů a okolností, příliš mnoho bolesti a málo něčeho hezkého.

Andynka
15.02.2019 3 z 5

hezký příběh, ale rozhodně se nemusel roztahovat na skoro 400 stranách. Bylo to vážně zdlouhavé a někdy jsem měla chuť i přeskakovat. Dopisy pro Alex jsem nemusela číst. Ta bolest šla pochopit i tak. Každopádně jsem to zvládla dočíst celé a jistě vím, že i když to byl krásný romantický příběh, ke knize se už určitě nevrátím.

pro ženy romance

Rosie Walsh
britská, 1998
2018  72%Muž, který už nezavolal
2016  73%Deň, keď sme zmizli
2022  75%Láska môjho života

Kniha Muž, který už nezavolal je v