Moje (tak trochu) fingovaná svatba

Moje (tak trochu) fingovaná svatba https://www.databazeknih.cz/img/books/49_/495233/bmid_moje-tak-trochu-fingovana-svatba-vqq-495233.png 4 291 55

První pravidlo náhodných známostí je mít v záloze únikový plán. Bez závazků. Bez vztahů. Šup sem, šup tam – a myslím to doslova. A to druhé, méně známé pravidlo? Ujistěte se, že onu náhodnou známost nezaměstnají jako koordinátorku vaší svatby. Jo. Je to dlouhý příběh. Svatba měla být fingovaná. Jediný háček spočíval v tom, že o tom nikdo neměl vědět. Ani ta koordinátorka. Ta si teď myslí, že jsem ten největší hajzl na světě. Myslí si, že jsem zamilovaný do ženy, kterou si mám údajně brát. Myslí si dost věcí, ale nezná pravdu. Nemá ani ponětí, že se do mě ona sama zamiluje, až tohle celé skončí. Nemá ani ponětí, že tohle naše dostaveníčko nebylo tak bezvýznamné. Myslí si, že nejsem k mání, že si to nemůžeme zopakovat, protože je v mém životě někdo jiný. Nikdo jiný ale není. Je jen ona. A od té doby, co jsem se s ní poprvé vyspal, jsem věděl, že bude jedinou ženou mého života.... celý text

Literatura světová Romány
Vydáno: , Red

My (Mostly) Fake Wedding , 2020

petusska01
20.10.2022 3 z 5

Druhý diel série. Prvý diel sa mi páčil viac, asi kvôli môjmu typu postáv - niektoré charakteristiky mám jednoducho radšej ako druhé. V prvom diely sa mi viac páčila mužská postava, tu mi Chris občas vadil. Chápem, že práve on vytváral tú vtipnú vložku príbehu, ale niečo už bolo skôr za mojimi hranicami a na hranici hlúposti než vtipnosti - presne ako v prvej sérii, tiež v druhej knihe, tiež brat... Ako som aj minule povedala, dosť veľa vecí sa tu podobá...nevadí, zabavila som sa, bolo to príjemné čítanie, jednorázovka tak na pár hodiniek najviac.

Literarytwins
19.10.2022 5 z 5

Tohle byla prostě pecka! Já do této knihy šla s tím, že půjde zase o oddychové vtipné čtení. Ze začátku jsem se trochu zarazila, protože jsem očekávala víc humoru. Naštěstí jsem ale nebyla zklamaná, protože se to záhy skvěle rozjelo a já se neskutečně bavila. Nutno říci, že to bylo hlavně díky Chrisovi. Ten byl tak správně dětinský a švihlý, ale zároveň super. Belle to s ním rozhodně neměla jednoduché. I když se tomu bránila bylo super vidět, jak si stejně probojovává cestu do jejího srdce. Moc se mi líbilo, že Chris se za žádných okolností neměnil a zůstal po celou dobu příběhu stejně skvělý. Koho mi bylo opravdu líto, byl jeho bratr. Chudák, úplně jsem s ním místy soucítila i když jsem měla úsměv na rtech a u těch jeho infarktových situací se dost bavila. Utajené dítě se mi líbilo, ale fingovaná svatba byla v mých očích ještě o fous lepší a hodnotím jí plným počtem. Nemám v podstatě nic, co by mi vadilo, abych to vytkla. Pokud do toho jdete s tím, že jde o jednoduchý příběh na odreagování a chcete se pobavit, vřele doporučuji sáhnout po této knize.

narisa
18.10.2022 5 z 5

Opět skvělé, vtipné a nenáročné čtení. Mně osobně se první díl líbil více, ale tento byl také super. Autorka píše čtivě, takže není problém tuto knihu rychle přečíst. Bratři Damon a Chris jsou jak přes kopírák s Brucem a Wiliamem ze série Objekty touhy, ale to mi nevadí. Chris byl správně praštěný a téměř vždy pozitivně naladěný, nejde si ho nezamilovat, i když protáčíte oči. V jeho přítomnosti si člověk odpočine od stresu, protože prostě rezignuje na jeho chování. Ten začátek v letadle mi přišel moc hrr, vždyť prohodily sotva dvě věty a už se šlo na věc. Za mně to prostě bylo zpočátku slabší, ale rozjelo se to a při scéně s domácím mazlíčkem Bell jsem se fakt dost nasmála. Romantické srdíčko také ke konci zaplesalo. Takže já jsem spokojená. Pro pobavení a odreagování doporučuji.
Hodnotím 4,5*.

