Moje (tak trochu) fingovaná svatba

Moje (tak trochu) fingovaná svatba https://www.databazeknih.cz/img/books/49_/495233/bmid_moje-tak-trochu-fingovana-svatba-vqq-495233.png 4 291 55

První pravidlo náhodných známostí je mít v záloze únikový plán. Bez závazků. Bez vztahů. Šup sem, šup tam – a myslím to doslova. A to druhé, méně známé pravidlo? Ujistěte se, že onu náhodnou známost nezaměstnají jako koordinátorku vaší svatby. Jo. Je to dlouhý příběh. Svatba měla být fingovaná. Jediný háček spočíval v tom, že o tom nikdo neměl vědět. Ani ta koordinátorka. Ta si teď myslí, že jsem ten největší hajzl na světě. Myslí si, že jsem zamilovaný do ženy, kterou si mám údajně brát. Myslí si dost věcí, ale nezná pravdu. Nemá ani ponětí, že se do mě ona sama zamiluje, až tohle celé skončí. Nemá ani ponětí, že tohle naše dostaveníčko nebylo tak bezvýznamné. Myslí si, že nejsem k mání, že si to nemůžeme zopakovat, protože je v mém životě někdo jiný. Nikdo jiný ale není. Je jen ona. A od té doby, co jsem se s ní poprvé vyspal, jsem věděl, že bude jedinou ženou mého života.... celý text

Literatura světová Romány
Vydáno: , Red

My (Mostly) Fake Wedding , 2020

Evkaha
14.06.2023 4 z 5

Pohodová rychlovka po náročnějším čtení. Rozhodně lepší a vtipnější než první díl

Knihotyna
09.06.2023 5 z 5

Tak druhý díl za mě mnohem lepší než první! :)

Chris si užije poslední chvíle svobody s koordinátorkou vlastní svatby (aniž by to věděl) a pak se zasnoubí. Jenže snoubenka není ta, za kterou se vydává. Novináři jsou všude, tak co teď? Napadá vás něco? :)

Paráda :)! Možná to bylo tím, že s Chrisem jsme se seznámili už v prvním díle a já jsem tak trošku věděla, jakou bude mít povahu - hurá, přerostlé dítě :D! Příběhy, kde hrálo roli "fingované zasnoubení" už jsem četla, ale tady to do sebe krásně zapadalo. Energie, povahy, humor, komické situace. Vše sedělo perfektně k tomu, jaký Chris byl. Příběh se neodehrál během týdne, ale aspoň v nějaké časové rovině :).

Co se mi líbilo:
- Chrisův humor
- filozofické otázky vzešlé z Chrisovy hlavy :D
- svatební slib Chrise (uuuh :))
- Belle a její nápady na to, jak Chrise dostat k sobě do bytu - aneb chudák Nožička :D

Krásná romantika, u které se pobavíte! :)

kacenka6144
19.04.2023 5 z 5

I když nemá tato autorka příliš vysoké hodnocení, já se u jejích knížek dobře bavím. A jiné to nebylo ani u této. Chris s chováním přerostlého dítěte (aspoň na první pohled) a Bella, která udržuje jejich vztah v rovnováze. Příjemná oddechovka, u které si nemusíte utírat oči.

MilackovaN
15.04.2023 5 z 5

Po těchto oddychovkách sahám poté, co narazím na knihu, kterou čtu měsíc a ne a ne ji dočíst... Autorka píše skvěle a vtipně, o tom už všichni víme. Takže tato knížka byla sázka na jistotu. Přečetla jsem ji jedním dechem za dopoledne. Postavy byly sympatické a sexuální napětí mezi nimi bylo téměř hmatatelné. Rovnou se jdu pustit do dalšího dílu :-)

le21nka
06.04.2023 4 z 5

Lehce čtivá knížka. Zábavné, vtipné, lehce erotické, romantické. Perfektní oddechovka. Autorka ví, jak na to.

alzbeta2843
02.04.2023 4 z 5

Veľmi rýchla a jednoduchá jednohubka, ale zato veľmi vtipná a tak trochu uletená. Kto nepozná takécho chlapa ako je Chris? Dospeláka s vtípkami ako pubertiak? Ja rozhodne áno a práve, preto som tomu príbehu uverila a Chrisa si zamilovala. Jeho nejaké trefné poznámky, narážky a vtipy ma donutili sa príšerne smiať :D

Ak neočakávate, žiadnu duchaplnú literatúru, ale naopak hľadáte niečo vtipné a jednoduché tak vás kniha nemôže sklamať :)

adevis
08.03.2023 4 z 5

V druhém pokračování knižní série s názvem Můj tak trochu komický románek se setkáváme s Belle, svatební koordinátorkou a Chrisem, namyšleným a prachatým hráčem amerického fotbalu.
Co se stane, když na sebe tato dvojice zcela náhodou narazí v letadle, při letu do New Yorku? To si nechám pro sebe, ale věřte, že po třetí kapitole vás kniha nepustí a budete chtít vědět, jak tohle zamotané klišé dopadne.
Klišé jsem ale nepoužila ve špatném slova smyslu, protože tyhle klišé jsou skvělý.

Nejspíš se budu opakovat, ale knihy této americké autorky mě fakt baví! Jsou výborně oddechové, protkané humorem a erotikou. Všechny její knihy včetně předchozí série doporučuji!