Ralemo
15.10.2022 5 z 5

Kniha se mi líbila o trošičku víc než první díl. Každopádně skvělé propojení postav z předchozího dílu, zajímavý a nevšední příběh ze sportovního prostředí.
Děj začal velice zajímavě a od knihy se nešlo odtrhnout. Humorný, lehce nereálný začátek, každopádně pobaví a poslání Belle uspořádat fiktivní svatbu Chrisovi se zvrhne v neskutečný příběh o dobití té pravé a toho pravého. Vtipně popsaný děj se spoustou zápletek, dramat, odmítání a nakonec všichni dosáhnout toho po čem touží. Určitě doporučuji přečíst, knížka je takové jednohubka, určitě by chtěla klidně více rozepsat, ale určitě neurazí a k odpolednímu kafíčku ideální četba. :)

tereza9371
12.10.2022 5 z 5

Druhý díl ze série Můj tak trochu komický románek od mé oblíbené autorky a za mě ještě lepší než ten první.

Kniha je skvěle napsaná a velice čtivá. Připoutala si mě už první kapitolou a nutila mě číst dál a dál. K tomu jsem se u ní neskutečně nasmála.
Chrise jsem zbožňovala už v předchozím díle. Jsem ráda, že se nezměnil a byl pořád svůj. Bavila jsem se u jeho úvah a jakmile otevřel pusu, tak to taky stalo za to. Belle byla taky skvělá už jenom pro její trpělivost. Líbilo se mi, že se nesnažila a ani nechtěla Chrise změnit.

V jednoduchosti je krása a toho se držela i Penelope. Žádné protahování ani žádné zbytečné drama. V podstatě nám téměř celou knihu shrnula v anotaci.
Já už netrpělivě vyhlížím další díl a jestli potřebujete zlepšit náladu nebo máte chuť na svižnou oddechovku, tak rozhodně doporučuju.

IG: vesnicka_knihomolka

nina3905
09.10.2022 3 z 5

Vtipná romantikuš kniha, ale môj osobný názor je, že prvý diel bol lepší.

moma08
07.10.2022 4 z 5

Tohle bylo fajn na odreagování u kterého jsem se dobře pobavila díky Chrisovi.
Díky tomu, jak je to krátké, tak to člověk zfoukne během odpoledne.
Jsem ráda, že se tam objevili i postavy z minulého dílu.
Každopádně první díl je lepší.

Hatshepsut
01.10.2022 4 z 5

Kniha, u které se pobavíte. Penelope Bloom umí psát vtipné romantické komedie. Chris mi trochu připomínal postavu Williama z autorčiny série Objekt touhy. Ztřeštěný, lehce nezodpovědný sportovec, který si ze všeho dělá až takovou dětskou legraci a nic nebere vážně. Jeho postava celému příběhu dodává odlehčenou atmosféru a velmi často vám naladí úsměv na tváři. Bell to s ním neměla jednoduché, ale kdo by si ho nezamiloval? Začátek knihy nebyl moc záživný, ale později se z toho vyvrbila příjemná oddechovka.

Dela90
12.09.2022 4 z 5

(SPOILER) Belle je koordinátorka svateb. Zařizuje i svatbu svého nejlepšího kamaráda, do kterého je tajně zamilovaná. Bohužel se to zvrtne a nevěsta s ženichem se pohádají a na svatbu nedojde. Belle utíká z Texasu do New Yorku, kde kývne na nabídku zorganizovat svatbu pro jednoho z předních hráčů fotbalu a jeho snoubenky. Jenže, s tím samým týpkem se pár hodin předtím potkala v letadle a rozdala si to s ním na wc. Všechno se nakonec tak zamotá, že místo nepravé snoubenky Chrise je právě Bella nepravá snoubenka a bude se vdávat. Ona i on zjišťují, že s tím druhým chtějí trávit čas nejen při plánování svatby Takže, vezmou se nebo ne?

Ze začátku jsem byla mírně překvapená, nějak jsem čekala něco jiného, ale vesměs jo, Penelope umí psát knížky, které jsou na oddych. Protože u hlásky: “Právě teď můžu běžet asi tak rychle, jako babička na výprodej květin.” Tak tady jsem se smála dost nahlas. Nebo, jak ho Belle vylákala k sobě do koupelny, že je tam obří pavouk, aby ho dostala k sobě. To si musíte přečist! Co mi strašně vadilo, bylo označení “frnda” to to proboha neumí někdo přeložit líp? Jinak to mělo spád, četlo se to dobře. Dokonce nakoukne i k postavám z prvního dílu, což jsem ocenila. Ale jo, líbilo se mi to, ale nebudu zastírat, že první díl se mi líbil o trošku víc. Ale určitě stojí za přečtení, pokud chcete oddechovku s humorem a svatbou k tomu - tak tady jste na správném místě.

“Takže mě máš rád, protože se na tebe dívám jako na idiota, když provádíš hlouposti?”

valika0302
11.09.2022 5 z 5

Tá sa mi páčila ešte viac ako prvá, Damonovho brata som si obľúbila už v predchádzajúcej časti. Chris, športovec, ktorý sa nerad viaže, rád sa baví a uprednostňuje jednorázovky. Pre jeho povesť je nútený predstierať zasnúbenie, ktoré je dohodnuté. Na ceste uzavrieť dohodu mu v lietadle padne do oka krásna Belle a tá mu tiež neodolá, čo končí úletom na záchode lietadla. Obaja ale netušia, že mieria na rovnaké miesto a Belle je koordinátorka, ktorá má celú svadbu naplánovať. Po tom, ako to zistí sa cíti mizerne, najmä pre Chrisovú snúbenicu a tak jej povedia pravdu ohľadom uzavretej dohody. Nejakým spôsobom sa to celé zvrtne a nakoniec sa z Belle stane falošná snúbenica, ktorá na konci knihy už až tak falošná nebude.

happy19
09.09.2022 4 z 5

První díl u mě prostě vede,-*
Tady jsem měla problém jim uvěřit hned od začátku i když jsem nečekala žádou duchaplnou četbu,-)

„Lásku a nenávist ženy muž unese. Neunese její lhostejnost.“

Andrejka91
04.09.2022 4 z 5

Krátká knížka přečtená za půl dne. Byla to taková miloučká oddechovka. Chris v tomto díle byl úžasný a Belle taky nebyla špatná. Škoda jen, že autorka do příběhu nezakomponovala více Damona, Lunu a Chalsey z předchozího dílu.

Ellinek
02.09.2022 4 z 5

Já tuhle sérii čtu jako oddechovku, která pobaví a rozptýlí. Splňuje to dokonale. Za mě mnohem povedenější než Objekty touhy. Ano, je to rychlé, možná i nereálné, ale proto knihy čteme, ne? Protože chceme zažít něco, co v životě normálně nemáme a možná o tom sníme. Takže jsem se ráda pobavila nad dětinským sportovcem, roztomilou svatební koordinátorkou, ďábelským Damonem (který je od prvního dílu prostě můj favorit), velice špatnou kuchařkou a naprosto dokonalým dítětem. Zábavné, milé, osvěžující a přesně mi to sedí do noty nechce-se-mi-teď-číst-složité-a-propracované-knihy. Já jsem víc než spokojená.

Ešína
30.08.2022 4 z 5

Další super skvělá, čtivá a vtipná oddechovka od Penelope Bloom. Chris byl opravdu jak malé děcko ale Belle to vyvažovala. Luna s předešlého dílu byla opět rozkošná. Příběh byl sice předvídatelný ale uspokojivý. Těším se na další.

valika0302
19.08.2022 5 z 5

Bolo to skvelé, priam ešte lepšie ako prvá časť. Táto séria sa autorke podarila.
Hodnotím 5/5*

svatba romance