A věděli jste, že před pár dny vyšel třetí a zároveň závěrečný díl této série? Nese jméno Moje (tak trochu) dočasná chůva a já se na knihu moc těším.

katerina8112
28.02.2023 5 z 5

Tak toto se mi hodně líbilo.. Chris mě bavil už v prvním a díle a nezklamal.. líbil se mi humor a narážky mezi Belle a Chrisem.. tato autorka mě celkově hodně baví,

bergle
27.02.2023 5 z 5

Mám ráda tuto autorku, je to pohodové oddechové čtení.

Rapeh
18.02.2023 3 z 5

Odpočinková kniha, pokračování knihy .....utajené dítě...... , chvilku mi trvalo než jsem pochopila souvislosti s prvním dílem ( možná to bude tím že jsem si moc informací neuchovala). Kniha splnila svůj účel - odpočinek a vypnutí.

Leník95
07.02.2023 5 z 5

Tohle bylo lepší než první díl. Knihu jsem přečetla za dva dny. Úplně mě vtáhla do děje. Je to čtivé, vtipné a sexualita jen srší. Líbilo se mi i spojení s Chelsea a Damonen. No a třetí díl? Ten u mě nesmí chybět. Příjemný oddech mezi náročnějším čtením.

Gracinka
15.01.2023 4 z 5

Příběh mě docela bavil. I když mě strašně vytáčelo oslovení ženuško. A poslední dvě kapitoly už byly nudné a navíc.

lenka8617
02.01.2023 2 z 5

Ne, tak tohle fakt ne... ‍️ Nevím, jestli jsem tolik pokročila od doby, kdy jsem četla první díl, nebo tato kniha byla tak děsná? Každopádně výsledek je fakt strašný. Vůbec mě to nebavilo, přišlo mi ti naprosto uhozené... Nerada nechávám knihy nedočtené, tak jsem to přelouskala do konce, ale jen s nechutí... ‍️

dencazrnu
18.12.2022 4 z 5

Moje tak trochu fingovaná svatba je druhým dílem z nové série od Penelope Bloom a opět jsem se u knihy bavila. Je to vtipné, budete se smát a čtení si užívat. Je pravda, že děj je jednoduchý, od začátku je vám jasné, jak tohle dopadne, ale přesto vás to nutí číst dál. Při čtení této knihy jsem si trošku vzpomněla na knihu Jeho banán a Její třešničky - hodný a zlobivý brácha :-D.. Každopádně jsem ale ráda, že Penelope si drží svojí laťku a těším se na třetí díl, který vyjde již brzy :-)

evik2710
15.12.2022 4 z 5

Skvěle se čte pěkná oddechovka

Digiivca
04.12.2022 3 z 5

Moluji psaní této spisovatelky. Je to čtivé, pohátkovské a humorné. Ale přesto tato kniha mi přišla ze všech jejich knih nezáživná. Čtivost ani pohádkovský děj jí nechyběly, ale byla nezáživná a podle mého názoru až moc předvídatelná.

Knihy_nad_zlato
04.11.2022 4 z 5

Kdo někdy četl nějakou knihu od Penelope Bloom, tak asi ví, že její knihy fakt nejsou o postavách, prostředí, ději, zápletce, dokonce ani moc o romantické lince. Řekla bych, že asi všechny její knihy jsou postaveny jen na humoru. Jakože na tom typu humoru, kterej je tak typickej pro Penelope Bloom. A tím mám na mysli, že je nedospělej a plnej sexuálních narážek. A jo, mě to opravdu baví. Je to prostě jako kouknout na jednu z těch vtipnějších amerických komedií.
Chris a Belle byli fajn a měli mezi sebou tu správnou dávku chemie. Jejich scény mě neuvěřitelně bavily. Tohle je jedna z těch knížek, kde jsem nejvíc ráda, že jsou tu kapitoly i z pohledu chlapa. Jakože mě víc bavily Chrisovi kapitoly, než ty Belliny. Jo a taky jsem ráda, že se tu opět objevil Damon z prvního dílu. Protože scény, ve kterých jsou oba bratři dohromady mě bavily taky hrozně moc.
Tohle je taky jedna z mála knížek, kdy mi nevadí, že končí svatbou, protože hej, když se to celý točí okolo svatby, tak jak jinak by to mohlo končit, že jo.
Každopádně, i když je i tahle kniha, stejně jako všechny od autorky, celkem přitažená za vlasy, budu s očekáváním vyhlížet další díl.
3,5/5⭐

Books_by_Dee
29.10.2022

INSTAGRAM: books_by_dee

Za dva dny přečtená klasická boží knížka od Penelope, která prostě umí vtipně napsat romantický příběh. Je to druhá knížka série (ze 3) a objevují se tedy i postavy z předchozí kihy (Utajené dítě) Za mě jasný plný počet hvězdiček. Snad mě bavila více jak 1čka.

Dobruš
25.10.2022 5 z 5

U tohoto dílu jsem se opravdu pobavila a nasmala, perfektní oddychovka

rampapa
21.10.2022 5 z 5

Na druhý díl jsem se hodně těšila a jsem jím nadšená. Moc jsem si knížku užila a už se nemůžu dočkat až si přečtu další díl. Knížku velmi doporučuji všem co mají rádi romantiku a erotiku.

svatba romance

Kniha Moje (tak trochu) fingovaná svatba je v